Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

TRAKAI. DIDŽIŲJŲ KUNIGAIKŠČIŲ KULTŪRINIS IR KULINARINIS PALIKIMAS LIETUVOJE

KELIONĖS TIKSLAS: Trakai.

Kelionės programa

IŠVYKIMO LAIKAS IR VIETA: Pasirenka užsakovas

Objektai

Pasirinkite lankomus objektus programas ir vietoves:

Šokolado gaminimo šou – šokoladas iš Jūsų rankų. Čia patogiai sustoja 25 – 35 žmonės. Kol renkasi visi svečiai, mes ištirpiname šokoladą ant šokoladinės vidury stovinčio didelio marmuro stalo, susidėliojame „amuniciją“: formeles, menteles, graibštukus, indus su riešutais, marcipanais, kremu, drožlėmis… Trumpai ir šmaikščiai pasakojama šokolado ir mūsų šokolado manufaktūros istorija.

Kukurūzų labirintai.  Aktyvi programa. Labirintas veikia nuo liepos 22 dienos iki lapkričio pabaigos.

TonyResort nuotykių parkas – tai pramogų ir nuotykių pasaulis po atviru dangumi. Išbandykite pramogas, suteiksiančias adrenalino ir naujų jėgų antplūdį. Lipynės įkurtos slėnyje tarp ilgaamžių bei tvirtų pušų – tai kone ideali vieta laipiojimo trasoms.
Geltonoji ir oranžinė trasos skirtos mažiesiems padaužoms. Žalioji trasa – suaugusiųjų „apšilimo“ trasa, kurioje „laipiotojus“ instruktorius supažindins su įranga ir saugos taisyklėmis. Pats metas išbandyti ir pirmąjį skrydį!

Pažintinė programa “Trakai – senoji Lietuvos sostinė”. Trakai yra Lietuvos turizmo simbolis, panašiai kaip Venecija Italijoje ar Sankt Peterburgas Rusijoje. Lygiai taip pat Trakai yra buvę valstybės valdovų rezidencija, miestas irgi mena daug svarbių kultūros ir istorijos įvykių. Ir, panašiai kaip Venecija ar Sankt. Peterburgas, Trakai yra miestas ant vandens. Skirtumas tik tas, kad ne prie prie jūros, o apsupti ežerų.

Edukacinė programa su kulinariniu paveldu ,,LDK Vytautas ir karaimai“. Besiklausant istorijos apie karaimų tradicijas, siūlome patiems išbandyti pirštų miklumą sukant kibinus…Tik tuomet suprasite , kaip ypatingos receptūros ir įdomaus gaminimo proceso dėka, tešlos ir įdaro derinys sukuria unikalų tradicinį Karaimų pyragėlį su mėsa – Kibiną.

Apsilankymas Trakų Salos pilyje. Trakų Salos pilies centriniuose rūmuose nuo 1962 metų veikia Trakų istorijos muziejaus ekspozicija, kurioje atsispindi Trakų miesto, pilių ir Trakų žemės istorija. Trakų Salos pilies vakariniuose kazematuose nuo 1992 metų veikia 16 ekspozicijos salių, kuriose eksponuojami muziejaus taikomosios dailės rinkiniai: baldai, pypkės, spaudai, laikrodžiai, porceliano bei stiklo dirbiniai, medžioklės trofėjai.

Pažintinė programa Pusiasalio pilyje. Pradėta statyti 2-ojoje XIV a. pusėje. Ji buvo stipriai sugriauta, kadangi nebuvo baigta – mat po keleto kryžiuočių antpuolių ją 1390 m. sudegino patys pilies šeimininkai. Vėliau pilis buvo atstatyta, tačiau smarkiai nukentėjo XVII a. viduryje per karus su Švedija ir Rusija. Daugiau ji nebuvo atstatyta, tik išlikusiuose bokštuose buvo įrengtas kalėjimas.

Užutrakio dvaras. Pagal lenkų architekto Juzefo Huso projektą ant Galvės ežero kranto pastatyti prabangiais Liudviko XVI stiliaus interjerais dekoruoti istorizmo stiliaus rūmai su įspūdinga, atvirais paviljonais karūnuota terasa.

Pilni įspūdžių grįžtame namo :)

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.
  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.
  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS
Translate »