Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

ZARASŲ KRAŠTAS – RYTŲ AUKŠTAITIJOS PUOŠMENA

9364981978831_3.jpgg.antanaviius364981978831_3

Vienos dienos kelionė

 • Atalieptė, Vajasiškis
 • Tiltiškių vandens malūnas
 • Degustacija
 • Zarasai
 • Stelmužės ąžuolas, Senasis Salakas

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Svečiuose pas Leliūnų keramiką Vytautą Valiušį. Skaityti daugiau...

Keramikos muziejus neįprastas, ekspozicija lyg padrika, be aiškaus grupavimo, bet nenuobodi. Ekspoziciją pagyvina ir papildo įvairiausi kaimo buities daiktai, įrankiai: piestos, anderės, šepečiai, geldos, kubilai, girnos. Apie seniausių laikų žmogaus gyvenimą archeologai dažnai kalba remdamiesi puodų šukėmis, o puodai Lietuvoje jau buvo lipdomi daugiau kaip prieš keturis tūkstančius metų. Dar senesnius laikus siekia Egipto, graikų ir kitų šalių keramika. Ten net pirmosios „knygos“ buvo molinės… Vytauto Valiušio muziejaus eksponatai jaunesni, nors irgi ne vienas turi šimtą ar net du šimtus metų. Muziejuje eksponuojama keramika skiriasi ne tik savo forma, bet ir paskirtimi, gamybos technika, puošyba.

Amatų centras Antazavės dvare. Skaityti daugiau...

edukacinius medžio drožybos ir keramikos užsiėmimus.Laukiami visi norintys turiningai praleisti laiką, pailsėti jaukioje kūrybinėje aplinkoje. Edukacinių užsiėmimų metu pasigaminsite molinių ir medinių darbelių namams ar dovanoms. Užsiėmimus veda sertifikuotų tautinio paveldo produktų amatininkai – medžio drožėjas Erikas Čypas bei keramikas Romualdas Pučekas

Sraigių degustacija. Skaityti daugiau...

Tai unikali paslauga. Papasakojam apie sraigių auginimą, naudingąsias savybes, kuo sraigės skiriasi nuo kitų maisto produktų, kodėl sveika valgyti sraiges ir dar daug kitų įdomių faktų.

Tiltiškių vandens malūnas. Skaityti daugiau...

Pagrindinis ir originaliausias muziejaus eksponatas – tai pats vandens malūnas, išlikusios orginalios girnos, keltuvas ir autentiški vitražai…Didžiąją muziejaus dalį užima senoviškų radijo aparatų kolekcija, nuo seniausios detektorinės radijos, vienos pirmųjų garso laikmenų gramofoninės plokštelės bei Kauno radijo gamykloje gamintos magnetolos. Galimybė degustuoti Rytų Aukštaitijos patiekalus

Senolių kaimas Vajasiškis – tai kaimas Zarasų rajone. Skaityti daugiau...

Visi, kas jame apsilanko, sako, kad tai vieta, į kurią norisi vėl sugrįžti. Turbūt dėl to, kad tai daug autentikos, lietuvių liaudies papročių išlaikęs kaimas.

Lieptų kaimas Antalieptė – miestelis Zarasų rajone. Skaityti daugiau...

Šventosios aukštupio dešiniajame krante. Ši vieta – tikras pasakiškų tiltų ir lieptų kraštas. Antalieptėje ir aplink ją esančių kultūros paminklų, piliakalnių gausa liudija, kad ši vietovė skaičiuoja ne vieną šimtmetį. Miestelio viduryje yra kabantis lieptas virš Šventosios upės. Žmonės sako, kad jis yra stebuklingas. Įsitikinkite tuo.

Dusetos — miestas turintis istoriją“. Skaityti daugiau...

Susipažinsite su bene mažiausiu Lietuvos miestu — Dusetomis. Miestas, nors ir nėra didelis, tačiau mena ilgą ir įdomią istoriją, kuri prasidėjo dar XIV, o gal net ir XIII amžiuje. Vaikštinėdami po Dusetas sužinosite apie vietinių bei dvarininkų gyvenimą, miesto kūrimosi raidą, čia gyvenusius žydus, gyventojų tarpusavio santykius, kultūrą bei skaudžius istorinius vingius.

Zaraso ežero nutiestas apžvalgos ratas. Skaityti daugiau...

Pasivaikščiosime virš Zaraso ežero nutiestu apžvalgos ratu, krantine bei po didžiausią Zaraso ežero salą.

Rytų Aukštaitijos puošmena –Zarasų kraštas. XIX a. Švč. Mergelės Marijos dangun ėmimo bažnyčios lankymas, pamatysime bažnyčioje esantį stebuklingą Dievo Motinos paveikslą, kurį, pasak legendos, Vytautas Didysis padovanojo pirmajai Zarasų bažnyčiai.

Prie tūkstantmečio Lietuvos ąžuolo. Skaityti daugiau...

Lankome seniausią ir storiausią Lietuvoje stelmužės ąžuolą,. Užsuksime į medinę XVII a. Stelmužės Viešpaties Jėzaus Kryžiaus bažnyčią. Bažnyčią surentė latvių meistrai tik kirviais aptašydami sienojus, nenaudodami metalinių vinių ar pjūklų. Pamatysime Vergų bokštą, kuriame buvo kankinami baudžiauninkai

Edukacinė programa su degustacija ,,Ant malūno sparno“ –Šlyninkos vandens malūne.. Skaityti daugiau...

Tai  tris šimtmečius skaičiuojantis unikalus technikos paveldo statinys su išlikusia autentiška įranga. Malonūs šeimininkai aprodys visus trys malūno aukštus, papasakos įdomių istorinių faktų, supažindins su grūdų malimo procesu, parodys kaip veikia valcai, kruopinė, akmeninės girnos, senovinis maišų kėlimo ratas, visus norinčius pasvers senovinėmis svarstyklėmis.

Senasis Salakas. Skaityti daugiau...

Nedaug Lietuvos miestelių gali didžiuotis tokia didinga Švč. Mergelės Marijos Sopulingosios bažnyčia kaip senasis Salakas. Tai aukščiausia (72 m) šalyje iš tašytų lietuviškų lauko akmenų pastatyta bažnyčia.

Degustacijos suaugusiems. Skaityti daugiau...

Suaugusiems galime įtraukti atitinkamas regiono degustacijas. (N-21)

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Kaina
Nuo 21 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂