Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

NUOTOLINĖ VIRTUALI EDUKACIJA – Viena diena Kernavėje

Kernavė

Nuotolinė virtuali edukacija „Viena diena Kernavėje“

 • Per tūkstantmečius praminti Kernavės istorijos takais
 • “Nusikelsite į praeitį” – viduramžių Kernavė.
 • Archeologų atradimai ir kasinėjimai palies šiurpiomis, vaiduokliškomis istorijomis.
 • Protų mūšis ,,Kernavė pirmoji Lietuvos sostinė“.

Edukacinė programa:

Keliaudami per tūkstantmečius pramintais Kernavės istorijos takais, sužinosite apie pirmosios Lietuvos sostinės ir jos valdovo Traidenio klestėjimo laikus. Nusikelsite į praeitį, sužinosite kokiuose pastatuose gyveno žmonės ir kaip atrodė  viduramžių amatininkų miestas Kernavėje. Suprasite kaip atrodė visa gynybinių įrengimų sistema. Kernavės piliakalnių: Pilies kalno, Mindaugo sosto, Aukuro, Lizdeikos ir Kriveikškio istorijos išliks ilgam jūsų atmintyje. Legendos apie gražuolę krivų krivaičio dukrą Pajautą ir paslėptus lobius nukels į gilius istorinius laikus. Archeologų atradimai ir kasinėjimai palies šiurpiomis, vaiduokliškomis istorijomis, sužinosite apie žmonių, žirgų laidojimo papročius ir apie atrastą“ raganos kapą“. Protų mūšyje ,,Kernavė pirmoji Lietuvos sostinė“ pasitikrinsite  kas paliko jums didžiausią įspūdį.

Tikslas. Nuotolinės edukacijos pagalba diegti krašto pažinimo kompetencijas. Vykdant užduotis skatinti kūrybiškumą, ugdyti gebėjimą vertinti istorinius įvykius, skiepyti meilę gimtajam kraštui, mokyti suprasti aplinką kurioje gyvena, formuoti požiūrį į, kultūrą, istoriją. Viktorinos metu vaikai turės atsakyti  į klausimus apibendrinus prieš tai matytą, klausytą informaciją.

Šiuolaikinių priemonių pagalba (vaizdo įrašai, archyvinė medžiaga, fotografijos ir t.t), susipažinti su Kernavės archeologine vietove, kuri įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą, ypatumais.  Išsiaiškinti, Kernavės istoriją nuo seniausių iki dabartinių laikų. Užduočių pagalba patirti, kaip gyveno senovėje, sužinoti įvairius papročius susipažinti su archeologiniais radiniais, koks buvo  mūsų gyvenimo būdas, kaip darė įtaką mus supančiai aplinkai.

Uždaviniai. Vykdant užduotis bus skatinamas atsakingumas, aktyvumas, ugdomas sąmoningumas, mokysis bendrauti, diskutuoti ir išsakyti savo nuomonę. Tyrinėti ir įgyti naujų žinių, plėsti žodyną, smalsauti. Daryti išvadas, pritaikant savo sugebėjimus naudoti turimas žinias ir interpretuojant gautą naują informaciją. Gilinti žinias apie mus supančią aplinką: Kernavė – praeityje ir dabartyje.

Priemonės.
Reikalingas kompiuteris / planšetė / išmanusis telefonas ir interneto ryšys. Gyva video pamoka per Zoom ar Microsoft Teams  programą.
Viktorinai – protų mūšiui programėlės Kahoot

Edukacijos datą renkatės Jūs.

Ši programa skirta moksleiviams

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami mokinių skaičių
 • Edukacijos pavadinimą
 • Programos turinys pritaikomas pagal amžiaus grupes:
 • labai lengvas 3-4 kl. mokiniams; vidutinio lengvumo turinys 5-8 kl mokiniams;

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Kaina
2 €/mokiniui.


 • 45 min edukacinė programa;
 • pristatoma nuotoliniu būdu;
 • Priemonės: kompiuteris/planšetė; “Zoom” ir “Kahoot” programos
 • Programos turinys pritaikomas pagal amžiaus grupes:
 • labai lengvas 3-4 kl. mokiniams;
 • vidutinio lengvumo turinys 5-8 kl mokiniams;

Turime ir daugiau virtualių programų. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂