Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

STUMBRYNAS – IŠGIRSK, ĮSIJAUSK, PAMATYK! KĖDAINIŲ APYLINKĖS

Panevezys, išgirsk įsijausk pamatyk aplankant stumbryną

Vienos dienos kelionė

 • Aplankant Krekenavos lankytojų centrą
 • Pašilių stumbryną
 • Upytės linų muziejų
 • Bistrampolio dvarą, Panevėžį

KELIONĖS TIKSLAS: Krekenava, Pašilių stumbrynas, Upytė, Panevėžys.

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

„Šušvės Bitynas“. Skaityti daugiau...

Apsilankysite bityne, susipažinsite su bičių gyvenimu, vaišinsitės medumi, arbata, išmoksite senoviniu būdu lieti vaško žvakes. Bitynas įsikūręs buvusio Pašušvio dvaro teritorijoje. Pastarasis XIX a. priklausė Juzefai Butlerytei-Pilsudskai, garsiojo Lenkijos maršalo Juzefo Pilsudskio senelei.

„Super Nova“. Skaityti daugiau...

Visi kviečiami susipažinti su astronomija!  Vaizdingoje aplinkoje, netoli Nevėžio upės žaismingai susipažinsime ir išradingai tyrinėsime dangaus kūnus teleskopų pagalba ir aktyviais bei interaktyviais žaidimais. Vyks edukacinio pobūdžio užsiėmimai lauke ir viduje, tikrame lietuviškame vienkiemyje. Programos metu,  Susipažinimas su dangaus kūnais ir šiuolaikinėmis dangaus stebėjimo priemonėmis planetariumo programomis bei teleskopais. •  Alternatyva moderniam laikrodžiui – Saulės laikrodis.  Mėnulis ir jo fazės. Kaip visa tai vyksta? Planetos ir atstumai tarp jų.

Nociūnų „muilinyčia“. Skaityti daugiau...

Muilo gamybos metu pasakojama apie muilo istoriją ir mokoma, kaip jį pasigaminti patiems. Galima užsisakyti ir vaišių: žolelių arbatos, sveikuolių sausainukų, ,,šilkinės košės“, giros.

Pelėdų kaimas. Skaityti daugiau...

Pelėdnagiai – istorinė gyvenvietė šalia (4 km) Kėdainių. „Pelėdų kaimo“ gyventojos pavaišins žarijose ar židinyje keptu pelėdos kiaušiniu, sultiniu, sūriu, morkų ir obuolių pyragu, morkų sumuštinukais, gilių kava iš Lietuvos vardo tūkstantmečio ąžuolyno. Pakvies pasiklausyti pelėdų ,,ūkavimo“, legendų, pasakų, pasakėčių ir įdomybių apie pelėdą. Susipažinsite su rištų pelėdų paroda, kurių vyriausiai – daugiau kaip 40 metų. Vyks šaudymo iš lanko varžytuvės, kiti žaidimai lauke, čiuošite ypatingomis slidėmis!

Pažintinė programa ,,Lietuvos geografinis centras- Kėdainiai“. Skaityti daugiau...

Miesto pristatymas, ekskursija po senamiestį. Kėdainiai – senos istorijos ir pramonės miestas. Kėdainiai – Lietuvos geografinis centras. Miestas įsikūręs prie Nevėžio upės, turintis gilius istorijos pėdsakus, menantis Lietuvos didikus – Radvilas, gražiai bendraujantis su švedais , turintis gražų senamiestį. Radvilų mauzoliejus.

Degustacinė programa „Mūsų istorija“. Skaityti daugiau...

kurios metu Jūsų stalui bus pateikti penkių rūšių „Raganės“ virėjų su meile ir išradingumu pagaminti virtinukai bei papasakotos jų gaminimo tradicijos, drauge prisiminti senieji lietuvių papročiai. Kartu pasiūlysime paragauti lietuviško midaus, vyno ar alaus, o karštą dieną troškulį galėsite numalšinti gardžiomis sultimis ar aromatinga žolelių arbata.

Radvilų troškinys. Skaityti daugiau...

pagal autentišką receptą pagaminto jautienos troškinio jau turėjo galimybę paragauti Kėdainiečiai ir miesto svečiai. Radvilų troškinio receptas atkeliavo iš Radvilų virtuvės, jį rekomendavo prof. dr. Rimvydas Laužikas, knygos ,,Istorinė Lietuvos virtuvė: maistas ir gėrimai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje“ autorius.

Degustacijos: Žydiškų patiekalų; Didikų Radvilų maisto.Pluoštinių kanapių ūkio produktų (aliejų, lapų-žiedynų arbatos, sėklų, miltų, lūpų balzamo bei kitų gaminių),Lietuviško Midaus;Sraigių delikatesų.

Škotiškasis “Hagis” . Skaityti daugiau...

Hagis yra tradicinis škotų patiekalas, apie kurį tūlam svečiui škotas paporintų, kad tai yra ne kas kita, o mitinė būtybė, mikliakojis gyvūnėlis, sunkiai sumedžiojamas dėl savo neišpasakyto gudrumo. Iš tiesų, hagis yra maltomis kepenėlėmis, plaučiais ir širdimi prikimštas avies skrandis. Tačiau būtent šiam įmantriam patiekalui Bernsas yra parašęs odę (To a Haggis), kurios atlikimas ir yra vakaro kulminacija. Hagis užgeriamas škotišku viskiu, kuris su hagiu burnoje pasakiškai dera.

Krekenavos regioninio parko lankytojų centras. Skaityti daugiau...

Lipsime į plieninį apžvalgos bokštą. Jo aukštis – 30 m. Apžvalgos aikštelė įrengta 25 m aukštyje nuo žemės paviršiaus. Iš jos galima grožėtis Nevėžio slėniu ir apžvelgti aplinkines teritorijas maždaug 10 km atstumu. Slėnyje puikiai matosi išsirangiusi Nevėžio upė, įvairių formų senvagės, užutekiai.

Edukacinė programa “ Svečiuose pas lietuviškus stumbrus”. Skaityti daugiau...

Stumbrai – patys didžiausi Europos žvėrys. Lietuvoje gyvena 44 stumbrai. Galima apžiūrėti voljeruose gyvenančius stumbrus. 1969 m. įsteigtas Pašilių stumbrynas. Stumbryne ganosi stambiausi Europos laukiniai gyvūnai – vadinami lietuviškais stumbrais. Jie įrašyti ne tik į Lietuvos, bet ir į tarptautinę Raudonąją knygą. Dabar aptvaruose ganosi 15 – 20 stumbrų, laisvoje bandoje apie 30. Yra atsiskyrusių nuo bandos stumbrų, kurie klajoja po miškus.

Bistrampolio dvaras. Skaityti daugiau...

turintį archeologinę, istorinę ir kraštovaizdinę vertę, vieną didžiausių sumanytą prikelti paveldo objektą Panevėžio apskrityje, kuriame puoselėjama istorinė atmintis ir tautiškumas. Vaikštant po XIX a. Klasizimo rūmųs, išgirsite turtingą Bistrampolio dvaro istoriją.

Edukacinė programa “Lino kelias”. Skaityti daugiau...

Muziejus įsikūręs vėjo malūne. Stultiškių vėjo malūnas pastatytas 1880 m. Malūnas yra keturių aukštų, su pasukama prieš vėją kepure. Veikia Linų muziejus, jame galima susipažinti su senoviniu lino apdirbimu, įvairiais eksponatais: audimo staklėmis, įrankiais linui apdirbti, raštuotomis staltiesėmis, rankšluosčiais ir kt. Kiekvienas gali pamėginti nubraukti lino galvutes, minti, brukti ir šukuoti pluoštą, net pabandyti austi.

Pažintinė kelionė Siauruku ir ekspozicija Panevėžyje. Skaityti daugiau...

Šimtametis siaurukas buvo išsidėstęs daugelyje Lietuvos kampelių. Šiandien susipažinsime su unikalia transporto priemone, tarnavusią tiek karo metu, tiek vėliau tarpukario Lietuvos pramonėje ar paprasto žmogaus galimybei nuvykti į turgų. 

Panevėžio kraštotyros muziejus kviečia: Edukaciniai užsiėmimai „VIENU BALSU“. Skaityti daugiau...

Ar žinote, kur dingo Lietuvos Nepriklausomybės Aktas? Kokia yra mūsų trispalvės istorija? Kokie dar simboliai yra mūsų? Užsiėmimo šūkis – išradingai ir skaniai. Kiekvienas saldų meduolį papuošite Vyčio ženklu.

 „LIETUVOS TREMTINIAI-PASMERKTI NEGRĮŽTI“. Tūkstančiai skirtingų Lietuvos žmonių buvo ištremta 1941-1953 m., labai daug jų negrįžo. O kaip tai buvo vykdoma? Galbūt norite pabūti tremtinio vietoje? Per keliolika minučių, stumdomi uniformuotų kareivių, susiruošite ir iškeliausite į nežinią… Žibalinių lempų šviesoje klausysitės pasakojimų apie tremtį; dalinsitės duona, iš jos trupinėlių gaminsite tikėjimo ir vilties simbolį – rožančių.“  

Partizano dienoraštis. Skaityti daugiau...

Kaip atrodė partizano kasdieninis pasiruošimas, veikla? Pasikalbėsime apie tai ir ne tik. Apžiūrėsime partizanų uniformą su skiriamaisiais ženklais, žiūrėsite videofilmo ,,Vienui vieni“ ištraukas, dokumentinę medžiagą, nuotraukas. Pasamprotausime apie šį žiaurų laikotarpį ne vienai lietuvio šeimai. 

Kelionė laiku. Skaityti daugiau...

Kupina žavesio edukacinė veikla, kurios metu apsirengę tradiciniais kostiumais, suteiksite sau senovinį vardą, dirbsite įvairius darbus, vaišinsitės tradiciniais patiekalais, dūksite smagioje jaunimo vakaruškoje.

„Sraigių degustacija“ . Skaityti daugiau...

Pristatoma ir degustuojama Aukštaitijos regiono sraigių augintojų ir gamintojų produkcija.

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs galite rinktis viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.

Kaina
Nuo 18 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂