Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

ŠIAULIAI – SAULĖS IR ŠOKOLADO MIESTAS

Kelione, ekskursija i siaulius, sokoladas (9)

Vienos dienos kelionė

  • Šiauliai
  • Šokoladas “Rūta”
  • NATO bazė, Frenkelio rūmai
  • Ir daug edukacinių bei degustacinių programų

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Pažintis su Saulės miestu. Skaityti daugiau...

1236 m. Šiaulių vietovardis “Soule” pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose – Eiliuotoje Livonijos kronikoje, aprašančioje Saulės mūšį.

Interaktyvus orientacinis Turin'ingai Šiauliuose. Skaityti daugiau...

Siūlome į aktyvų laisvalaikį pažvelgti kitu kampu ir dalyvauti interaktyviame  orientaciniame renginyje. Čia susipina sportas, menas bei komandiniai žaidimo įgūdžiai. Viskas ko prireiks tėra išmanusis telefonas bei gera kompanija.

Orientaciniai žaidimai labai įtraukia ir yra populiarus bei puikus būdas praleisti laisvalaikį aktyviai. Jų metu stiprinami komandiniai įgūdžiai, atsiskleidžia charakterio savybės bei lyderiavimo ypatumai, susipažinsite su naujomis vietovėmis, skatinsite kūrybiškumą, bet svarbiausia – tai tiesiog labai smagiai praleistas laikas! Ypač tinka šeimoms, draugams, moksleiviams,  bei kolektyvams. Siūlome išbandyti dabar itin populiarų išmanųjį orientacinį, kurio metu jums tereikės naudotis mobiliąja programėle.

NATO oro pajėgų bazė. Skaityti daugiau...

Ekskursijos metu susipažinsite su NATO oro policijos misijos istorija, bendravome su karinių oro pajėgų lakūnais. Turėsie puikią galimybę oro uosto teritorijoje esančiame angare iš arti apžiūrėti vieną iš NATO misijos naikintuvų, taip pat, iš arti stebėti naikintuvų pakilimą į orą. Po to dar apžiūrėsite Lietuvos kariuomenės orlaivį „Spartan“

Edukacinė programa ,,Saldžioji laboratorija“-,,Rūtos“ fabriko muziejuje. Skaityti daugiau...

Lankomiausias Šiaulių objektas – Šokolado muziejus. Žvilgtelsite į beveik keturių tūkstančių metų šokolado istoriją, sužinosite, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šio skanėsto vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Po to trumpam tapsite šokolado meistrais! Sužinoję, kaip gaminami įvairūs saldainiai, išmėginsite savo jėgas gaminant šokoladinius skanumynus ir čia pat juos ragausite.  

Monetų istorija, kolekcionavimas, kaldinimas. Skaityti daugiau...

Užsiėmimo metu naudojama vaizdinė medžiaga, pasakojama apie senąsias pasaulio ir Lietuvos monetas, jų kaldinimo ypatumus nuo antikos iki šių dienų. Ekspozicijoje rodomi senų sidabrinių monetų lobiai, supažindinama su įvairiomis monetomis. Demonstruojamas rankinis monetų kalybos procesas. Mokiniai patys galės nusikalti proginę monetą savo būsimai kolekcijai.

Archeologiniai kasinėjimai. Skaityti daugiau...

Per pratybas mokiniai gali tapti archeologais. Kiekvienam mokiniui skiriamas plotelis su jame slypinčiais archeologiniais radiniais. Mokiniai išmoksta kasinėti, tvarkyti radinius, tiriamus plotus užfiksuoti pagal visas archeologijos mokslo taisykles. O kokie bus radiniai, priklausys nuo atsitiktinumo – kaip ir realiame gyvenime.

Lietuviška valiuta. Skaityti daugiau...

Šiaulių miesto biblioteka kviečia aplankyti unikalų centų kambarį. Tai lyg paminklas lietuviškai valiutai – litui. Prieš atsisveikinant su senąja valiuta, šiauliečiai sunešė turimus centus. Kambario sienos ir lubos išklijuotos centais, pastatytas ir simbolinis sostas, virš kurio pakabinta didžiulė vieno lito moneta ir Lietuvos žemėlapis. Visas žemėlapio plotas išklijuotas baltais centais, gyvenvietės – 10-ies, 20-ies ir 50-ies centų monetomis, o didieji miestai pažymėti metaliniais litais. Dar vienas Centų kambario eksponatas – iš 10 litų sidabrinių monetų pagamintas Vyčio Kryžius.

Alpakų ūkis. Skaityti daugiau...

Dargaičių kaime, Šiaulių rajone išvysime alpakas: iš kur jos kilo, kaip atsirado Lietuvoje, kuo ypatingi šie gyvūnai, pristatoma alpakų vilna ir jos gaminiai. Pirmyn susipažinkime su šiais įdomiais gyvūnais. Be to, ūkyjr gyvena net 21 skirtinga gyvūnų rūšis. Prižiūrint šeimininkui gyvūnus galima pašeriti, paglostyti, kartu nusifotografuoti.

Piemenėlių vargai ir pramogos. Skaityti daugiau...

Kerdžiaus ragas mažuosius kviečia susiburti Žaliūkių malūnininko sodyboje. Lauke vedamo naujo edukacinio užsiėmimo dalyviai, tapę piemenėliais, sužinos įvairių dalykų apie ganiavą senajame kaime. Kerdžius parodys, kaip buvo daromi piemenų muzikos instrumentai – iš medžio žievės ir mediniai lumzdeliai, skudučiai, švilpynės, šiaudo birbynės, galės jais paraliuoti. Piemenėliai išmoks nusivyti virvutę ir virvę, padaryti pantį. Lauks ir tradiciniai piemenėlių žaidimai: lenktynės su maišais, paslėptų daiktų ieškojimas, muštukas. Galiausiai bus ragaujama lauže keptų bulvių su lupenomis. Šiame edukaciniame užsiėmime piemenėlių vargai nedideli, o pramogos – smagios.

Gynybos ir karybos edukacijos centras. Skaityti daugiau...

Centras savo veiklą pozicionuoja kaip patriotinio ugdymo priemonę, dėmesį sutelkiant į Lietuvos kovas už laisvę ir nepriklausomybę XX a. Edukacijos centre veikia nuolat atnaujinamos 1918-1920 m. ir 1944-1953 m. kovoms dedikuotos ekspozicijos. Lankytojams suteikiama galimybė per istorinius pasakojimus ir eksponatus iš arčiau susipažinti su ryžtu ir galimybe ginti Tėvynę. Padidintas dėmesys skiriamas jaunimo (moksleivių) ugdymui, įtraukiant į užsiėmimus Šiaulių universiteto studentus per edukacines praktikas.

Bizonų ranča. Skaityti daugiau...

Audros ir Rolando Schelenz’ų šeima džiaugiasi galėdami pasidalyti savo reikšminga ir informatyvia patirtimi apie savo fermos pagrindinius „herojus“ – bizonus. Apsilankykime ir sužinokime daugiau apie šiuos gyvūnus.

Edukacinė programa Indėnų buitis ir žaidimai. Skaityti daugiau...

I dalis. Dalyviai yra supažindinami su Karlo May – Amerikos indėnų buities ekspozicija, kviečiami pasėdėti indėniškame vigvame ir, skambant indėniškai muzikai, pasiklausyti pasakojimo apie indėnų gyvenimo papročius, atlikti keletą praktinių užduočių su indėniško rašto pavyzdžiais. II dalis. Dalyviai šaudo iš lankų į taikinius Kelmės dvaro parke. III dalis. Dalyviai geria ant laužo virtą indėnišką arbatą ir ragauja kukurūzinius irokėzų paplotėlius 

Kryžių kalno ekspozicija ,,Kryžiai – širdies atspindžiai“. Skaityti daugiau...

Apsilankymas Kryžių kalne. Tai kalnas liudijantis pagarbą ir ištikimybę kryžiaus aukai, per kurią Kristus išgelbėjo visų laikų ir kartų žmones. Kryžių kalnas primena ne tik Atpirkėjo kančią bei mirtį, bet ir Jo prisikėlimą ir išaukštinimą, sykiu ir kiekvieno žmogaus išaukštinimą per Kryžiaus slėpinį.Keliaujantys į Kryžių kalną, jame besimeldžiantys, statantys kryžius, liudija iš kryžiaus trykštančią stiprybę, neišsenkančią viltį ir tikėjimą Dievo meile.

Kelmės dvaras. Skaityti daugiau...

vienas iš seniausių ir įdomiausių dvarų statinių Žemaitijoje. Mūriniai rūmai statyti 18 a. pab. Daugelį metų dvarą valdė lenkų kilmės bajorai Gruževskiai. Dvarvietė svarbi ir Lietuvos istorijai. Čia prasidėjo 1831 metų sukilimas prieš to meto carinę Rusiją. Edukacinė programa „Teatralizuotas  pasakojimas apie dvarą ir jo papročius“ XVIII a. muzika, prabangiai apstatyta  dvaro rūmų salė  nukelia atvykusiuosius  į baroko spindesio, manieringų papročių laikotarpį. Dvaro svečius pasitinka  „ponia“ ir „ponas“, kurie pasiūlo  nusikelti visiems  trys  šimtus metų  atgal į baroko laikotarpio dvarą ir  susipažinti  kokia  buvo  XVIII a. dvariškių apranga,  jos aksesuarai, papročiai bei  etiketas.

Degustacinė ekskursija Šiauliai: Tarpukario skoniai ir pasakojimai. Skaityti daugiau...

Ponia Antanina kviečia į „laiko mašina“ nusikelti į tarpukario Šiaulius! Pasivaikščiojimas Šiaulių bulvaru ir ne tik.. Malonioje aplinkoje, skambant muzikai, skanausite patiekalus, kurių receptai išsaugoti „smetoniškoje“ valgių gaminimo knygoje, išgirsite netikėtų ir nuotaikingų pasakojimų.

Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčia. Edukacija: Piligrimų gira.Skaityti daugiau...

tai buvusi bernardinų vienuolyno bažnyčia, ją puošia devyni barokiniai altoriai, didžiajame aktoriuje XVII a. Dievo Motinos su Kūdikiu paveikslas. Čia buvusiose vienuolių celėse dabar yra ekspozicija pasakojanti vienuolyno, bažnyčios ir miestelio istoriją. Edukacija: Piligrimų gira. Paragaukime XVI a. receptūros giros, fermentacijos būdu iš juodos duonos, vaisių, uogų, kmynų ir kitų maisto produktų. Lietuviai gamindavo ir vartodavo daug giros rūšių.5 skirtingų rūšių naminė gira, kuri išsiskiria skoniu, istorija ir edukacinės programos pravedimu. Jūsų laukia skani gira, užduotys, linksmi ir profesionalūs edukatoriai „Piligrimai“.

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

  • pateikdami dalyvių skaičių
  • išvykimo miestą
  • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Kaina
Nuo 22 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

  • Išvykimo vietovės;
  • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
  • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
  • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂