Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

KELIONIŲ IR LAISVALAIKIO ORGANIZATORIUS. KELIONĖS PO LIETUVĄ, KELIONĖS AUTOBUSU, KELIONĖS Į UŽSIENĮ, GIDAI, ĮMONIŲ VAKARĖLIAI. TEAM BUILDING. KELIONĖS MOKSLEIVIAMS

KELIONIŲ IR LAISVALAIKIO ORGANIZATORIUS. KELIONĖS PO LIETUVĄ, KELIONĖS AUTOBUSU, KELIONĖS Į UŽSIENĮ, GIDAI, ĮMONIŲ VAKARĖLIAI. TEAM BUILDING. KELIONĖS MOKSLEIVIAMS. SUPLANUOTOS KELIONĖS, MARŠRUTŲ SUDARYMAS, INVENTORIAUS NUOMA.

Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriaus TURIN.LT (UAB „Pažink Tėvynę“) rengiamos kelionės vertos dėmesio ne tik dėl savo įvairumo. Mes, padėsime pasirinkti įdomią kelionę, pramogą, išvyką kuri atitiktų jūsų norus ir lūkesčius!

Siūlome pramogas išvykų ir sportinių vakarėlių metu. Pažintines – istorinės kelionės, ypač gražios Lietuvos pilys, piliakalniai. Kraupios ir meilės istorijos naktinėse ekskursijose. Programas Jūsų ypatingoms šventėms: gimtadieniams, susibūrimams, įmonių vakarėliams, šventėms, renginiams. Plaukimą upėmis baidarėmis, plaustais. Pasiplaukiojimą po Kauno, Kuršių marias laivu. Praleisti kartu nuostabias akimirkas, patirti naujų įspūdžių, būti kartu su draugais.

Ištrūkite iš kasdienybės, palikite kasdieninius rūpesčius, blogas nuotaikas namuose ir junkitės prie turiningų turistinių  kelionių Lietuvoje ir užsienyje. Kviečiame susirasti naujų pažinčių, išsivežti esamus draugus pakeliauti, pabendrauti.  Kelionių metu Jūsų laukia: pažintinės, aktyvios, degustacininės, kulinarinės, edukacinės poilsinės programos.

Kelionių organizatorius