fbpx
Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

ATMINTINĖ. INFORMACIJA KELIAUTOJAMS

Keliautojo atmintinė

švykimo laikas ir vieta. Pasirašydami sutartį atidžiai patikrinkite, ar joje įrašyta teisinga kelionės data. Iki kelionės pradžios likus 1 darbo dienai, paskambinkite į agentūrą žemiau nurodytais telefonais ir pasitikslinkite dėl tikslios išvykimo vietos bei laiko. Sutarties pasirašymo metu nurodyti preliminarūs išvykimo laikai bei išvykimo vieta gali pasikeisti.

Į kainą įskaičiuota. Jeigu nesate tikri, kas įskaičiuota į Jūsų kelionės kainą – pasitikslinkite pas mus.

Apmokėjimas. Pasitikrinkite sumokėjimo už kelionę terminus. Standartiškai už kelionę sumokėti reikia likus ne mažiau kaip 21 d. iki kelionės pradžios. Už  slidinėjimą, keliones grupėms ar švenčių metu gali tekti atsiskaityti anksčiau. Arba sumokėti nurodytą avanso dalį.

Į išvykimo vietą atsivežkite dokumentą, vadinamą „vaučeriu“,

Prašome keliautojų aiškiai informuoti savo kelionių konsultantą, jei į kelionę neįgalieji. Šiuo atvejais daugelis viešbučių taiko išskirtines sąlygas.

Pinigų gražinimas/Neįvykusi kelionė. Minimalus keliautojų skaičius – 30 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionė gali būt atšaukiama, pinigai grąžinami. Apie  pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios. Pinigų sumą sumokėtą už kelionę gražinsime į nurodytą sąskaitą

Dokumentai.

Dokumentai.

Į kelionę pasiimkite popierinį pasą, kuris galioja ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Asmens tapatybės kortelę galima pasiimti tik tiksliai žinant, kad kelionėje popierinio paso neprireiks. Informaciją apie LR asmens tapatybės kortelės pripažinimą užsienio šalyse galite rasti www.urm.lt prie konsulinės informacijos patarimų keliaujantiesiems. Jei Jums buvo pateikti kiti kelionės dokumentai – l viešbučio ar ekskursijų dokumentai – juos taip pat privalote pasiimti į kelionę. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS. Paso kopija. 

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt)

Būtini keleivio dokumentai
Keleivis privalo turėti visus kelionei reikalingus dokumentus (pasą, vizą, iškvietimą ar/ir kt.).  Vežėjas neprisiima atsakomybės už nesklandumus, kilusius dėl kelionės dokumentų.
Nepamirškite:

 • Kelionės dokumentų;
 • Paso;
 • Vizos;
 • Draudimo;
 • Užsienio valiutos;
 • Mokėjimo kortelių

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su Turingoo Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Draudžiamų bagaže vežti daiktų sąrašas
Saugumo sumetimais, draudžiama vežti šiuos daiktus:

 • šaunamuosius ginklus, sprogmenis (t.y. amuniciją, fejerverko ar signalines raketas), degias, nedegias ir nuodingas suslėgtas dujas (t.y. butanas, propanas, kempingo dujas, deguonies balionus);
 • degias skystas ir kietas medžiagas, oksiduojančias medžiagas (t.y. balinančias medžiagas, peroksidą);
 • nuodus (t.y. arseniką, cianidus, kai kuriuos insekticidus);
 • radioaktyvias medžiagas;
 • korozines medžiagas (t.y. rūgštis, šarmus, baterijas su skystu elektrolitu, gyvsidabrį);
 • ir kitus daiktus, tokius kaip įmagnetintas, kenksmingas, pykinančias ar erzinančias medžiagas.

APGYVENDINIMAS

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs galite rinktis viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.

Kainos
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂