Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

KALĖDINIAI NUOTYKIAI PAKRUOJO DVARE

KELIONĖS TIKSLAS: Kėdainiai, Pakruojis

Kleionės programa

IŠVYKIMO LAIKAS IR VIETA: Pasirenka užsakovas

Pažintinė ekskursija po Kėdainių miestą. Kėdainiai – miestas pačiame Lietuvos centre, tik už kelių kilometrų  – oficialiai nustatytas ir pažymėtas Lietuvos geografinis centras. Pasak legendos, Kėdainių pavadinimas kilęs nuo turtingo pirklio Keidangeno, atvykusio iš Kuršo ir įkūrusio nedidelį žvejų kaimelį, vardo.

Apsilankymas Stumbryne. Lankytojai galės gėrėtis stumbrais nuo dengtos pakylos – apžvalgos aikštelės, atsikvėpti naujose pavėsinėse šalia stumbrų aptvaro bei ilgesnį laiką stebėti kaimenės gyvenimą.

Pramoginė/edukacinė programa “Kalėdinių nuotykių pasaka”. Kalėdinio Pakruojo dvaro ponaičius ir panelytes pasitiks baronaitė ir pakvies vaikus surasti dvaro erdvėse pasiklydusį Kalėdų senelį. Kalėdinės pasakos dalyviams reikės apkeliauti dvarą ir pažinti jo paslaptis, įveikti kliūtis, išvaikyti baimes, susidoroti su daugybe užduočių. Vaikai sužinos, kaip per Kalėdas šventė ir linksminosi kumečių vaikai – nuotykių veiksmas persikels į teatro svirną, vaikų šešėlių teatrą, o paskui – bausmių muziejų. Keliaus į šiltą dvaro rūmų “Cukrienę”, kur mėgaudamiesi arbata, iškeptais meduoliais, dainuodami dainas, linksmai leis laiką prie Kalėdinės dvaro eglutės.

Programos aptarimas ir apdovanojimai.

Pilni gerų įspūdžių grįžtame namo :)

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.
  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.
  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS
Translate »