Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

PANEMUNĖS PILYS – PILIAVIEČIŲ KARYBOS ISTORIJA

Raudonė

Dviejų dienų kelionė

 • Vienos dienos kelionė, aplankant pilis ir piliavietes
 • Raudondvaris. Palemono kalnas
 • Veliuona
 • Raudonė
 • Panemunės pilis
 • Medaus slėnis

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Ekskursija po Raudondvario pilį-dvarą ,,Vaiduoklio beieškant”

Dvaras – XVII a. pradžios Lietuvos renesanso architektūros paminklas. Dvaras stūkso Nevėžio dešiniojo kranto aukštutinėje terasoje, šalia Nevėžio ir Nemuno santakos. Rūmai, kartu su 3,8 ha parko teritorijoje išsidėsčiusiais dviem oficinų pastatais, oranžerija, arklidėmis ir ledaine, sudaro vieningą dvaro ansamblį. (pilį lankome iš lauko).

Ekskursija su grafiene Rozalija Raudondvario dvare

Viena žaviausių Raudondvario dvaro šeimininkių grafienė Rozalija dar ir šiandien su didžiausiu džiaugsmu priiminėja svečius. Abejingų nepaliekanti ponia dalinasi prisiminimais apie dvaro gyvenimą bei valdžiusių grafų Tiškevičių Raudondvaryje paliktus pėdsakus. Šio susitikimo dvaro svečiai tikrai ilgai neužmirš! 

Atitrūk nuo miesto Sadauskų sodyboje

Svečiai kviečiami apsilankyti tradiciniame, lietuviškame etnografiniame rūsyje. Čia siūlome degustuoti naminius sūdytus lašinius su raugintais ekologiškais agurkais, skanauti naminio sūrio su įvairiomis natūraliomis uogienėmis, paragauti sodyboje gaminto obuolių ar vynuogių vyno. Taip pat svečius vaišiname, tik šioje sodyboje gaminama putinų arbata.

Palemono piliakalnis Seredžiuje

Lietuvos istorijos 1000 mečio pėdsakai. Čia minimi tūkstantmetės Lietuvos istorijos liudininkai. Palemono istorija ir legendos. Galingos pilies išsilaikymas net 70 m.

Gedimino ir Vytauto Didžiojo laikų Veliuona

Atimtis gyva. Pažintis su šiuo miesteliu. Veliuona- vėlių deivė. Ką slepia Veliuonos piliakalniai. LDK kunigaikščių garbinimo apeigos. Rasime gamtos paminklą Laumės pėdą. Užkopsime į porą Leituvai svarbių piliakalnių. Ant vieno iš jų stovėjusi ne viena pilis, kitas supiltas kaip kapas LDK kunigaikščiui.

Raudonės pilis

Iš pilies bokšto pamatysite nuostabų Nemuno panoramos grožį. Garsieji Lietuvos didikai, jų kultūrinis palikimas Lietuvoje. Grafų tradicijos ir papročiai. Garsi meilės istorija atkeliavusi iš Madeiros. Visa tai pasakojime prie Raudonės pilies.

„Siesta po liepomis“ - Raudonėje

Nepaprasta portugalo Žozė de Faria e Kastro meilė Sofijai Vaksel amžiams sujungė Madeirą ir Raudonę. Jų meilę iki šiol saugo parko alėjos, tvenkiniai, pasakojamos legendos…Dar daugiau sužinosite ir patirsite dalyvaudami edukacinėje programoje ,,Siesta po Raudonės liepomis“ :kas yra siesta; išgirsite pilies istoriją; paragausite dvaro gaspadinės Birutės kepto ypatingo pyrago; atsigaivinsite ypatingomis arbatomis: ,,Pilies vaiduoklių arbata“, ,,Sofijos arbata“, ,,Po Raudonės liepa“, ,,Balandos paguoda“…; išgirsite nepaprastų legendų ir nutikimų apie vaiduoklius ir ne tik

Panemunės pilis

Panemunės pilių reprezentaciją baigia Skirsnemunės pilis, turėjusi daug valdytojų. Nusikaltimai ir bausmės viduramžiais. Pilies kalėjimas, menės, požemiai.Ekskursija su vaidinimu „Šiokiadienis tuometėje pilyje“. Ekskursijos dalyviai, pasirinkę apžvalginę ar teminę ekskursiją, be gido pasakojimo dar galės mėgautis vaizdais iš realaus gyvenimo pilyje. Kaip gyveno pilies šeimininkai ir jiems tarnavę žmonės, kaip bendravo, ką valgė, kuo rengėsi, kas juos džiugino ar liūdino, ką jie vadino delijomis, klepkomis  ar latrinomis – į tuos ir panašius klausimus padės atsakyti ekskursiją papildantis pilies vaidinimas. Žiūrint vaidinimą, pasivaišinsime senoviškomis vaišėmis, vasaros sezono metu teikiamomis mugės prekeivių, arba ištaigingais bajoriškais pietumis, paruoštais pilies restorano kuchmistrų (virėjų) pagal senoviškus receptus.

Panemunių regioninio parko lankytojų centras. Edukacija: Senieji Nemuno amatai.

Supažindinami su senaisiais Nemuno amatais: sielių pynimu ir plukdymu, žvejyba ir žvejybos įrankių gamyba, laivyba ir laivadirbyste, kėlimu per Nemuną bei upės – vandens kelio priežiūra. Gali pamatyti ir pačiupinėti autentiškus senuosius amatininkų įrankius. Rodomi filmukai apie medinės Nemuno valties statybą tradiciniais laivadirbio įrankiais ir plukdomojo tinklo gamybą. Ekskursijos po ekspoziciją pabaigoje dalyviai patys galės dalyvauti gaminant atskiras plukdomojo tinklo dalis. Naudojant „spūlę“ ir vijimo įtaisą „matarą“ suvyti virves tinklo pavaroms, specialiame įtaise išlieti švininius tinklo „svorelius“ ir su „mašinka“ (prietaisu plūdėms daryti) išpjauti plūdes tinklui.

Medaus pasaka“ medaus slėnyje

Pažintis su bitininkystės istorija, tradicijomis bei medaus degustavimas

Žiobrių kepimas

Pasinaudokite galimybe išvysti tradicinį žiobrių kepimą ir Jūs. Klasteris „Panemunių turai“ Jūsų pageidavimu suorganizuos šį tradicinį žiobrių kepimą ir jų degsutaciją, kurios metu turėsite galimybę ne tik susipažinti su tikrai unikalia žuvimi ir jos gamybos papročiais, bet ir paragauti išskirtinio skonio žiobrio

Sodyboje „Jurodis“

„Jurodyje“ puoselėjamas žemaičių kulinarinis paveldas, kuriam nemenką įtaką darė vokiška kultūra. „Jurodyje“ mes siūlome paragauti duonos giroje troškintos jautienos, keptos kiaulienos su žolelėmis, kopūstienės, rūgščios bulvienės, šaltsriubės, mirkalo su karštomis bulvėmis, pagal vietinius receptus paruoštos žuvies, grūstų kanapių, kastinio, mėtų arbatos, šviežio medaus ir daug kitų valgių bei gėrimų

Jurbarko krašto muziejuje

Susitiksime XIX a. pab.–XX a. pr. dvariškių rūbais pasipuošiusią ekskursijos vadovę ir pasivaikščiosime po parką, atskleidžiančiu Jurbarko krašto istorijas. Vėliau pažinsim Napoleono III dvaro madomis – “antruoju rokoko” stiliumi, vėduoklių ženklais, pažaisime stalo žaidimą, mokysimės šokti valsą. Yra galimybė nusifotografuoti apsirengus dvariškais kostiumais ir pasivaišinti arbata ir pyragu.

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs galite rinktis viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.

Kaina
Nuo 17 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂