Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

NIDA – KURŠIŲ NERIJA. JŪROS IR VĖJO LOPŠYS

Kelionės Lietuvoje kelioniu organizatorius (74)

Vienos dienos kelionės į Kuršių neriją:

 • Nida, Pervalka, Juodkrantė
 • Smiltynė
 • Negyvosios kopos

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Kultūrinė programa “Neringos vėtrungės”. Skaityti daugiau...

Jūros pasveikinimas “Nusilenkim Nidos unikalumui”. Nida kurortinė gyvenvietė, kiekvieną vasarą sulaukianti apie 200–300 tūkst. (per metus Neringą aplanko apie 700 tūkst. turistų) turistų – daug iš Lietuvos bei vakarų Europos, ypač Vokietijos. Ištvermingumo žygis: Parnidžio kopa – Nida.

Edukacinės programos Nidoje: „Krikštai pasaulio medžiai". Skaityti daugiau...

Edukacijos tikslas – ne tik supažindinti su Kuršių nerijos vietos gyventojų būtimi ir buitimi, bet ir kiekvienam – dideliam bei mažam, priminti ryšį su gamta, nenuginčijamu gimimo-mirties virsmu, kurį suvokus ne pradėtume bijoti savo laikinumo, o  priešingai – imtume kokybiškai, su visa pagarba bei atsakomybe Gyventi. Edukacija prasideda Nidos etnografinėse kapinėse (šalia senosios liuteronų bažnyčios) ir baigiasi Kuršių nerijos istorijos muziejuje. Keliaudami po kapines edukacijos dalyviai ne tik sužino sakraliąsias krikšto reikšmės, bet ir tampa „dailininkais“, gaudami užduotį eskizuoti krikštų formas, kad vėliau, kūrybinės užduoties metu, susikurtų savo krikštą. Prieš imantis kūrybinės užduoties, muziejuje vyksta ir apžvalginė ekskursija apie Kuršių nerijos istoriją.

Interaktyvus orientacinis Turin'ingai Nidoje. Skaityti daugiau...

Siūlome į aktyvų laisvalaikį pažvelgti kitu kampu ir dalyvauti interaktyviame  orientaciniame renginyje. Čia susipina sportas, menas bei komandiniai žaidimo įgūdžiai. Viskas ko prireiks tėra išmanusis telefonas bei gera kompanija.

Orientaciniai žaidimai labai įtraukia ir yra populiarus bei puikus būdas praleisti laisvalaikį aktyviai. Jų metu stiprinami komandiniai įgūdžiai, atsiskleidžia charakterio savybės bei lyderiavimo ypatumai, susipažinsite su naujomis vietovėmis, skatinsite kūrybiškumą, bet svarbiausia – tai tiesiog labai smagiai praleistas laikas! Ypač tinka šeimoms, draugams, moksleiviams,  bei kolektyvams. Siūlome išbandyti dabar itin populiarų išmanųjį orientacinį, kurio metu jums tereikės naudotis mobiliąja programėle.

Kelionė ir klajonės po negyvąsias kopas. Skaityti daugiau...

Pilkosios arba Mirusios kopos – tai stiprių vėjų supustytos didelės smėlio kalvos su daubomis ir išgraužomis. Jose veši savaiminė žolinė augalija ir regimi senųjų miško dirvožemių fragmentai. Tai yra ilgiausios kopos Lietuvoje, saugančios vieną liūdniausių Kuršių nerijos kaimų istorijų. 1675–1854 metais čia buvo užpustyti net keturi Naglių kaimai, kurie ir dabar dunkso giliai po smėliu. Pasakojama, kad tuomet kopų slinkimo greitis buvo nuo 0,5 iki 15 metrų per metus ir žmonės ilgai, tačiau nesėkmingai su jomis kovojo.

Interaktyvus orientacinis Turin'ingai Nidoje. Juodkrantėje. Skaityti daugiau...

Siūlome į aktyvų laisvalaikį pažvelgti kitu kampu ir dalyvauti interaktyviame  orientaciniame renginyje. Čia susipina sportas, menas bei komandiniai žaidimo įgūdžiai. Viskas ko prireiks tėra išmanusis telefonas bei gera kompanija.

Orientaciniai žaidimai labai įtraukia ir yra populiarus bei puikus būdas praleisti laisvalaikį aktyviai. Jų metu stiprinami komandiniai įgūdžiai, atsiskleidžia charakterio savybės bei lyderiavimo ypatumai, susipažinsite su naujomis vietovėmis, skatinsite kūrybiškumą, bet svarbiausia – tai tiesiog labai smagiai praleistas laikas! Ypač tinka šeimoms, draugams, moksleiviams,  bei kolektyvams. Siūlome išbandyti dabar itin populiarų išmanųjį orientacinį, kurio metu jums tereikės naudotis mobiliąja programėle.

Edukacinė programa „Istorinės šarados apie marių žveją". Skaityti daugiau...

Edukacija rengiama Nidos žvejo etnografinėje sodyboje. Pradžioje – ekskursija po sodybą, supažindinant su Kuršių nerijos žvejų gyvenimo buitimi ir būtimi. Vėliau lauke edukacijos dalyviai, susiskirstę komandomis, žaidžia šaradas, bandydami suvaidinti ir įspėti tam tikrus istorinius, vietos kultūrai būdingus dalykus, susijusius su senaisiais Kuršių nerijos gyventojais. Žaidimas tampa puikia priemone įsiminti ir suprasti!

Edukacinė veikla Gintaro galerijos-muziejaus. Skaityti daugiau...

įsikūrusiose Karališkosiose dirbtuvėlėse organizuojamos gintaro apdorojimo pamokėlės. Jų metu pristatomi senieji bei dabartiniai gintaro apdorojimo įrankiai, atskleidžiamos gintaro žvejybos paslaptys, trumpai pristatoma Baltijos gintaro istorija. Užsiėmimų metu išmokstama apdoroti gintarą, daugiau sužinoma apie senuosius įrankius: titnaginius grąžtukus, medines stakles, galima pamatyti, kaip šiuos įrankius naudojo mūsų protėviai. Lankytojai supažindinami ir su šiuolaikiniais gintaro apdorojimo įrankiais: šlifavimo, poliravimo staklėmis, jiems suteikiama proga išbandyti savo jėgas: išsirinkę sau patinkantį gintaro gabalėlį, gali jį paversti tiek dailiu laimę nešančiu amuletu, tiek kišenėje nešiojamu, stiprybės suteikiančiu gražios formos talismanu.

Vykstame į Juodkrantę, raganų burtai “Raganų” kalne. Garsų gaudyklė. Skaityti daugiau...

Juodkrantės sengirėje, Dendrologiniame take, įrengta įspūdinga garsų gaudyklė, primenanti megafoną. Ši trijų metrų aukščio ir tiek pat ilgio medinė garsų gaudyklė turi siaurąją ir plačiąją angas. Pridėjus ausį prie siaurosios angos ar įžengus į plačiąją galima klausytis „sugautų“ miško garsų bei mėgautis supančia aplinka.

Jūros muziejaus ekspozicija ir Delfinų pasirodymai. Skaityti daugiau...

 – nuotaikingi renginiai, kur susipažinsite su vienais iš intelektualiausių jūros žinduolių, delfinais, Juodosios jūros afalinomis

Jūros muziejaus ekspozicija, Laivai ir tai kas atrasta Baltijos jūros dugne. Aplankysite etnografinę pajūrio žvejo sodybą, senųjų žvejybos laivų aikštelę, akvariumą ir muziejaus ekspozicijas Nerijos forte.

Atsisveikinimas su Kuršių Nerija Smiltynėje. Skaityti daugiau...

poilsis prie jūros. Jūros muziejaus ekspozicija, Laivai ir tai kas atrasta Baltijos jūros dugne.

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs galite rinktis viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.

Kaina
Nuo 27 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂