Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

KLAIPĖDA – JŪROS VARTAI Į EUROPĄ. DELFINARIUMAS

sailing-ship-4628842_1920 (1)

Vienos dienos kelionė

 • Aplankant Klaipėdą
 • Jūrų muziejų
 • Olando kepurę.

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Pažintinė programa apie Baltijos jūrą. Skaityti daugiau...

Baltijos jūra – Atlanto vandenyno baseino jūra, esanti Europos šiaurės rytuose. Iš vienos pusės ją supa Skandinavijos pusiasalis, iš kitos – Rytų ir Centrinės Europos šalys ir Danijos salo.

Interaktyvus orientacinis Turin'ingai Klaipėdoje. Skaityti daugiau...

Siūlome į aktyvų laisvalaikį pažvelgti kitu kampu ir dalyvauti interaktyviame  orientaciniame renginyje. Čia susipina sportas, menas bei komandiniai žaidimo įgūdžiai. Viskas ko prireiks tėra išmanusis telefonas bei gera kompanija.

Orientaciniai žaidimai labai įtraukia ir yra populiarus bei puikus būdas praleisti laisvalaikį aktyviai. Jų metu stiprinami komandiniai įgūdžiai, atsiskleidžia charakterio savybės bei lyderiavimo ypatumai, susipažinsite su naujomis vietovėmis, skatinsite kūrybiškumą, bet svarbiausia – tai tiesiog labai smagiai praleistas laikas! Ypač tinka šeimoms, draugams, moksleiviams,  bei kolektyvams. Siūlome išbandyti dabar itin populiarų išmanųjį orientacinį, kurio metu jums tereikės naudotis mobiliąja programėle.

Klaipėdos miesto istorijos knygą atvertus“. Skaityti daugiau...

Įvairios istorijos apie miestą Klaipėdos pilyje. Klaipėdos pilis (arba Memelburgas) – pilis Klaipėdoje, pirmą kartą minima 1252 m. liepos 29 d. dokumente, kuriame Livonijos ordino didysis magistras Eberhardas fon Zeinė ir Kuršo vyskupas Heinrichas sutaria dėl pilies statybos tarp Nemuno ir Dangės. Tais pačiais metais prie Dangės žiočių pastatyta medinė pilis. Vėliau daug kartų perstatyta, kol XIX a., praradusi savo strateginę reikšmę, buvo nugriauta. Šiuo metu išlikusiuose pilies bastionuose veikia muziejus

Apsilankymas laikrodžių muziejuje ,,Laikrodžių ritmas“. Skaityti daugiau...

Laikrodžių muziejaus ekspozicija sudaryta iš dviejų dalių. Pirmojo aukšto keturiose salėse pristatoma laikrodžių konstrukcijų raidos istorija. Antrojo aukšto penkiose salėse – laikrodžių formų kaita įvairiose epochose

Programa “Jūrų muziejaus paslaptys”. Delfinų pasirodymai. Skaityti daugiau...

Muziejus įsikūręs šiauriausiame Kuršių nerijos taške – Kopgalyje, kur baigiasi 98 kilometrų ilgio Kuršių nerijos pusiasalis ir atsiveria Klaipėdos uosto vartai. Po atnaujinimo akvariume įrengtas akrilo tunelis. 18 metrų ilgio ir labai įspūdingas. Tai vienas pagrindinių atsinaujinusio akvariumo traukos taškų, leidžiantis pažinti jūros povandeninį pasaulį – virš lankytojų galvų plaukioja seniai pažįstami eršketai, kurie į Klaipėdą atvežti prieš 15 metų iš Volgos žiočių ir dabar siekia beveik 2 metrų ilgį.

Delfinų pasirodymai – nuotaikingi renginiai, kur susipažinsite su vienais iš intelektualiausių jūros žinduolių, delfinais, Juodosios jūros afalinomis. Jūrų muziejus yra respublikinis muziejus, valstybės biudžetinė įstaiga, pavaldi Kultūros ministerijai.

Karklė ir Olandų kepurė. Skaityti daugiau...

Karklė – vienintelis žvejų kaimelis Lietuvoje ant jūros kranto, išlaikęs etnografinį savitumą.  XV a. pab. – XVI a. pr. Baltijos jūros pakrantėje įsikūręs Karklės kaimas yra vienas seniausių ir didžiausių pajūrio gyvenviečių. Atsitraukdamas ledynas Lietuvos pajūryje suformavo ir unikalų moreninį gūbrį, vadinamą Olandų kepure. Šis kalnas (24,4 m virš jūros iškilusi parabolinė kopa) nuolat ardomas bangų mūšos ir į pajūrį leidžiasi 16–18 m aukščio nuožulnuma. Manoma, kad kalnas gavo „Olandų kepurės“ pavadinimą dėl jo panašumo į olandišką kepurę.

Edukacinė programa: „Legendinė Klaipėdos virtuvė“. Skaityti daugiau...

Tikrai neabejojame, jog ne kartą esate girdėję nepaprastą istoriją, kaip Romos miestą išgelbėjo žąsys… O kaip XIII a. Klaipėdą nuo švedų antpuolio išgelbėjo… baltas lietuviškas varškės sūris? Nežinote šios legendos? Tuomet JŪS būtinai turite atvykti į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų!

Karklėje sužinosime “Gintaro gaudymo paslaptys”. Skaityti daugiau...

Ar Jūs norėtumėt išgirsti daugiau apie gintarą ir jo gaudymą? Ekskursijos metu sužinosite apie gintaro atsiradimą bei jo savybes, susipažinsite su originalia gido gintaro kolekcija. Jums bus atskleisti gintaro gaudymo, bei rinkimo ypatumai.Drąsiausieji galės graibštu išbandyti savo jėgas jūros bangose.

Degustacijos suaugusiems. Skaityti daugiau...

Seniausia Vakarų Lietuvoje alaus darykla “Švyturys” įkurta 1784 metais. Ją įkūrė Klaipėdos pirklys J.W. Reincke (Rainkė), norėdamas pasiūlyti pamario krašto žmonėms tokį gerą alų, kokiu jie didžiuotųsi galėdami svečius pavaišinti ir patys paragauti. Nuo tada jau daugiau nei 220 metų. “Švyturio” alų lydi sėkmė.1946 metais po karo atstatytoje “Švyturio” alaus darykloje pradėtas virti alus. Iš pradžių jis buvo pilstomas tik į statines ir vežamas į Klaipėdos krašto barus. 1950 metais įmonėje buvo įrengta pilstymo į butelius linija. Šios ekspozicijos tikslas – papasakoti apie aludarystės raidą Klaipėdos krašte dar nuo XIII amžiaus, paaiškinti įmonės istorijoje naudojamos erelio ir švyturio simbolikos priežastis, atskleisti tarpukario įdomybes ir sovietmečio keistenybes alaus rinkodaroje, pasidžiaugti alaus kultūros perversmu ir naujųjų laikų eksperimentais.

Pažintis su pirmu Lietuvoje šeimos vyno ūkio UAB “Česlovo vynas“ įkūrėju. Č. Ramoškos vyno ūkyje gaminami subrandinti aviečių, svarainių, juodųjų serbentų ir kt. vynai, jiems suteiktas “Tautinio paveldo sertifikatas”. Ūkyje vynas daromas pagal senas lietuvių tradicijas, pagal daugiau nei 100 metų šeimos receptą. Degustacijos metu ragausite šešių skirtingų ryšių vyno ir tinkamus užkandžius prie jų

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs galite rinktis viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.

Kaina
Nuo 23 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂