Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

KAČERGINĖ, LUKŠIAI – PASAKŲ TAKU. ZYPLIAI

KELIONĖS TIKSLAS: Kačerginė, Lekėčiai, Zypliai, Lukšiai

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

PAŽINTIS SU KAČERGINE – ,,BĖK KAČERGA BĖK“ susipažįstant su Kačerginės miestelio istorija: Arčiau gamtos – dailioji koplyčia, grynas oras ir miškas miestelio heraldikoje.

Arba KULTŪRINIS ORIENTACINIS ,,BĖK KAČERGA BĖK“ susipažįstant su Kačerginės miestelio istorija: Arčiau gamtos – dailioji koplyčia, grynas oras ir miškas miestelio heraldikoje. Nuo 10 metų.

LANKININKŲ TURNYRAS (+13 m.)

Pažintinė žaidybinė programa ,,Pasakų takas“. Pranas Mašiotas – lietuvybės šviesa spinduliuojanti asmenybė, lietuviškos vaikų literatūros tėvas. Parengė ir išleido net 150 knygelių vaikams. Pasakų tako skultūros – keturi metų laikai- „Žemė kas pavasaris meta nuo savęs šalčio dovanotuosius, velkasi Saulės išaustais, kas ruduo nusiima apnešiotus žaliuosius ir velkasi baltaisiais.

IŠKYLA GARŽIOJE GAMTOS APSUPTYJE KAČERGINĖJE. Turistinis laužas. „Ką įsidėsi ta burnoje turėsi“

MIŠKO MUZIEJUS LEKĖČIUOSE. Miško muziejuje eksponuojama gausi vietinių žvėrių bei paukščių iškamšų kolekcija, kurioje galima pamatyti net 29 gyvūnų, įrašytų į Lietuvos raudonąją knygą, rūšis. Dauguma iškamšų padarytos iš žuvusių gyvūnų

PROGRAMA ,,DVARO DURIS PRAVĖRUS“- Zyplių dvaro kultūrinis palikimas, aplankysime dvarą, kuris išsiskiria vienu iš didžiausių parkų Lietuvoje, išlikusiais 11 pastatų. Programa keramikos edukacija. ATRASK LOBĮ. (lankymas iš išorės). Keramikos edukacinė programa.

PAŽINTINĖ PROGRAMA ,,TŪKSTANTMEČIO VARTUS PERŽENGUS“ –Lukšių parke. Gražesnį miestelį šiame krašte sunkiai surastume. Ne paslaptis, kad kalvystės ir skulptūros darbais garsėjantis miestelis, už savitumą labiausiai ir yra dėkingas entuziastui, dabartiniam miestelio seniūnui. Galimybė įsigyti Lukšių sūrelių.

„Fazanų medžioklė“ Zyplių dvare. Edukacijos metu pristatoma medžioklė, kaip Zyplių dvaro istorijos dalis. Kaip žinia, grafas Tomas Potockis buvo žymus medžiotojas, o fazanų medžioklė buvo viena iš mėgstamiausių jo veiklų. Dalyviams bus pristatoma medžioklės istorija, išlikę medžioklės trofėjai (medžioklės šautuvas bei fazano iškamša), iš lankų bus šaudoma į fazanus, nupieštus ant stendų. 3 eur/asm.

ŠIOJE KELIONĖJE / EKSKURSIJOJE GIDAUS

Visoje Lietuvoje vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių, tad visos informacijos nespėjame atnaujinti internetinėje svetainėje. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂

SKIRTA: MOKSLEIVIAMS SU LYDINČIAIS ASMENIMISKelionė / Ekskursija / Renginys

Eur/asm.NUO 14 EUR/ASM

 • Susitikimo / išvykimo vietą: RENKATĖS JŪS
 • Laikas: RENKATĖS JŪS
 • Trukmė: PRIKLAUSYS NUO JŪSŲ PASIRINKIMŲ

UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

Kelionės išvykimo vietą ir  datą renkatės Jūs.

Ši kelionė skirta susibūrusioms grupėms. Kompanijoms / Moksleiviams

MINIMALI KAINA ASMENIUISU minimaliu mokamų objektų skaičiumi ir maksimaliu asm. sk.

asm.NUO 14 EUR

KAINA PRIKLAUSO NUO:

 • Miesto / išvykimo vietos;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (autobuso dydžio ir transportavimo kainos kurią pasidalins keliautojai).

 

Individualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

UŽSISAKYTI INDIVIDUALIĄ EKSKURSIJĄ/KELIONĘIndividualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms kompanijoms / moksleiviams.

NORĖDAMI GAUTI PASIŪLYMĄ PARAŠYKITE UŽKLAUSĄ:

 • PATEIKDAMI DALYVIŲ SKAIČIŲ
 • IŠVYKIMO MIESTĄ
 • KELIONĖS / RENGINIO PAVADINIMĄ
 • PATIKUSIUS OBJEKTUS KURIUOS NORITE ĮTRAUKTI

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus. Galite pasikliauti mūsų rekomendacijomis.UŽSISAKYTI >>

Papildoma informacija

Atobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas

32 vt. – 36 vt.

44 vt. – 50 vt

53 vt. – 56 vt.

60 vt. – 72 vt.

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.