Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

RYGA PASIPUOŠUSI KALĖDOMIS – LAIMOS FABRIKAS

KELIONĖS TIKSLAS: RYGA

Kelionės programa

IŠVYKIMO VIETA IR LAIKAS:

 • 7.00 val. Jonavos g. “Undinės” kiemas. Kaunas (prie Circle-K degalinės)

GRĮŽIMO VIETA IR LAIKAS:

 • Apie 23.00 val. Jonavos g. “Undinės” kiemas. Kaunas (prie Circle-K degalinės)

I DIENA

Išvykstame anksti ryte 7.00 val. Keliaujame į Rundalės Rūmus. Rytiniame rūmų korpuse lankytojams atidarytos reprezentacinės patalpos: Auksinė salė, Baltoji salė ir Didžioji galerija. Centriniame korpuse yra hercogo apartamentai: iškilmingiems priėmimams skirti salonai ir privačių apartamentų patalpos, o vakariniame korpuse – visiškai restauruoti hercogienės apartamentai. Rundalės Rūmai. Savarankiškas pasivaikščiojimas apie 1 val.

Sodas. Baroko epochos rūmai neįsivaizduojami be prancūziško sodo, architektūriško želdinių suformavimo, turinčio atskleisti, kaip meno formos valdo gamtą. Rožių sodas Rožių sode sukurti figūriniai ornamentai, kurie išsidėstę dviejose pusėse ir plyti 1 ha plote. Iš pradžių įrengtas kaip rožių sodas, jis ilgainiui tapo rožių muziejumi (žinoma, rožynus galima pamatyti  sezono laiku)

Keliaujame į Latvijos širdį Rygą. Rygos senamiestyje pajusime, kuo “kvėpuoja” Latvijos sostinė, atšventusi savo 800 metų jubiliejų. Ar iš tiesų Ryga panaši į 30-ųjų metų Paryžių, kurio bohemiškose kavinėse daugelis rašytojų ir menininkų sėmėsi įkvėpimo. Nuo XIIIa. priklaususią Hanzos pirklių sąjungai. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra, Apžvalginė ekskursija: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Didžioji ir Mažoji gildijos, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Rotušės aikštė, nepakartojamas “Juodagalvių namas”, Katės namas, Laisvės paminklas.

Kas norės pasikels į Šv. Petro bažnyčios bokštą apžiūrėti Rygos senamiesčio panoraminio vaizdo (5 Eur/vaikams. 10 eur/suaug)

„Į Rygą, į Rygą, šokolado fabriką”. Saldainių fabriką „Laima“ Rygoje 1870 m. įkūrė vokiečių verslininkas Theodoras Riegertas – jo prabangų gyvenimą primena fabrike eksponuojami išlikę senoviniai baldai. O tuometinį „Laimos” šokolado populiarumą liudija ranka palikti įrašai užsakymų knygoje – fabriko produkcija buvo gabenama ne tik į Europos bei Šiaurės Amerikos valstybes, bet ir į egzotiškas šalis: Indiją, Pietų Afrikos Respubliką, Palestiną, Bermudų salas, Maroką. Užsukite į „Laimos“ šokolado kambarį, kuriame galima išvysti nepaprastų eksponatų: senovinių šokolado pakuočių kolekciją, 100 metų senumo šokoladinę lėlę, dokumentinį filmą, sukurtą dar 1924 m., pasakojantį apie kompanijos veiklą, ir kt. Na ir, žinoma, paskanauti „Laimos“ šokolado ir saldainių. Savarankiškas muziejaus lankymas ~6 eur/asm.

Į Kelionės kainą ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė patogiu autobusu
 • Kelionės vadovo, gido paslaugos, ekskursinė programa
 • Kelionės programos sudarymas.
 • Kelionės dokumentų tvarkymas.
 • Pažintinė ekskursijoje Rygoje

Į kelionės kainą NEĮSKAIČIUOTA

 • Papildomos asmeninės išlaidos.
 • Medicininės pagalbos užsienyje draudimas.
 • Savarankiškas lainkymas ir bilietai į Saldainių fabriką „Laima“ ~6eur/asm;
 • Bilietai į rundalės rūmus, pasirinktinai didysis arba mažasis ratai apie 4 eur/vaik; apie 6 eur/suaug.
 • Šv. Petro bažnyčios bokštą  (5 Eur/vaikams. 10 eur/suaug)

PDF

Atsisiųskite kelionės programą (PDF formatu programa ruošiama)

PAPILDOMA INFORMACIJA

Nesusirinkus atitinkamam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti atšaukta. Pinigai gražinami.

 • Turėkite kelionės patvirtinimo dokumentą, kurį gausite elektroniniu paštu susimokėję už paslaugą.
 • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.
 • Paso kopija.
 • Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt)

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Karštas vanduo autobuse tiekiamas tik autobusui sustojus!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Svarbi informacija

Daugiau išvykimų datų ieškokite www.turin.lt. TURIN.LT  įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 30 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionė gali būt atšaukiama, pinigai grąžinami. Apie  pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Kelionės organizuojamos kartu su kelionių organizatoriumi UAB “Fortūna Travel”. Kelionės organizavimo paslaugų finansinių garantijų draudimo  liudijimo Nr. KOFG 000876.

Taip pat turite galimybę užsisakyti individualią Kelionę

 • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
 • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupė
 • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.