Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

KUNIGAIKŠČIŲ PRAMINTAIS TAKAIS. MIDAUS DEGUSTACIJA.

KELIONĖS TIKSLAS: Trakai, Aukštadvaris, Stakliškės, Nemajūnai, Punia, Raižiai, Alytus

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Apsilankymas Škėvonių atodangoje. Pasivaikščiosime Škėvonių pažintiniu gamtos taku ir daugiau sužinosime apie pačią atodangą. Tai viena žinomiausių kvartero amžiaus uolienų atodangų Nemuno slėnio šlaituose. Daugiau nei pusę kilometro besitęsianti atodanga – unikalaus Škėvonių gūbrio pjūvis, su ryškiais dviejų paskutiniųjų ledynmečių ir tarpledynmečio nuogulų sluoksniais.

Ir/arba Birštono apžvalgos bokštas. Bokšto apžvalgos aikštelė – 45 m aukštyje, viso bokšto aukštis – 55 m. Stendas, kuriame bus galimybė susipažinti su Nemuno kilpų regioninio parko kraštovaizdžiu. Bokšto metalinė konstrukcija simbolizuoja žvaigždynus dangaus skliaute, primena senųjų medinių pilių bokštų formą ir siejasi su vėlyvesne bažnyčių varpinių architektūra. Taip pat galima palyginti su koplytstulpiu bei Pasaulio medžio įvaizdžiu. Bokšto simbolizmą pagyvina paliktos angos-maži langeliai šviesai ir kraštovaizdžio panoramai, tai – tarsi raštai, naudojami medžio drožyboje.

Pažintinė ekskursija po Birštono miestą:

 • Birštono piliakalnis. Tai vienas aukščiausių (šlaitų aukštis siekia iki 40 m) ir žinomiausių piliakalnių Lietuvoje. XIV a. pab. ant piliakalnio stovėjo medinė Birštono pilis, kuri buvo Trakų kunigaikštystės gynybinės sistemos dalis ir vienas iš Vytauto medžioklės dvarų.
 • Vytauto mineralinis vanduo biuvetėje. Žodis „biuvetė“ yra kilęs iš prancūzų kalbos. Tai statinys ant mineralinio šaltinio, iš kurio imamas trykštantis mineralinis vanduo.
 • Pripildysim kūną ir protą deguonimi Birštono deguonies kambaryje.
 • Kneipo takas. „Vanduo gydo viską, vanduo daro stebuklus, profilaktika geriau nei gydymas“ – tai unikali sveikatos filosofija, kurią XIX a. sukūrė ir ištobulino vokiečių dvasininkas Sebastianas Kneipas ir kuria vadovaujamasi Birštono kurorte.
 • Mineralinio vandens garinimo bokštas. Tai vienintelis tokio pobūdžio bokštas. Galėsite mėgautis ypatingai sveiku „jūrinio efekto“ oru, kurį skleis originalios architektūros mineralinio vandens garinimo bokštas. Taip pat turėsite galimybę išbandyti inhaliacijas po atviru dangumi, stiprinti sveikatą, grūdinti organizmą šviesos terapiją teikiančiu nauju turizmo objektu

Bandų kepimas Nemajūnuose. Dzūkiškos bandos – regiono pasididžiavimas. Tarp vietos gyventojų dzūkiškos bandos yra itin mėgstamas patiekalas. Joms kepti reikia ypatingo pasiruošimo ir išmanymo, o svarbiausia – tikros duonkepės krosnies, kūrenamos beržinėmis malkomis. Taip pat ir kantrybės, nes dzūkiškų bulvinių bandų gamybos procesas ilgas Tiesa, dar reikia džiovintų kopūstų lapų ir darbščių šeimininkės rankų.

STAKLIŠKĖS – ekskursija – degustacija „Lietuviškas midus“ Seniausias alkoholinis gėrimas pasaulyje, vadinamas šiaurės Europos vynu, gaminamas iš medaus ir vandens? Tai midus. Atsiradęs prieš kelis tūkstančius metų, suklestėjęs ir išnykęs iš pagrindinių alkoholinių gėrimų tarpo, šiandien midus grįžta kaip unikalus, ypatingas ir prabangus gėrimas. 4 – 5 – 6 ėrymų degustacija

Trakų miesto rekreacinės zonos. Velnio Duobė. AUKŠTADVARIS – geologinis gamtos paminklas. Gylis – 30-40 m. Durpių sluoksnio dugne storis apie 9,5 metro. Įtraukta į Europoje labiausiai saugomų 100 gamtos paminklų sąrašą. Mitologinis-sakralinis kultūros paveldo objektas.

Pažintinė programa : ,,Trakai- Senoji sostinė”. DLK Vytauto vaikystė Senuosiuose Trakuose. DLK Kęstučio pilis: architektūra, istoriniai faktai. DLK Vytauto salos pilis: Vytauto valdymo laikotarpio bruožai , legendos. Pilies lankoma ekspozicija: kazematai, menės, reflektoriumas, kalėjimas, bokštai, fosa.

Edukacinė programa su kulinariniu paveldu ,,LDK Vytautas ir karaimai“. Pasigamink Kibiną pats. Patys iš paruoštos tešlos pasigaminate kibiną, kuris iškepamas, tad patys degustuojate vieną savo keptą, kitą šeimininkės.

Programa ,,Lietuvos dvarai – kultūrinis palikimas“ Užutrakio dvare. Atvyksite į vieną gražiausių parkų Lietuvoje – Užutrakį. Tai buvusi grafų Tiškevičių rezidencija, kuri po restauravimo sušvito naujomis spalvomis… Ekskursijos metu sužinosite apie Tiškevičių giminę, apžiūrėsite dvaro rūmus, pasivaikščiosite po parką. (Iš išorės)

UŽUTRAKIO DVARE. Fransua Terasa. Mėgausitės netradicinio skonio gėrimo – midaus degustacijomis Užutrakio dvare. Bus atskleistos visos midaus paslaptys ir pasakojimai, atsiradimo istoriją. Išbandysime skirtingo stiprumo gėrimus, patirdami vis kitus skonius.

Aktyvioji programa– Kultūrins orientacinis ,,Senosios sostinės-Trakų vartus atvėrus“, Susiskirstymas į komandas. Pasirenkamas komandos šūkis, pavadinimas. Dalyvių komanda gauna žemėlapį kuris padeda  surasti punktus ir orientuotis aplinkoje. Komanda ieško punktų ir teisingų atsakymų laikui. Suradus visus punktus rezultatų suvedimas. Apdovanojimai. Prizai.

ŠIOJE KELIONĖJE / EKSKURSIJOJE GIDAUS

Visoje Lietuvoje vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių, tad visos informacijos nespėjame atnaujinti internetinėje svetainėje. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂

SKIRTA: SUAUGUSIEMS, MOKSLEIVIAMS SU LYDINČIAIS ASMENIMISKelionė / Ekskursija / Renginys

Eur/asm.NUO 24 EUR/ASM

 • Susitikimo / išvykimo vietą: RENKATĖS JŪS
 • Laikas: RENKATĖS JŪS
 • Trukmė: PRIKLAUSYS NUO JŪSŲ PASIRINKIMŲ

UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

Kelionės išvykimo vietą ir  datą renkatės Jūs.

Ši kelionė skirta susibūrusioms grupėms. Kompanijoms / Moksleiviams

MINIMALI KAINA ASMENIUISU minimaliu mokamų objektų skaičiumi ir maksimaliu asm. sk.

asm.NUO 24 EUR

KAINA PRIKLAUSO NUO:

 • Miesto / išvykimo vietos;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (autobuso dydžio ir transportavimo kainos kurią pasidalins keliautojai).

 

Individualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

UŽSISAKYTI INDIVIDUALIĄ EKSKURSIJĄ/KELIONĘIndividualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms kompanijoms / moksleiviams.

NORĖDAMI GAUTI PASIŪLYMĄ PARAŠYKITE UŽKLAUSĄ:

 • PATEIKDAMI DALYVIŲ SKAIČIŲ
 • IŠVYKIMO MIESTĄ
 • KELIONĖS / RENGINIO PAVADINIMĄ
 • PATIKUSIUS OBJEKTUS KURIUOS NORITE ĮTRAUKTI

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus. Galite pasikliauti mūsų rekomendacijomis.UŽSISAKYTI >>

Papildoma informacija

Atobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas

32 vt. – 36 vt.

44 vt. – 50 vt

53 vt. – 56 vt.

60 vt. – 72 vt.

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs renkatės viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.