Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

DVIEJŲ DIENŲ KELIONĖ. KLAIPĖDA, PALANGA, ŠVENTOJI – GINTARO KELIU

KELIONĖS TIKSLAS: Klaipėda, Palanga, Šventoji

DVIEJŲ DIENŲ KELIONĖJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

I DIENA

Anksti ryte išvykstame į Klaipėdą, pakeliui kelio informacija. Žaidimai. Atvykus į uostą programa “Klaipėda, jūros vartai į Europą”. Mokomoji pažintinė programa ,,Klaipėdos miesto istorijos knygą atvertus“ vyksta Klaipėdos pilyje arba prie jos. Susipažįstama su unikalia ekspozicija, sužinoma miesto praeitis ir dabartis, pilies perspektyva.

Keltu keliamės į Neringą – Smiltynę.

Jūros pasveikinimas „Jūros dovana draugui”. Ištvermingumo žygis: Smiltynė – Jūrų muziejus – etnografinė pajūrio žvejo sodybą, senųjų žvejybos laivų aikštelė. Akvariumas, muziejaus ekspozicijos po rekonstrukcijos bus atidarytos 2017 m. vasarą.  Delfinariumas – Delfinų pasirodymai – edukaciniai pramoginiai renginiai, skirti supažindinti lankytojus su šiais nuostabiais gyvūnais, siekiant, kad žmogus saugotų ir tausotų jų natūralią aplinką – jūrą

Pietūs  (jeigu pageidaujate išrinksime kavinę, užsisakysite iš meniu)

Keliamės atgal į Klaipėdą. Laisvas laikas Klaipėdos senamiestyje. Vykstame iki gamtos stebuklo „Olando kepurės“ Olando kepurė – 24,4 m aukščio skardis  Baltijos jūros pakrantėje, Pajūrio regioniniame parke. Prieš 12–15 tūkstančių metų jį suformavo Baltijos ledynas.

Karklėje sužinosime “Gintaro gaudymo paslaptys”. Ar Jūs norėtumėt išgirsti daugiau apie gintarą ir jo gaudymą? Ekskursijos metu sužinosite apie gintaro atsiradimą bei jo savybes, susipažinsite su originalia gido gintaro kolekcija. Jums bus atskleisti gintaro gaudymo, bei rinkimo ypatumai.Drąsiausieji galės graibštu išbandyti savo jėgas jūros bangose.
Ekskursijos dalyviai sugrįš namo linksmi ir su gintarėliais.

Lankome Palangos gintaro muziejų. Muziejus veikia grafo Felikso Tiškevičiaus rūmuose. Jie pastatyti 1897 m. pagal vokiečių architekto F. Švechteno projektą vietinių gyventojų šventu laikytame Palangos Birutės miške, šalia Baltijos jūros. Rūmus supa Palangos botanikos parkas, kuris buvo pradėtas formuoti statant rūmus, XIX a. pabaigoje. Muziejuje saugoma per 28 000 gintaro eksponatų, iš kurių apie 15 000 turi inkliuzus(turi viduje įstrigusių gyvių). Eksponuojama apie 4 500 gintaro dirbinių, iš kurių daugiausia yra įvairūs dirbiniai arba papuošalai.

ILIUZIJŲ NAMAS „EUREKA“. Čia įdomu viskas – net ir mokytis! Pas mus ne tik sužinosite, kaip iš citrinos pasigaminti elektrą ar drambliams skirtą gigantišką dantų pastą. 7 intriguojantys eksperimentai, kuriuos atliksime kartu. Mes čia gaminsime, sprogdinsime ir darysime kitus įdomius eksperimentus, kas garantuoja puikų laiką ir žinias apie mus supantį pasaulį.

Keliaujame į Nakvynės vietą

Einame į naktinį žygį, vakare išeiname 2 km iki Jūros palydėti saulė. Sutemus grįžtame atgal dar 2 km. į nakvynės vietą.

II DIENA

Pusryčiai

Laisvas laikas prie Jūros.

„ROSHEN“ SALDŽIOJI EKSKURSIJA. Grupė eis į „kino salę“ ir, po trumpo pasakojimo apie Roshen korporacijos susikūrimą, žiūrės kino siužetą „Šokolado fabrikas“. Siužetas supažindins juos su konditerinių gaminių gamyba. Toliau grupė eis į gamybines patalpas, kur savo akimis pamatys visą Roshen karamelės gamybos procesą. Po to vaikai galės savarankiškai atkartoti profesionalių konditerių darbą karamelės gamybos pamokoje, kurioje jie pasigamins savo rankų darbo ledinuką. Ekskursijos pabaigoje vaikų lauks saldžios dovanėlės!

KARKLĖS SAFARIS. Jus nustebins sukaupta unikali paukščių kolekcija. Dar didesnį įspūdį paliks smalsūs vilkų žvilgsniai, išdidūs stumbrai, smaližė meškutė Laima, šernai bei stručiai. Safario metu lankytojai turės progą iš rankų pamaitinti danielius, tauriuosius bei Dovydo elnius ir briedę Me Safaris

Vinetu kaimas. Jaunųjų vilkų kelias. Susipažink su indėnų kultūra ir istorija, žaidžiant indėnų lauko žaidimus, atliekant įvairias rungtis bei užduotis, skatinančias judėti, įgauti budrumo, drąsos ir pasitikėjimo, lavinančios koordinaciją, reakciją. Ką pamatysi: vadą Vinetu, jo kaimą, paišysimės veidus, gausim indėniškus vardus, šaudysim iš lanko ir kitų ginklų, susipažinsim su kaimo gyvūnais.

Aplankysime “Olando kepurę” – Atsitraukdamas ledynas Lietuvos pajūryje suformavo ir unikalų moreninį gūbrį, vadinamą Olandų kepure.Šis kalnas (24,4 m virš jūros iškilusi parabolinė kopa) nuolat ardomas bangų mūšos ir į pajūrį leidžiasi 16–18 m aukščio nuožulnuma. Manoma, kad kalnas gavo „Olandų kepurės“ pavadinimą dėl jo panašumo į olandišką kepurę, kai žiūrima į jį iš jūros pusės.

Keliaujame į Japoniškus sodus. Unikalus didžiausias Europoje 16 ha Meistro iš Japonijos (Hajime Watanabe) ir gydytojo (Šarūno Kasmausko) kuriamas Japoniškas sodas Kretingos rajone su tūkstančiu bonsai medelių kolekcija, akmenų sodu, sakuromis, tvenkiniais. Šiuo metu padaryta apie trečdalis sodo kūrimo darbų. Galite arbatos namelyje pasimėgauti japoniška žalia arbata Matcha, pamaitinti laimę nešančius japoniškus karpius ir pabendrauti su sodo kūrėjais. Sodas kuriamas pagal senąsias japoniško sodo tradicijas, atkartojant natūralią gamtą, kur nei vienas elementas neturi išsiskirti iš kitų. Svarbiausiai – subalansuota visuma. Tai – susikaupimo ir savęs pažinimo vieta.

Dinozaurų parkas Radailiuose. Vos už 7 kilometrų nuo Klaipėdos Jūs atsiduriate unikalioje vietoje – „Dinozaurų parke DINO.LT“. Vaizdingoje teritorijoje, gamtos apsuptyje įsikūrusiame parke gyvena daugiau nei 40 natūralaus dydžio, šnypščiančių, vandeniu besispjaudančių bei riaumojančių dinozaurų. Pamatykite prieš 65 mln metų išnykusius dinozaurus.

Vykstame į Grafų Tiškevičių kultūrinį palikimą. Kretingos dvaras žinomas nuo XVI amžiaus. Grafas Juozapas Tiškevičius 1875 metais nupirko dvarą, rekonstravo rūmus ir pristatė oranžeriją. Joje įkūrė Žiemos sodą. Jame puikavosi vėduoklinės palmės, augo bananmedžiai, kaktusai, apelsinmedžiai, laurai, citrinmedžiai, didžiulė araukarija, o koralais išpuoštomis sienomis raizgėsi vijokliaiPranciškonų sostinė – Kretinga.  Saulės laikrodis – mūsų protėvių išminties lobynas

Taip pat lankome Baltų mitologijos parką. Parkas puoselėja senąsias baltų (aisčių) kultūros vertybes, ugdo pilietiškumą, prisideda prie valstybės kultūrinės veiklos, skatina baltų grupės tautų ir genčių (regionų) bendravimą. “Pažintinio tako” uždavinys – atskleisti Baltų (Aisčių) originalų pasaulio ir visatos sąrangos suvokimą per vaizdines (skulptūros) ir garsines (pasakojamąsias ir dainuojamąsias) formas. Remiantis naujausiais baltistikos mokslo mitologijos ir etninės kultūros tyrimais, parodyti, kad senoji Baltų religija nebuvo stabmeldiška, o jos pagrindas – vienas Dievas (monoteizmas), laiko tėkmėje apsuptas dievybių, įprasminančių žmogaus dvasinį ir praktinį gyvenimą, amžinąjį ryšį su Gamta

ŠIOJE KELIONĖJE / EKSKURSIJOJE GIDAUS

Visoje Lietuvoje vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių, tad visos informacijos nespėjame atnaujinti internetinėje svetainėje. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂

SKIRTA: SUAUGUSIEMS, MOKSLEIVIAMS SU LYDINČIAIS ASMENIMISKelionė / Ekskursija / Renginys

Eur/asm.NUO 58 EUR/ASM

 • Susitikimo / išvykimo vietą: RENKATĖS JŪS
 • Laikas: RENKATĖS JŪS
 • Trukmė: PRIKLAUSYS NUO JŪSŲ PASIRINKIMŲ

UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

Kelionės išvykimo vietą ir  datą renkatės Jūs.

Ši kelionė skirta susibūrusioms grupėms. Kompanijoms / Moksleiviams

MINIMALI KAINA ASMENIUISU minimaliu mokamų objektų skaičiumi ir maksimaliu asm. sk.

asm.NUO 58 EUR

KAINA PRIKLAUSO NUO:

 • Miesto / išvykimo vietos;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (autobuso dydžio ir transportavimo kainos kurią pasidalins keliautojai).

 

Individualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

UŽSISAKYTI INDIVIDUALIĄ EKSKURSIJĄ/KELIONĘIndividualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms kompanijoms / moksleiviams.

NORĖDAMI GAUTI PASIŪLYMĄ PARAŠYKITE UŽKLAUSĄ:

 • PATEIKDAMI DALYVIŲ SKAIČIŲ
 • IŠVYKIMO MIESTĄ
 • KELIONĖS / RENGINIO PAVADINIMĄ
 • PATIKUSIUS OBJEKTUS KURIUOS NORITE ĮTRAUKTI

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus. Galite pasikliauti mūsų rekomendacijomis.UŽSISAKYTI >>

Papildoma informacija

Atobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas

32 vt. – 36 vt.

44 vt. – 50 vt

53 vt. – 56 vt.

60 vt. – 72 vt.

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs renkatės viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.