Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

DIENOS KELIONĖ “UŽBURIANČIAIS PAMARIO KRAŠTO VINGIAIS”

KELIONĖS TIKSLAS: Švėkšna, Šilutė, Kintai, Ventė, Mingė, Dreverna

Kelionės programa

IŠVYKIMO VIETA IR LAIKAS:Pasirenkate Jūs

GRĮŽIMO VIETA IR LAIKAS:Pasirenkate Jūs

Kelionės planas

Anksti ryte pradedame kelionę į Mažąją Lietuvą. Pirmas sustojimas lauks gražiausiame krašto miestelyje Švėkšnoje. Dieną pradėsime ekskursija. Gražias vietas tik spėk rinktis: viena aukščiausių bažnyčių Lietuvoje – dvibokštė Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčia.

Bažnyčios šventorių su parku jungia apie 1885 metus pastatytas arkinis pėsčiųjų tiltas – unikalus ir retas statinys Lietuvoje. Pro šimtmetį skaičiuojančią Švėkšnos “Saulės” gimnaziją pateksime į dvaro teritoriją. Parke puošmenų netrūksta ampyto stiliau vila ‘Genovaitė”, saulės laikrodis, reliktinis Kinijos ir Japonijos dviskiautis ginkmedis.

 Kitoje miestelio pusėje rasime 1843 m. pastatytą Vilkėnų vandens malūną.

Toliau keliausime į buvusį apskrities centrą – Šilutę. Per autobuso langą pažvelgsime į miesto detales. Šilutės miesto pagrindas – keturios senosios Šilokarčemos, Cintijoniškės, Žibų ir Verdainės gyvenvietės. Jos buvo sujungtos XX a. pirmoje pusėje, tačiau miesto teises Šilutė gavo tik 1941 metais. O kova truko net kelis šimtmečius. Šiandien Šilutės miestas atgimsta su restauruotu Hugo Šojaus dvaru, senąja Turgaus aikšte ir Mažosios Lietuvos kultūra.

Kintų – kurortinė gyvenvietė prie Kuršių marių. Kintus supa nuostabus 600 ha pušynas.  Miestelio bažnyčia pastatyta net 1705 m., kai iš Ventės rago bažnyčia buvo perkelta į Kintus.  Miestelyje pamatysime pagrindinį krašto akcentą vėtrunges. Tokių puošnių ir savitų vėtrungių nebuvo niekur kitur Europoje. 1888-1892 m. Kintuose gyveno ir dirbo žymus lietuvių rašytojas ir filosofas Vydūnas. Jp vardo muziejuje galima apžiūrėti unikalią Vydūno arfą. Nuo seno kintiškiai „rungtyniauja“ su Rusnės žvejais dėl išskirtinių rūkytos žuvies receptų.

Ventės ragas ilgai buvo laikomas pačia pavojingiausia marių vieta: ten skendo laivai ir žmonės. Dabar čia pavasarį ir rudenį ant aukštų stulpų iškeliami didžiuliai tinklai paukščiams gaudyti.Sužinosime mažųjų keliauninkų – paukščių – žiedavimo paslapčių, ir patys išmoksime tai daryti. Pasigrožėsime marioms nuo senojo švyturio.

Keliausime į romantišką Mingės (Minijos) kaimą, kuris dėl savo unikalaus gamtovaizdžio vadinamas „Lietuviškąja Venecija“. Laivu plaukiosime Nemuno delta ir Kuršių mariomis, pageidaujantys galės paragauti šio krašto virtuvės pasididžiavimo – žuvienės. Programa laivu „Nemuno deltos unikalios vietovės“.

Dienos finišas „Gintaro paslaptys “Drevernoje. Lankytojai turi galimybę ne tik paliesti gintarą, susipažinti su jo spalvomis, bet ir paragauti gintaro arbatos arba gintaro trauktinės.

Vakare vykstame namo.

Papildoma informacija

 • Rekomenduotina pasirinkti patogią avalynę.
 • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.
 • Paso kopija.
 • Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt)

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kuriuose kambariuose gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Karštas vanduo autobuse tiekiamas tik autobusui sustojus!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Svarbi informacija

 • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
 • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupė
 • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.
 • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >> ARTIMIAUSIOS KELIONĖS
 • Kelionės organizuojamos kartu su kelionių organizatoriumi UAB “Fortūna Travel”. Kelionės organizavimo paslaugų finansinių garantijų draudimo  liudijimo Nr. KOFG 000876.

Taip pat turite galimybę užsisakyti individualią Kelionę

 • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
 • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupė
 • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.
Translate »