Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

PABALTIJIS. TRIJŲ DIENŲ KELIONĖ BALTIJOS PERLAI – SIGULDA-TALINAS-HELSINKIS-TARTU

helsinki-cathedral-4189824_1280

Trijų dienų kelionė į Pabaltijo šalis

 • Latvija -Sigulda
 • Estija – Talinas, Tartu
 • Suomija – Helsinkis

I DIENA

Pateikiame programas / objektus. Jūs renkatės ką lankote ką praleidžiate 😉

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Skaityti daugiau...

Kad kelionė neprailgtų, užsiėmimai autobuse, apdovanojimai kelionės pabaigoje.

Keliaujame į ,,Latvijos Šveicarija”. Skaityti daugiau...

vadinamą Gaujos nacionalinį parką, kuris  išsidriekęs abipus Gaujos upės, garsėjančios sraunia vaga, vaizdingais vingiais, plačiais kloniais, aukštais skardžiais, apaugusiais žaliais pušynais, saugančiais paslaptingas olas ir senovėje garsias pilis.

Keliausime po Siguldą. Skaityti daugiau...

kuri šiuo metu yra labai mėgstama ir gausiai lankoma turistų, ant piliakalnio, aukštai iškilusio virš Gaujos krantų, stūkso didingi Livonijos ordino pilies griuvėsiai, saugomi gilių griovių ir daubų, legendomis apipintą “Gutmano grota”, Krimuldos dvaras. Kelsimės funikulieriumi per Gaujos upę. Susipažinsime su Siguldos viduramžių ir Naujaja pilimi.

Lankysime Gaujos nacionalinio parko pasididžiavimą – didinga Turaidės pilį. Skaityti daugiau...

statytą dar XIII a. Nuo jos bokštų atsiveria Gaujos ir jos apylinkių panorama.  Iš pilies bokšto viršūnės galima apžvelgti ir pasigrožėti nuostabiais Gaujos slėnio vaizdais. Ne veltui senųjų gyventojų kalba “Turaida” reiškia “Dievo sodas”. Šalia taip pat yra bažnyčia, dvaras, paminklas Turaidos Rožei (merginai, kurios meilės ir tragiškos žūties istorija tapo tikra vietine ir turistus traukiančia legenda) bei Dainų kalnas su jame esančiu skulptūrų sodu, įprasminančiu latvių liaudies dainų temas. Jei kada važiuosi pro Rygą, tikrai siūlau atrasti laiko ir aplankyti šią nuostabią vietą!

Išvykstame į Estiją. Apžvalginė ekskursija po vakarinę Estijos sostinę Taliną. Skaityti daugiau...

miestą, skaičiuojantį jau 850 metų.Talino apylinkės: Piritos buriavimo centras, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūrusi Prezidentūra, Aleksandro Nevskio soboras – XIX amžiaus caro valdžios simbolis, apžvalgos aikštelės, Rotušė, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios „Storosios Margaritos“ bokštas.

Grįžtame į Taliną. Nakvynė Taline. Skaityti daugiau...

Nakvynė pasirintame viešbutyje.

II DIENA

Pusryčiai. Skaityti daugiau...

Priklauso nuo pasirinkto viešbučio.

Išplaukiame į Helsinkį. Atplaukus vykstame į „Eureką“ . Skaityti daugiau...

Išplaukiame į Helsinkį. Atplaukus vykstame į „Eureką“ (www.heureka.fi) , kur žaidimų forma supažindinama su įvairiais fizikiniais reiškiniais ir cheminiais reiškiniais ir jų poveikiu žmogaus organizmui: galima važiuoti dviračiu lynu, ištiestu 5 metrų aukštyje, išbandyti vinių lovą, patirti žemės drebėjimą, taip pat pasidaryti monetą su savo atvaizdu, pažiūrėti žiurkių krepšinį (ekspozicijos keičiamos). Moderniai įkurtame planetariume galėsite pasijusti filmo dalyviais dėl specialaus plokščio ir plataus ekrano bei puikios akustikos. Grįžtame į Helsinkio centrą. Apžvalginė ekskursija po miestą: apžiūrėsime pagrindinę Suomijos liuteronų Katedrą ir unikalią granito uoloje iškaltą Tempeliaukio bažnyčią; susipažinsime su reikšmingiausiais Maršalo Manerheimo prospekte esančiais pastatais – operos rūmai, kongresų rūmai „Finliandija“, Nacionalinis muziejus, įdomus modernaus meno muziejaus pastatas, primenantis ledo luitą, didžiausias pastatas Helsinkyje – Suomijos parlamento rūmai. Aplankysime garsaus suomių kompozitoriaus J. Sibelijaus parką, apžiūrėsime jam pastatytą orginalų paminklą (objektų lankymas pagal laiką). Vakare išplaukiame į Taliną. Atplaukus nakvynė viešbutyje Taline.

Laisvas laikas Helsinkyje. Skaityti daugiau...

Sutartas laisvas laikas kurio metu galėsite prisėsti kavinėje ir paragauti tradicinių patiekalų, pasivaikščioti po krautuvėles, ar apžiūrėti senamiestį.

Nakvynė Taline. Skaityti daugiau...

Nakvynė pasirintame viešbutyje.

III DIENA

Pusryčiai. Skaityti daugiau...

Priklauso nuo pasirinkto viešbučio.

Vykstame į Tartu. Lankomės Mokslo centre AHHAA. Skaityti daugiau...

kur galėsime susipažinti su mus supančiais reiškiniais interaktyviu būdu. Mokslo centras „AHHAA“ – didžiausias Baltijos šalių mokslo centras, įdomiai supažindinantis su mokslu ir technologijomis.Čia viskas kitaip nei įprastuose muziejuose, t.y. taikoma visiškai kitokia taisyklė – lieskite viską ką norite, išbandykite viską patys, čia niekas nėra draudžiama. Apie 3000 kvadratinių metrų dydžio parodų salėje siūlomi visai šeimai įdomūs eksponatai. Derinant specialiuosius efektus ir erdvinį vaizdą, sukuriama neįtikėtina, kvapą gniaužianti realybės iliuzija. Čia lankytojams siūloma milžiniška energijos mašina (Niutono obelis), ypatingos technologijos Hobermano sfera, nuotykių liftas į žemės gelmes, didelis skruzdėlynas, mini laboratorijos, vaikų birža, mokslo parduotuvės ir daug kitų įdomių dalykų. O ypatingame sferiniame planetariume galima stebėti milijonus žvaigždžių ir žiūrėti filmus apie kosmosą. Apskritame žvaigždžių teatre su visata padeda susipažinti Japonijos išradėjo Takayuki Ohiro sukurtas projektorius „Megastar“ – pamatysite net mažiausias Paukščių Tako žvaigždes. Ohiro išradimas, kaip pasaulyje daugiausiai žvaigždžių aprėpiantis projektorius, įtrauktas į Gineso rekordų knygą.

Centre galima išbandyti ir 4D kino salę, kurioje persipina specialieji efektai ir erdvinis vaizdas. www.ahhaa.ee

Laisvas laikas Tartu, aplankant miesto įžymybes. Skaityti daugiau...

Rotušės aikštė, Šv. Jono bažnyčia ir jos apžvalgos aikštelės, akmenimis grįstos gatvelės, Tomemegi kalva su „Toravere“ observatorija, Domo katedros griuvėsiai, “Velnių” ir “Angelų” tiltai. Tartu universiteto biblioteka ir istorijos muziejus, kurioje saugoma apie trys milijonai knygų, 45 inkunabulai, senų graviūrų kolekcija, Tartu universiteto pastatų kompleksas, paminklas Tartu universiteto įkūrėjui švedų karaliui Gustavui II Adolfui, Šv. Antano gildija – puoselėjanti istorinių Hanzos laikų gildijos tradicijas.

Antroje dienos pusėje išvykstame į Lietuvą. Skaityti daugiau...

Kelionė per Lenkiją. Pakeliui numatyti sustojimai. Apie 24.00 savo mieste

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs galite rinktis viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.

KELIONĖS DOKUMENTAI

 • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN.LT“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

  Paso kopija.

  Vykstantiems į kelionę rekomenduojame (neprivaloma) turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti  draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt

Kaina
Nuo 175 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transporto (autobuso) dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Nuo pasirinkto viešbučio;
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Kelionių maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂