Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

PATIRK: AKTYVI DZŪKO DIENA

KELIONĖS TIKSLAS: Birštonas, Nemajūnai, Alytus, Marcinkonys

Kelionės programa

IŠVYKIMO VIETA IR LAIKAS:Pasirenkate Jūs

GRĮŽIMO VIETA IR LAIKAS:Pasirenkate Jūs

Kelionės planas

Dieną pradėsime gamtoje. Pirmasis sustojimas laukia Škėvonių atodangoje. Pasivaikščiosime Škėvonių pažintiniu gamtos taku ir daugiau sužinosime apie pačią atodangą. Visai šalia Birštono apžvalgos bokštas – didžiausias Lietuvoje. Nuo jo atsiveria visos apylinkės. 45 m aukštyje Nemuno kilpų regioninio parko kraštovaizdis atsiveria kaip ant delno.

Vykstame į karališkąjį kurortą – Birštono miestą. Pažintinė ekskursija po Birštono miestą:

Birštono piliakalnis.  IV a. pab. ant piliakalnio stovėjo medinė Birštono pilis, kuri buvo Trakų kunigaikštystės gynybinės sistemos dalis ir vienas iš Vytauto medžioklės dvarų. Bus atskleistos Vytauto kalno legendos. Visai netoli stūkso biuvetė. Tai statinys ant mineralinio šaltinio, iš kurio imamas trykštantis mineralinis vanduo. Ar žinote skonį gryno mineralinio vandens?Mums reiks pertraukėlės ištiesti kojas Birštono deguonies kambaryje. paruošę savo kojų receptorius išsiaiškinsime, kam skirtas Kneipo takas. „Vanduo gydo viską, vanduo daro stebuklus, profilaktika geriau nei gydymas“ – tai unikali sveikatos filosofija, kurią XIX a. sukūrė ir ištobulino vokiečių dvasininkas Sebastianas Kneipas ir kuria vadovaujamasi Birštono kurorte. Mineralinio vandens garinimo bokštas.  Mėgausimės ypatingai sveiku „jūrinio efekto“ oru, kurį skleis originalios architektūros mineralinio vandens garinimo bokštas.

Yra ir kita opcija pažinti kurortą – mūsų sukurtas kultūrinis orientacinis. Azartiškas žaidimas komandose leis patiems pažinti įdomiausiaus miestelio kampelius.

Laikas atrasti gasteronominį paveldą. Dzūkiškos bandos – tikras krašto pasidžiavimas.  Tarp vietos Nemajūnų gyventojų dzūkiškos bandos yra itin mėgstamas patiekalas. Joms kepti reikia ypatingo pasiruošimo ir išmanymo, o svarbiausia – tikros duonkepės krosnies, kūrenamos beržinėmis malkomis.

Pasieksime Alytų – didžiausias Pietų Lietuvos miestas. Vaizdingais miškais, žaliuojančiomis kalvomis pasipuošusį Alytų juosia 16 km Nemuno kilpa. Ji miestą dalija į dvi dalis. Alytus – miestas parke. Daugiau nei trečdalį miesto teritorijos užima žalieji plotai.

Kviečiame į  edukaciją “I darbą neskubėdamas, į karčemą pasibėgėdamas. Tai kelionė į pries Pirmąjį Pasaulinį karą, veikusią karčemą. Teatralizuotas pasakojimas kuriamas, remiantis laikmečio šaltiniais – 1896 m. Alytuje viešėjusios suomių rašytojos atsiminimais Žydų bendruomenės dėka  labai išpopuliarėjo valgiai iš bulvių. Vienas jų – kugelis, šventinis žydų patiekalas, kuriuo bus vaišinami edukacinės programos dalyviai.

„Akies krašteliu į Čepkelius“. Tiems, kas neabejingas gamtai!Pažintis su didžiausia Lietuvos aukštapelke ir pakraštyje rymančiomis žemyninėmis kopomis.

Dienos finišas Dzūkų alaus restorane su 5 rūšių alaus skoniais. 

Papildoma informacija

 • Rekomenduotina pasirinkti patogią avalynę.

Svarbi informacija

 • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
 • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupė
 • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.
 • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >> ARTIMIAUSIOS KELIONĖS
 • Kelionės organizuojamos kartu su kelionių organizatoriumi UAB “Fortūna Travel”. Kelionės organizavimo paslaugų finansinių garantijų draudimo  liudijimo Nr. KOFG 000876.

Taip pat turite galimybę užsisakyti individualią Kelionę

 • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
 • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupė
 • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.
Translate »