Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

ČEKIJA. NEPAMIRŠTAMIEJI ADRŠPADŲ KALNAI- PRAHA 4 DIENŲ (nepilnų) KELIONĖ

11% Discount

KELIONĖS TIKSLAS: Adršpadų kalnai, Praha, Krkonošės kalnų viršukalnė Sniežka, Pec Pod Sniežko

Kelionės programa

IŠVYKIMO VIETA IR LAIKAS:

 • 05.00 Vilnius Forum palace
 • 6.30 val. Jonavos g. “Undinės” kiemas. Kaunas (prie Circle-K degalinės)

GRĮŽIMO VIETA IR LAIKAS:

 • 23.00 val. Jonavos g. “Undinės” kiemas. Kaunas (prie Circle-K degalinės)
 • 24.00 Vilnius Forum palace

I DIENA

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Užsiėmimai pakeliui autobuse, kad neprailgtų kelionė. Nakvynė  Čekijoje kalnuose netoli sienos Pec pod Sněžkou (tikslinsime)

II DIENA

Pusryčiai. Išvykstame į Adršpachų – Teplicės gamtos rezervatą – vieną unikaliausių Čekijos vietovių. Ekskursija Adršpadų kalnų gamtos rezervate, vienoje unikaliausių Čekijos vietovių. Vanduo, vėjas ir temperatūros svyravimai suformavo neįtikėtinų formų akmeninius beveik 80 80 m aukščio „pirštus“ . Išvykimas į kalnų kurortą Pec Pod Sniežko. Pasikėlimas į aukščiausią Krkonošės kalnų viršukalnę Sniežką („Snieguotą kalną“ 1602m aukštyje), kur akį traukia neaprėpiama kalnų didybė. Pasivaikščiojimas kalnų takeliais, besigėrint nuostabiu Krkonošės kalnų peizažu. Išvykimas iš kalnų kurorto. Kelionė į Prahą. Nakvynė Prahoje

III DIENA

Pusryčiai. Visa diena Prahoje.  : Ekskursija pėsčiomis po Čekijos sostinę Prahą: Prahos Hradas (pilis) – Čekijos sostinės simbolis ir svarbiausias Prahos istorijos liudininkas: Prezidentūra, Hrado kiemai, didingoji Šv.Vito katedra, kurios požemiai tapo Čekijos karalių mauzoliejumi, Karalių rūmai – buvusių Čekijos kunigaikščių ir karalių rezidencija, karališkieji sodai, Šv.Jurgio bazilika – viena iš seniausių išlikusių Prahos romaninių bažnyčių, „Auksinė gatvelė“, karališkieji laiptai. Kelionė karališkuoju keliu: Mala Strana – sodų ir aristokratų rūmų rajonas, Prahos „Venecija“- Kampos sala, Karolio tiltas – vienas pirmųjų akmeninių tiltų Europoje, jungiantis Mala Strana su Senuoju miestu. Senamiesčio aikštė. Laisvas laikas. Rotušės aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais, senoji rotušė su įžymiuoju astronominiu laikrodžiu, Parako bokštas, paminklas J. Husui, žydų kvartalas su seniausia veikiančia sinagoga ir istorinėmis kapinėmis, Klementinumas, Kryžiuočių aikštė, paminklas Karoliui IV-ajam. Prekybinis miesto centras – Vaclovo prospektas. Apie 18 val išvykstame iš Prahos. Naktis autobuse.

IV DIENA

Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Apie 11.00 Kaune

Į Kelionės kainą ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė patogiu autobusu
 • Kelionės vadovo, gido paslaugos, ekskursinė programa
 • 2 nakvynės su pusryčiais
 • Kelionės programos sudarymas.
 • Kelionės dokumentų tvarkymas.
 • Pažintinė kelionė Kalnuose ir Prahoje.
 • Bilietai į Šv. Vito Katedrą ~ 15 eur/asm

Į kelionės kainą NEĮSKAIČIUOTA

 • Papildomos asmeninės išlaidos.
 • Plaukimas valtelėmis kalnuose (apie 5 EUR/ASM).
 • Medicininės pagalbos užsienyje draudimas.

PDF

Atsisiųskite kelionės programą (PDF formatu programa ruošiama)

PAPILDOMA INFORMACIJA

 • Turėkite kelionės patvirtinimo dokumentą, kurį gausite elektroniniu paštu susimokėję už paslaugą.
 • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.
 • Paso kopija.
 • Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt)

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kuriuose kambariuose gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Karštas vanduo autobuse tiekiamas tik autobusui sustojus!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

SVARBI INFORMACIJA

Daugiau išvykimų datų ieškokite www.turin.lt. TURIN.LT  įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 30 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionė gali būt atšaukiama, pinigai grąžinami. Apie  pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Kelionės organizuojamos kartu su kelionių organizatoriumi UAB “Fortūna Travel”. Kelionės organizavimo paslaugų finansinių garantijų draudimo  liudijimo Nr. KOFG 000876.