Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

PO PANEMUNĖS PILIS IKI MINGĖS KAIMO, APLANKANT VENTĖS RAGĄ

KELIONĖS TIKSLAS: Raudondvaris, Veliuona, Raudonė, Ventės ragas, Minijos kaimas.

Kelionės programa

IŠVYKIMO LAIKAS IR VIETA: Pasirenka užsakovas

Pasirinkite lankomus objektus programas ir vietoves:

Ekskursija po Raudondvario pilį-dvarą  ,,Vaiduoklio beieškant”. Lankome Raudondvario dvaro ansamblį. Jame įsikūręs muziejus – kompozitoriaus Juozo Naujalio atminimo kambarius, aplankome dvaro požemius. Raudondvario dvaro kompleksas tampa vis stipresniu traukos centru. Išsiaiškinsime visų pastatų paskirtį. Keliautojas F. Novakovskis 1857 metais pabrėžė, kad „kas tik važiuoja pro Kauną, nepamiršta užsukti į Raudondvarį, nes čia visiems svetingai atveriami vartai“ – taip užkoduodamas ateities kartoms išsaugoti ir puoselėti bendravimo ir svetingumo vertybes.

,,Lietuvos istorijos 1000-mečio pėdsakai“- ant Palemono piliakalnio, Seredžiuje. Kodėl Palemonas atkeliavo į Lietuvą? Minimi tūkstantmetės Lietuvos istorijos liudininkus. Senųjų karių burtai.

Pažintinė programa ,,Atimtis gyva“ – Gedimino laikų, Vytauto Didžiojo laikų Veliuona. Pažintis su šiuo miesteliu. Edukacinė programa ,,Veliuona- vėlių deivė. Ką slepia Veliuonos piliakalniai?“ LDK kunigaikščių garbinimo apeigos. Gamtos paminklas ,,Laumės pėdos“.

Apsilankymas Raudonėje. Raudonės pilis – veikianti mokykla, iš pilies bokšto Nemuno panoramos stebėjimas. Garsieji Lietuvos didikai, jų kultūrinis palikimas Lietuvoje. Grafų tradicijos ir papročiai.

Pažintinė programa apie reprezentacinių pilių reikšmę Lietuvai. Panemunės pilių reprezentaciją baigia Skirsnemunės pilis, turėjusi daug valdytojų. Nusikaltimai ir bausmės viduramžiais. Pilies kalėjimas, menės, požemiai. Lankydami Raudonės pilies bokštą, Skirsnemunės pilį mokiniai atranda skirtumus tarp gynybinės ir reprezentacinės pilies, sužino istorijas, legendas

Edukacinė programa „Medaus pasaka“ . Pažintis su bitininkystės istorija, tradicijomis bei medaus degustavimas.

Rambyno kalnas (45,4 m virš jūros lygio) yra 2 km į pietus nuo Lumpėnų, Pagėgių savivaldybėje, dešiniajame Nemuno krante. Rambyno regioninis parkas yra viena iš Lietuvos saugomų teritorijų, esanti Europos Sąjungos pasienyje su Kaliningrado sritimi.
Legendomis ir padavimais garsėjantis Rambyno kalnas vasarą sulaukia tūkstančių turistų, susipažįstančių su Panemunės įžymybėmis. Lankytojus čia traukia nuo kalno apžvalgos aikštelių atsiverianti panorama į Nemuno žemupį ir plačias jo pakrantes bei kitapus tolumoje kylančius Tilžės (dabartinio Sovetsko) miesto bokštus.

Apsilankymas Ventės rage. Ventės ragas ilgai buvo laikomas pačia pavojingiausia marių vieta: ten skendo laivai ir žmonės. Dabar čia pavasarį ir rudenį ant aukštų stulpų iškeliami didžiuliai tinklai paukščiams gaudyti. Ornitologijos stotyje yra gamtos muziejus. 1950 m. čia įkurta hidrobiologijos stotis, tirianti žuvų gyvenimą. Gamtininkai Ventės rage sodina specialų uogakrūmių parką praskrendantiems paukščiams maitinti.

Kultūrinė programa laivu ,,Nemuno deltos unikalios vietovės“. Nemuno delta – vienas iš originaliausių Lietuvos kraštovaizdžių. Čia viskas greitai kinta. Keičia žmonės. Keičia ir Nemunas. Minijos kaimas – archit. p. Čia pagrindinė “gatvė” – Minijos upė.

Programos aptarimas.

Pilni įspūdžių grįžtame namo :)

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.
  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.
  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS
Translate »