Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

TRAKAI. DIDŽIŲJŲ KUNIGAIKŠČIŲ KULTŪRINIS IR KULINARINIS PALIKIMAS LIETUVOJE

trakai-2401453_1920

Vienos dienos kelionė

 • Kibinų gamyba ir degustavimas
 • Pramogų parkas
 • Kukurūzų labirintai.

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Velnio Duobė, legendos ir tikrovė. Skaityti daugiau...

AUKŠTADVARIS – geologinis gamtos paminklas. Gylis – 30-40 m. Durpių sluoksnio dugne storis apie 9,5 metro. Įtraukta į Europoje labiausiai saugomų 100 gamtos paminklų sąrašą. Mitologinis-sakralinis kultūros paveldo objektas

,,Trakai- Senoji sostinė”. Skaityti daugiau...

DLK Vytauto vaikystė Senuosiuose Trakuose. DLK Kęstučio pilis: architektūra, istoriniai faktai. DLK Vytauto salos pilis: Vytauto valdymo laikotarpio bruožai , legendos.   Pilies lankoma ekspozicija: kazematai, menės, reflektoriumas, kalėjimas, bokštai, fosa. (lankymas iš lauko pusės; arba pilyje kaina

Edukacinė programa su kulinariniu paveldu ,,LDK Vytautas ir karaimai“. Skaityti daugiau...

Pasigamink Kibiną pats. Patys iš paruoštos tešlos pasigaminate kibiną, kuris iškepamas, tad patys degustuojate vieną savo keptą, kitą šeimininkės

Programa ,,Lietuvos dvarai - kultūrinis palikimas“. Skaityti daugiau...

Užutrakio dvare. Atvyksite į vieną gražiausių parkų Lietuvoje – Užutrakį. Tai buvusi grafų Tiškevičių rezidencija, kuri po restauravimo sušvito naujomis spalvomis… Ekskursijos metu sužinosite apie Tiškevičių giminę, apžiūrėsite dvaro rūmus, pasivaikščiosite po parką.  (Iš išorės)

Interaktyvus orientacinis "Turiningai Trakuose". Skaityti daugiau...

Siūlome į aktyvų laisvalaikį pažvelgti kitu kampu ir dalyvauti interaktyviame  orientaciniame renginyje. Čia susipina sportas, menas bei komandiniai žaidimo įgūdžiai. Viskas ko prireiks tėra išmanusis telefonas bei gera kompanija.

Orientaciniai žaidimai labai įtraukia ir yra populiarus bei puikus būdas praleisti laisvalaikį aktyviai. Jų metu stiprinami komandiniai įgūdžiai, atsiskleidžia charakterio savybės bei lyderiavimo ypatumai, susipažinsite su naujomis vietovėmis, skatinsite kūrybiškumą, bet svarbiausia – tai tiesiog labai smagiai praleistas laikas! Ypač tinka šeimoms, draugams, moksleiviams,  bei kolektyvams. Siūlome išbandyti dabar itin populiarų išmanųjį orientacinį, kurio metu jums tereikės naudotis mobiliąja programėle.

Kukurūzų labirintai. Skaityti daugiau...

Aktyvi programa. Labirintas veikia nuo liepos 22 dienos iki lapkričio pabaigos.

TonyResort nuotykių parkas . Skaityti daugiau...

tai pramogų ir nuotykių pasaulis po atviru dangumi. Išbandykite pramogas, suteiksiančias adrenalino ir naujų jėgų antplūdį. Lipynės įkurtos slėnyje tarp ilgaamžių bei tvirtų pušų – tai kone ideali vieta laipiojimo trasoms. Geltonoji ir oranžinė trasos skirtos mažiesiems padaužoms. Žalioji trasa – suaugusiųjų „apšilimo“ trasa, kurioje „laipiotojus“ instruktorius supažindins su įranga ir saugos taisyklėmis. Pats metas išbandyti ir pirmąjį skrydį!

Pažintinė programa Pusiasalio pilyje. Skaityti daugiau...

Pradėta statyti 2-ojoje XIV a. pusėje. Ji buvo stipriai sugriauta, kadangi nebuvo baigta – mat po keleto kryžiuočių antpuolių ją 1390 m. sudegino patys pilies šeimininkai. Vėliau pilis buvo atstatyta, tačiau smarkiai nukentėjo XVII a. viduryje per karus su Švedija ir Rusija. Daugiau ji nebuvo atstatyta, tik išlikusiuose bokštuose buvo įrengtas kalėjimas.

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Kaina
Nuo 19 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂