Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

KAUNAS – TIKRA MEILĖ IR NUODĖMIŲ GATVĖ

20% Discount

EKSKURSIJOS TIKSLAS: Kauno senamiestis

Ekskursijos programa

SUSITIKIMO VIETA: Prie tiltelio į Kauno pilį 18.00 val (~2 val. programa)

Ekskursija baigiasi: ~ 20.00 prie tiltelio į Kauno pilį

Pažintinė ekskursija po Kauno senamiestį. Išgirsime legendą apie meilę, nugalinčią dievų pyktį. Sužinosime apie pasiaukojančią Onos meilę savo vyrui Vytautui Didžiajam ir karaliaus Žygimanto Augusto dovanas mylimai moteriai.

Ekskursijos metu išgirsite daug gašlių, erotiškų, raudonuoti verčiančių istorijų, atskleisime pačius pikantiškiausius  įdomiausius nutikimus.

Ekskursija “Meilės miestas”

Kokia meilės istorija sieja Rotušę ir Barborą Radvilaitę.

Vytauto Didžiojo atspindžiai Kaune. Jogaila, būdamas 72 metų, rašė Vytautui: „Mielas pusbroli, ar gali man Lietuvoje nužiūrėti merginą, kuri būtų kilmingesnio kraujo ir pagimdytų man palikuonių?“.

Gla nedaug kas žino jog „Napoleonui gyvybę išgelbėję šunys, išgelbėjo ne tik Kauną bet galbūt ir visą Lietuvą“

Ar žinojote jog  “Galingiausias Olimpo dievas Dzeusas sukūrė meilės ir grožio deivę Afroditę“

Turėsite galimybę paragauti “Meilės eleksyro” 🙂

Vaikščiodami po Senamiestį apie dvi valandas sužinosite, jog XIX a. antrojoje pusėje-XX a. pr., kai Kaune statyta tvirtovė – gynybinių įtvirtinimų sistema, čia atkeliavo 16 tūkstančių carinės Rusijos karių. Jie pastatė fortus, baterijas, kareivines ir kt. „Didelis miestą užplūdęs vyrų kiekis, paskatino Kaune įkurti viešnamį, palaipsniui šių įstaigų vis daugėjo, iš viso buvo apie 50.

Apsilankymas Kauno “Raudonųjų žibintų kvartale. Sužinosime, kodėl legalios jo gyventojos turėjo pasuose geltonas juosteles ir susipažinsime su slaptomis viliojimo meno taisyklėmis bei perkamos meilės įkainiais. Sužinosime, kodėl žiedas simbolizuoja amžiną meilę, kaip prisivilioti patinkantį jaunikaitį ar mergelę, kaip amžinai išlikti jaunam.Tai tikros istorijos ir nutikimai, tai meilės eilės, tai gera nuotaika… (Bus paminėti faktai kurių galėtų klausytis tik pilnamečiai)

Ekskursijos apibendrinimui

Esant nepalankioms oro sąlygoms arba tiesiog po ekskursijos galite apsilankyti Lithuanian Pub Entry idėja yra prisiminti ir puoselėti Kauno aukso amžiaus – Lietuvos tarpukario – tradicijas, kurti prasmingo bendravimo vietą ir pasiūlyti kauniečiams bei miesto svečiams geriausių pasaulio virtuvių įkvėptą meniu. Interjere dominuojantys art deco stiliaus akcentai mena tarpukario Kaunui būdingą architektūrą, kurios palikimu miestas didžiuojasi iki šiol.

Papildoma informacija

Taip pat turite galimybę užsisakyti individualią ekskursiją.

  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.
  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.
  • Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus
  • Mažiau negu 10 asm/grupei – 70 eur.
  • Mažiau negu 18 asm/grupei – 85 eur.
  • Apie 20 ir daugiau asm/grupei 115 eur.

REZERVACIJA:

Užsakinėdami programą, būtinai pažymėkite vietą autobuse nors autobuso  ir nebus, tik tokiu būdu bus atliktas Jūsų užsakymas ir gausite patvirtinimo laišką  🙂

Translate »