Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

KALĖDINIAI BURTAI SAULĖS MIESTE – ŠIAULIAI

KELIONĖS TIKSLAS: Kelmė, Šiauliai

Kleionės programa

IŠVYKIMO LAIKAS IR VIETA: Pasirenka užsakovas

Apsilankymas Kelmės dvaro ansamblyje – valstybės saugomas kultūros paveldo objektas, vertinamas kaip retai išlikusi baroko stiliaus Lietuvos provincijos dvaro sodyba.

Edukacija “Kalėdiniai burtai Kelmės dvaro rūsių prietemoje”. Kalėdinių būrimų mokymas. Trumpas pasakojimas apie kalėdinius būrimus. Kalėdinių būrimų praktinis organizavimas. Tradicinio kalėdinio žemaitiško torto valgymas. Kalėdų Senelio pasirodymas. Pasivažinėjimas arkliu tempiamomis rogėmis arba brika.

Pažintis su Šiauliais. Pažintinė programa ,,Šiauliai – Saulės ir šokolado miestas“. 1236 m. Šiaulių vietovardis “Soule” pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose – Eiliuotoje Livonijos kronikoje, aprašančioje Saulės mūšį.

Edukacinė programa ,,Saldžioji laboratorija“-,,Rūtos“ fabriko muziejujeVaikai susipažins su šokolado gamybos procesu ir patys pasigamins Kalėdinio šokolado.

Apsilankymas Kryžių kalne. Tai kalnas liudijantis pagarbą ir ištikimybę kryžiaus aukai, per kurią Kristus išgelbėjo visų laikų ir kartų žmones. Kryžių kalnas primena ne tik Atpirkėjo kančią bei mirtį, bet ir Jo prisikėlimą ir išaukštinimą, sykiu ir kiekvieno žmogaus išaukštinimą per Kryžiaus slėpinį.Keliaujantys į Kryžių kalną, jame besimeldžiantys, statantys kryžius, liudija iš kryžiaus trykštančią stiprybę, neišsenkančią viltį ir tikėjimą Dievo meile.

Viktorina kelionės metu. „Protų mūšio“ konkursas. 

Programos aptarimas ir apdovanojimai.

Pilni gerų įspūdžių grįžtame namo :)

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.
  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.
  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS