Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

RYGA PASIPUOŠUSI KALĖDOMIS

KELIONĖS TIKSLAS: Ryga

Kleionės programa

IŠVYKIMO LAIKAS IR VIETA: Pasirenka užsakovas

Senamiestyje pajusime, kuo “kvėpuoja” Latvijos sostinė. Apžvalginė ekskursija: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Didžioji ir Mažoji gildijos, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Rotušės aikštė, nepakartojamas “Juodagalvių namas”, Katės namas, Laisvės paminklas.

Laisvas Laikas.

Šventiškai papuoštose senamiesčio aikštėse vyks Kalėdų mugė su saldžiai kvepiančiu karštu vynu, skrudintais migdolais, blizgančiais imbieriniais meduoliais, arbata, kava. Šiemet Senamiesčio kalėdinė mugė švenčia savo 12-tąjį jubiliejų. Mugėje taip pat bus siūlomos latviškų amatų kalėdinės dovanos. Latviškas kalėdines giesmes ir visiems žinomas melodijas atliks pop muzikos grupės ir tradicinės muzikos ansambliai. Viskas tam, kad Kalėdų šventė būtų įsimintina. Kas norės pasikels į Šv. Petro bažnyčios bokštą apžiūrėti Rygos senamiesčio panoraminio vaizdo (3 Eur mokiniams) .

Rygos Motorų muziejus. Rygos automobilių muziejuje rasite didžiausią ir įvairiausią Baltijoje senųjų motorinių transporto priemonių kolekciją ir išgirsite apie jas nepaprastai įdomių pasakojimų. Muziejaus ekspozicija sukurta kaip pasakojimas apie unikalias motorines transporto priemones, garsias asmenybes ir garsiausius automobilių pasaulio įvykius.

Viktorina kelionės metu. „Protų mūšio“ konkursas. 

Programos aptarimas ir apdovanojimai.

Pilni gerų įspūdžių grįžtame namo :)

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.
  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.
  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS
Translate »