Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

KAUNO SENAMIESTIS ATGYJA NAKTĮ (individuali ekskursija)

IMG_1422

Individuali poros valandų ekskursija

 • Dviejų valandų ekskursija po Kauno senamiestį.
 • Su šiurpą keliančiomis istotijomis
 • Išgirsime legendų apie viduramžių žiaurias bausmes
 • Raganavimą ir šabašą
 • Daugybe istorijų susijusių su Kauno vaiduokliais
 • SKIRTA: SUAUGUSIEMS, VAIKAMS (N-14)

Ekskursijos tikslas: pažintis su Kauno senamiesčio "vaiduokliais"

Poros valandų ekskursijoje:

Pažintinė ekskursija po Kauno senamiestį. Ar žinojote, kad tarp Kauno senamiesčio sienų slepiasi ne vienas išdykęs ir paslaptingas vaiduoklis su savo intriguojančiomis istorijomis? Kviečiame susipažinti su Kauno senamiesčio vaiduokliais iš arčiau vakarinėje ekskursijoje po Kauno senamiestį.

Vakarinės ekskursijos po Kauno senamiestį metu bus atskleistos istorijos apie žiaurias bausmes, išniekintus miesto ženklus, papasakoti kruvini katalikų ir liuteronų susirėmimai, chuliganizmo, miesto iždo pasisavinimo atvejai. Gandai apie žvangančias grandines Kauno pilies požemiuose yra tik maža dalis mistinių pasakojimų Kauno senamiestyje. Kitų šmėklų pasakojimai vis dar slepiasi po istorijos ir nakties skraiste. Pamatysite, kur gyveno didysis Kauno kontrabandininkas, išgirsite negirdėtų raganų medžioklės atvejų Kaune ir dar daugelį kitų šiurpiausių miesto legendų.

Nuo ko viskas prasidėjo…

Kadaise (prieš kelis šimtus metų) apylinkėse pradėjo sklisti gandai apie įvairiausius vaidenimosi atvejus, ypatingai Panemunės pakrantėse. Dažniausiai tai būdavo Lietuvos kraštui visiškai nebūdingos išvaizdos vaiduokliai. Iš pradžių niekas į tai nekreipė dėmesio, tačiau bėgant laikui gandų iš labai skirtingų Panemunės vietų pradėjo daugėti… Ypatingai daug atvejų buvo pastebėta aplink Kauną.

Einant amžiams karai buvo kone įprastas reiškinys. Tad mūsų laikais archeologai betyrinėdami rado daugybę kapaviečių. Jose pasitaikė nemažai romėnų, kurie buvo atpažinti dėl laidojimo su visais turtais ir po daug palaikų vienoje vietoje. Taip pat rasta ir vikingų kapų, nes jie buvo laidojami su savo žirgais, daug didesniais už lietuviškų kraštų žirgus. Taigi galbūt visi šie žuvę kariai, taip ir negrįžę į savo gimtuosius kraštus, ir yra vaidenimosi priežastis? Galbūt jų sielos iki šių dienų neranda saugaus prieglobsčio ieškodamos savo vietos?

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • datą
 • ekskursijos pavadinimą

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

Kaina
  9 €/asm.


 • Minimali suma grupei 90 eur.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂