Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

LATVIJOS PERLAI. DVIEJŲ DIENŲ KELIONĖ RYGA – JURMALA -SIGULDA.

kelione i Latvija Riga (1)

Dviejų dienų, plataus turinio kelionė į Latviją

 • Aplankant:
 • Rundalę
 • Turaidą
 • Jūrmalą
 • Rygą
 • Siguldą

I DIENA

Pateikiame programas / objektus. Jūs renkatės ką lankote ką praleidžiate 😉

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliausime į spinduliuojančius Rundalės rūmus. Skaityti daugiau...

Ansamblis, vienas iš žymiausių baroko ir rokoko architektūros paminklų Latvijoje, pastatytas 1736–1740 m. laikotarpiu kaip Kuržemės hercogo Ernsto Johano Birono – Rusijos carienės Anos Ivanovnos favorito – vasaros rezidencija. (lankysime iš lauko pusės, jeigu liks laiko ir noro)

Pakeliui sustojame Jaunpilyje. Skaityti daugiau...

Jaunpilio pilis yra viena iš nedaugelio viduramžių pilių, kuri puikiai išsaugojo savo pradinę išvaizdą. Pilyje yra galimybė sudalyvauti Viduramžių puotoje ir papuotauti taip, kaip puotavo viduramžių didikai. Yra galimybė užsisakyti Viduramžių pietūs.

Keliaujame į Jelgavos karamelės fabriką. Skaityti daugiau...

Čia gaminami natūralios karamelės produktai. Karamelės dirbtuvių metu susipažįstame su karamele gamyba ir ragaujame

Jelgavos pilis. Skaityti daugiau...

buvusios Kuržemės ir Žiemgalos hercogų rezidencija, šiandien − Latvijos Žemės ūkio universiteto (LLU) prieglobstis. Jelgavos pilis – tai didžiausias architektūros paminklas Baltijos šalyse, žymaus Rusijos dvaro architekto Frančesko Bartolomeo Rastrelli darbas. Jelgavos pilyje lankytojai gali pasisvečiuoti Jelgavos pilies muziejuje ir susipažinti su Jelgavos pilies istorija bei pasakojimais apie Kuržemės-Žiemgalos hercogus

"Kurzemes hercogų kapinės". Skaityti daugiau...

Aplankant Jelgavos pili nuo gegužės iki spalio mėnesio, būtina nulipti į pilies rūsį, kur yra Rundales pilies ekspozicija “Kurzemes hercogų kapinės”. Tai yra vieta, kur akivaizdžiai susiejamas gyvenimo ir anapus pasaulis. Šiuo metu kapinėse yra 21 metalo sarkofagas ir devyni mediniai karstai, kuriuose nuo 1569 iki 1791 metų palaidoti 24 Ketlerių dinastijos ir šeši Bironų dinastijos atstovai. Kapinių lankytojai gali apžiūrėti taip pat ir vieną iš paskutinių restauruotų sarkofagų – Kurzemes hercogienės Annos sarkofagą –, kuris pagal formą – šešiabriaunė prizmė – primena hercogo Gothardo sarkofagą. Rankenų tvirtinimų vietose yra liūtų galvų reljefai, ir sarkofago briaunos išpuoštos ažūrinėmis lapų juostomis. Ant dangčio – išgraviruota Jėzus Kristaus prisikėlimo scena, po ja – tekstas lotynų kalba, kur aprašyta hercogienės Annos kilmė ir gyvenimo eiga. Sarkofago šonuose išdėstyti Meklenburgo, Pomeranijos–Volgastes, Brandenburgo ir Danijos herbai. Parodų patalpose greta sarkofagų eksponuojami restauruoti drabužia ir prieinama informacija apie kapavietėse palaidotus asmenis.

Kino miestelis „Cinevilla". Skaityti daugiau...

Netoli Latvijos Tukumo miesto įsikūręs bene vienintelis Baltijos šalyse kino miestelis „Cinevilla“. Apsilankiusieji čia gali išvysti, kaip gimsta kino filmai, susipažinti, kaip daromi kaskadiniai triukai, kaip dirba aktoriai, pažvelgti į šį procesą iš užkulisių, o galbūt ir patiems sudalyvauti filmų kūrime. Čia galima išsinuomoti istorinius ar kitokius kostiumus, taip pat siūlomos teatralizuotos ekskursijos. „Cinevilla“ miestelyje galima savo akimis išvysti, kokia buvo Ryga prieš šimtmetį – su savo istoriniais pastatais, aikštėmis ir gatvėmis

Atvykstame į Jūrmalą. Skaityti daugiau...

didžiausią Baltijos šalių kurortinį miestą. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 26 kilometrų ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupė. Jūrmaloje sėkmingai sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai.

Keliaujame į Rygą. Nakvynė Rygoje. Skaityti daugiau...

Vakare atvykstame į Rygą. Nakvynė pasirintame viešbutyje.

II DIENA

Latvijos širdi Rygą. Ekskursija. Skaityti daugiau...

Rygos senamiestyje pajusime, kuo “kvėpuoja” Latvijos sostinė, atšventusi savo 800 metų jubiliejų. Ar iš tiesų Ryga panaši į 30-ųjų metų Paryžių, kurio bohemiškose kavinėse daugelis rašytojų ir menininkų sėmėsi įkvėpimo. Nuo XIIIa. priklaususią Hanzos pirklių sąjungai. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra, Apžvalginė ekskursija: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Didžioji ir Mažoji gildijos, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Rotušės aikštė, nepakartojamas “Juodagalvių namas”, Katės namas, Laisvės paminklas.

Laisvas laikas. Skaityti daugiau...

Sutartas laisvas laikas kurio metu savarankiškai pažindinatės su miestu

Rygos Zoologijos sodas. Skaityti daugiau...

Aplankykite gyvūnus, pamirškite apie kasdienį skubėjimą ir leiskitės į nuotykius Rygos nacionaliniame zoologijos sode, kuriame jau daugiau nei 100 metų laikomi gyvūnai iš viso pasaulio!

Rygos Motorų muziejus. Skaityti daugiau...

Rygos automobilių muziejuje rasite didžiausią ir įvairiausią Baltijoje senųjų motorinių transporto priemonių kolekciją ir išgirsite apie jas nepaprastai įdomių pasakojimų. Muziejaus ekspozicija sukurta kaip pasakojimas apie unikalias motorines transporto priemones, garsias asmenybes ir garsiausius automobilių pasaulio įvykius

Paulo Stradinio Medicinos istorijos muziejus. Skaityti daugiau...

yra vienas iš didžiausių medicinos istorijos muziejų pasaulyje, pasakojančių apie medicinos raidą nuo seniausių laikų iki mūsų dienų. Muziejus įkurtas 1957 m. profesoriaus Paulo Stradinio dovanotos kolekcijos pagrindu

Vykstame į Siguldą - Latvijos Šveicariją, gaujos nacionalinį parką . Skaityti daugiau...

kuris  išsidriekęs abipus Gaujos upės, garsėjančios sraunia vaga, vaizdingais vingiais, plačiais kloniais, aukštais skardžiais, apaugusiais žaliais pušynais, saugančiais paslaptingas olas ir senovėje garsias pilis.  Keliausime po Siguldą, kuri šiuo metu yra labai mėgstama ir gausiai lankoma turistų, ant piliakalnio, aukštai iškilusio virš Gaujos krantų, stūkso didingi Livonijos ordino pilies griuvėsiai, saugomi gilių griovių ir daubų, legendomis apipintą “Gutmano grota”, Krimuldos dvaras.

Lankysime Gaujos nacionalinio parko pasididžiavimą – didinga Turaidės pilį, statytą dar XIII a. Nuo jos bokštų atsiveria Gaujos ir jos apylinkių panorama.

Kas pageidaus galės keltis funikulieriumi per Gaujos upę, susipažinsime su Siguldos viduramžių ir Naująja pilimi

Apie 17.00 išvykstame į Lietuvą . Skaityti daugiau...

Kelionė atgal į Lietuvą per Latviją. Apie 22.00 savo mieste.

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs galite rinktis viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.

KELIONĖS DOKUMENTAI

 • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN.LT“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

  Paso kopija.

  Vykstantiems į kelionę rekomenduojame (neprivaloma) turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti  draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt

Kaina
Nuo 95 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transporto (autobuso) dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Nuo pasirinkto viešbučio;
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Kelionių maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂