Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

LENKIJA. DVIEJŲ DIENŲ KELIONĖ Į VARŠUVA – KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS

15% Discount
Varšuva, Lenkija
Šeštadienis, spalio 10, 2020
test
2
87.00€73.95€
15% Off

DVIEJŲ DIENŲ KELIONĖ Į LENKIJA. VARŠUVA – KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS (I)

Išvykimas 2020 10 10 5.30 val. Grįžimas 2019 04 07 24.00 val
2 dienos/ 1 naktis

87.00€73.95€ suaugusiam

Išparduota

Nėra pakankamai vietų.

KELIONĖS TIKSLAS: Varšuva

Kelionės programa

IŠVYKIMO VIETA IR LAIKAS:

 • 05.30 Vilnius Forum palace
 • 7.00 val. Jonavos g. “Undinės” kiemas. Kaunas (prie Circle-K degalinės)

GRĮŽIMO VIETA IR LAIKAS:

 • 23.00 val. Jonavos g. “Undinės” kiemas. Kaunas (prie Circle-K degalinės)
 • 24.00 Vilnius Forum palace

I DIENA

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Varšuvą – miestas, menantis gyventojų pasišventimą ir ryžtą, tarsi feniksas pakilęs iš pelenų po Antrojo Pasaulinio karo.

Pažintis su senamiesčio paminklais: Karalių rezidencija ir pilies aikštė, Zigmanto II-ojo Vazos kolona, Šv. Jono katedra, Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota kompozitoriaus Šopeno širdis. Turgaus aikštė su nuostabiais buvusiais pirklių namais. Varšuvos simbolis – Undinėlės fontanas. Keliaujame į Kultūros ir mokslo rūmus – tai aukščiausias pastatas Lenkijoje – turi 44 aukštus, 114 m aukštyje yra apžvalgos aikštelė. Pažvelgsime į Varšuvą iš viršaus.

Lankysime Lazienki parką. Kadaise Mazovijos kunigaikščiams priklausęs parkas XVII amžiuje buvo perleistas valstybei ir čia buvo įkurtas karališkasis žvėrynas. Ilgainiui netoli Varšuvos įkurtame parke iškilo karališkoji vasaros rezidencija, kuri buvo praminta „Rūmais ant vandens“. Lazienki parko rūmai – vienas gražiausių neoklasikinių statinių šalyje. Rūmuose įsikūręs Architektūros muziejus.  Lazienki išvertus iš lenkų kalbos reiškia „pirtys, vonios“.

Nakvynė viešbutyje.

DVIEJŲ DIENŲ KELIONĖ Į VARŠUVA – KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS

II DIENA

Pusryčiai. Tęsiame pažinti su Lenkijos sostine. Lankysimės naujai atidarytame Koperniko mokslo centre. Šį technologijų muziejų geriausia būtų vadinti laboratorija. Centras užima 20 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją. Lankomės centre, kur nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato kabo instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami… Sumokėję po 20PLN gausite bilietą – magnetinę kortelę, kuri muziejuje tampa jūsų atminties kortele. Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno jūsų bandymo duomenis, nuotraukas ar kt. informaciją, o vėliau išsiunčia į jūsų elektroninį paštą. Gali grįžęs  gauti savo atvaizdą po paties padarytos virtualios plastinės operacijos. Gali sužinoti kokia tavo reakcija, kokia tavo rankų jėga. Muziejuje svajonės tampa realybe. Nemokėję groti – grosite, galėsite dalyvauti virtualiame orkestre… Galima bus pasiklausyti laukinių gyvūnų stūgavimo…Verta bus atsidurti kambaryje, kuris yra žemės drebėjimo zonoje arba pabūti skęstančio laivo kapitonu, arba pakilti virš žemės ant skraidančio kilimo… Tikrai bus įdomu  ir neužmirštama. Kelionė į Varšuvos zoo sodą arba galimybė pasigrožėti viena iš gražiausių stogu sodų Europoje esančiu ant Varšuvos Universiteto bibliotekos stogo. Laisvas laikas Varšuvos senamiestyje. Vakare išvykstame namų link. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame namo.

kelione i Varšuva, kelione i Koperniko moklo centra

ŠIUO METU ATLIEKAMI DARBAI SU PEYSERA, TAD KOL KAS NENAUDOKITE JOS APMOKĖJIMAMS 😉

Apmokėjimas

Į Kelionės kainą ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė patogiu autobusu
 • Kelionės vadovo, gido paslaugos, ekskursinė programa
 • 1 nakvynė su pusryčiais
 • Kelionės programos sudarymas.
 • Kelionės dokumentų tvarkymas.
 • Pažintinė kelionė Varšuvoje
 • Bilietai į Koperniko mokslų centrą

Į kelionės kainą NEĮSKAIČIUOTA

 • Papildomos asmeninės išlaidos.
 • Medicininės pagalbos užsienyje draudimas.
 • Bilietai į kultūros ir mokslų rūmus XXX apžvalgos aikštelę (Stalino palikimas) ~12 zl/asm.
 • Bilietai į zoosodą ~15 zl/vaik; ~apie 25 zl/suaug.

PDF

Atsisiųskite kelionės programą (PDF formatu programa ruošiama)

PAPILDOMA INFORMACIJA

 • Turėkite kelionės patvirtinimo dokumentą, kurį gausite elektroniniu paštu susimokėję už paslaugą.
 • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.
 • Paso kopija.
 • Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt)

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kuriuose kambariuose gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Karštas vanduo autobuse tiekiamas tik autobusui sustojus!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Svarbi informacija

Daugiau išvykimų datų ieškokite www.turin.lt. TURIN.LT  įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 30 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionė gali būt atšaukiama, pinigai grąžinami. Apie  pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Kelionės organizuojamos kartu su kelionių organizatoriumi UAB “Fortūna Travel”. Kelionės organizavimo paslaugų finansinių garantijų draudimo  liudijimo Nr. KOFG 000876.

Taip pat turite galimybę užsisakyti individualią Kelionę

 • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
 • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupė
 • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.