Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

ALYTUS – METELIAI. EŽERINGOJI DZŪKIJA

KELIONĖS TIKSLAS: Alytus, Meteliai.

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Aplankysime Balbieriškio atodangoje.  “Nuo aukšto kalno briaunos, kuria eina plentas iš Balbieriškio į Prienus, tarytum ekrane, atsiveria reto grožio panorama: tiesus Nemuno ruožas dešinėje ir švelnus, lyg sidabrinis jo lankas kairėje” (B. Kviklys.)

Pasieksime Alytų– didžiausias Pietų Lietuvos miestas. Vaizdingais miškais, žaliuojančiomis kalvomis pasipuošusį Alytų juosia 16 km Nemuno kilpa. Ji miestą dalija į dvi dalis. Alytus – miestas parke. Daugiau nei trečdalį miesto teritorijos užima žalieji plotai. Lankome Alytaus Piliakalnį ir aukščiausią pėsčiųjų tiltą Lietuvoje.

Alytaus teatras siūlo pasinerti į GARSO IR ŠVIESOS MAGIJĄ. Teatras – tai erdvė, kupina paslapčių ir netikėtumų. Įsivaizduokite save scenoje, nutviekstą šviesos ir užliūliuotą netikėtų garsų, o gal jums būtų įdomiau „tapyti“ scenoje šviesos ir šešėlių paveikslą ar garso pulto pagalba sukurti paslaptingą garsų šydą? Aktorius Tomas Kunčinas jums pravers tą šydą, papasakos truputį istorijos, atskleis šiek tiek praktinės magijos ir techninių Alytaus teatro didžiosios scenos garso, šviesos ir video projekcijos galimybių paslapčių

Cirko studija „Dzūkija“. Cirko meninė programa, papildyta kultūrine edukacija. Paslaugos tikslas – supažindinti lankytojus su profesionaliuoju cirko menu. Paslauga teikia galimybių ugdyti kultūrinį sąmoningumą ir plėsti akiratį leisdama stebėti įvairių žanrų cirko artistų pasirodymus. Cirko žanru galima lengvai suvilioti pradinių klasių mokinius, o tai leidžia ugdyti supratimą apie vizualinio ir scenos menų svarbą. Renginio metu lankytojai bus supažindinti su cirko istorija, specifika ir užkulisinėmis subtilybėmis. 

Lankysime Aukščiausią Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tiltą – pastatytas Alytuje 2015 m. ant išlikusių buvusio geležinkelio tilto taurų, įrašytas į Lietuvos rekordų knygą.  Jo aukštis – 38,1 m, ilgis – 260 m. Tiltą pamėgo ekstremalių pramogų entuziastai – nuo jo organizuojami visame pasaulyje populiarūs šuoliai su virvėmis. Stovint ant tilto atsiveria nuostabi legendomis apipinto Alytaus piliakalnio, datuojamo I tūkst. viduriu – XIV a., panorama. Šalia yra poilsio zona su pasivaikščiojimo takais, pavėsinėmis ir laužavietėmis.

Programa “Kaip gimtuosna namuosna šneka” Pažinkite lietuvių kalbos tarmes žaisdami stalo žaidimą.  Tai įdomus, lengvas ir tinkamas įvairioms amžiaus grupėms žaidimas. Sužinosime, kiek lietuvių kalba turi tarmių, patarmių, šnektų, išgirsime daug negirdėtų tarmiškų žodžių, pasiklausysime, kaip Jūsų draugas skaito pietų žemaičių telšiškių patarme, ir patys pabandysime iššifruoti anykštėnų šnektą. Kas pirmasis – aukštaitis ar žemaitis – pasieks finišo liniją? Viską sužinosite užsiėmimo metu. Edukacinių programų yra daug daugiau, tad reikėtų tik išsirinkti

Pasėjau grikį…Pietų Lietuvos gyventojams grikiai  nuo senų laikų buvo labai svarbūs. Užauginti nederlinguose Dzūkijos smėlynuose, jie buvo ne tik maistas, bet ir vaistas. Iš grikių gaminti gardūs, kvapnūs patiekalai, o liaudies medicinoje taip pat be jų neapsieita.
O Jūs ar esate ragavę tradicinių patiekalų iš grikių? Ar teko mėgautis ką tik iškeptos grikinės babkos aromatu bei skoniu? Užsukite! Kartu kepsim, ragausim. O kad laikas neprailgtų, kol iškeps gardžioji grikinė babka, užsiimsime įdomia veikla. Kokia? Tebūnie tai staigmena Jums!

Apsilankymas nuotykių parke “Tarzanija”. Tai didžiausias nuotykių parkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione. Parkas yra įskūręs net 13 hektarų plote, vaizdingoje vietoje ant Nemuno kranto, Alytaus rajone, netoli Radžiūnų piliakalnio (nuo Alytaus 2 km pėsčiomis, nuo miesto centro automobiliu – 7 km).

Edukacinė programa “Grikio kelias” – nuo sėjos iki pietų stalo. Vaišinsitės grikių žiedų arbata, pyragu su bruknių uogiene. Visi galės  naujai susipažinti su pačiomis netikėčiausiomis grikių panaudojimo galimybėmis.

Apsilankymas Metelių regioninio parko lankytojų centre. Ekspozicija „Ką pasakytų ežerai“ duris atvėrė 2013 metų rudenį. Stiklinių sienų lankytojų centras stūkso ant pietinio Dusios ežero kranto. Lankytojų centre turės ką veikti ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Informacija apie gražiausias parko lankytinas vietas, rečiausius gyvūnus bei augalus paslėpta „pušų kamienuose“. Norėdami atrasti, tai kas reta ir vertinga, Jūs turėsite atverti stalčiukus, dureles ar pažvelgti į medžio drevę. Besisukančioje sienoje, kuri atskiria ekspoziciją nuo mokymų salės, įmontuoti 2 informaciniai liečiami ekranai. Juose lengvai surasite informaciją apie lankytinas vietas, dviračių maršrutus, pramogas, nakvynės ir maitinimo vietas. Turėdami daugiau laiko galėsite peržiūrėti vaizdo reportažus apie balinių vėžlių gyvenimą ar žiemos žvejybą tinklais. Čia vaikai gilins savo ekologines žinias žaisdami žaidimus „Padėk vėžliukams rasti namus“ ir „Kur kas gyvena“. Per galingą optinę įrangą galima stebėti Dusios ežero vakarinio kranto kalvas, Kryžių šventovę ar pulkus migruojančių paukščių.

Orientacinės varžybos Metelių mieste. Komandinis žaidimas.

Lobio ieškojimas. Pagal legendą ir atitinkamas užuominas turėsite surasti lobį.

ŠIOJE KELIONĖJE / EKSKURSIJOJE GIDAUS

Visoje Lietuvoje vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių, tad visos informacijos nespėjame atnaujinti internetinėje svetainėje. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂

SKIRTA: SUAUGUSIEMS, MOKSLEIVIAMS SU LYDINČIAIS ASMENIMISKelionė / Ekskursija / Renginys

Eur/asm.NUO 16 EUR/ASM

 • Susitikimo / išvykimo vietą: RENKATĖS JŪS
 • Laikas: RENKATĖS JŪS
 • Trukmė: PRIKLAUSYS NUO JŪSŲ PASIRINKIMŲ

UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

Kelionės išvykimo vietą ir  datą renkatės Jūs.

Ši kelionė skirta susibūrusioms grupėms. Kompanijoms / Moksleiviams

MINIMALI KAINA ASMENIUISU minimaliu mokamų objektų skaičiumi ir maksimaliu asm. sk.

asm.NUO 16 EUR

KAINA PRIKLAUSO NUO:

 • Miesto / išvykimo vietos;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (autobuso dydžio ir transportavimo kainos kurią pasidalins keliautojai).

 

Individualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

UŽSISAKYTI INDIVIDUALIĄ EKSKURSIJĄ/KELIONĘIndividualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms kompanijoms / moksleiviams.

NORĖDAMI GAUTI PASIŪLYMĄ PARAŠYKITE UŽKLAUSĄ:

 • PATEIKDAMI DALYVIŲ SKAIČIŲ
 • IŠVYKIMO MIESTĄ
 • KELIONĖS / RENGINIO PAVADINIMĄ
 • PATIKUSIUS OBJEKTUS KURIUOS NORITE ĮTRAUKTI

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus. Galite pasikliauti mūsų rekomendacijomis.UŽSISAKYTI >>

Papildoma informacija

Atobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas

32 vt. – 36 vt.

44 vt. – 50 vt

53 vt. – 56 vt.

60 vt. – 72 vt.

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.