Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

PABALTIJO SOSTINĖSE.TRYS DIENOS. RYGA – STOKHOLMAS – TALINAS. PLAUKIMAS KELTU

stockholm-1824368_1920

Trijų dienų kelionė aplankant sostines

 • Rygą
 • Stokholmą
 • Taliną

I DIENA

Pateikiame programas / objektus. Jūs renkatės ką lankote ką praleidžiate 😉

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Skaityti daugiau...

Kad kelionė neprailgtų, užsiėmimai autobuse, apdovanojimai kelionės pabaigoje.

Keliaujame į Latvijos širdį Rygą. Skaityti daugiau...

Rygos senamiestyje pajusime, kuo “kvėpuoja” Latvijos sostinė, atšventusi savo 800 metų jubiliejų. Ar iš tiesų Ryga panaši į 30-ųjų metų Paryžių, kurio bohemiškose kavinėse daugelis rašytojų ir menininkų sėmėsi įkvėpimo. Nuo XIIIa. priklaususią Hanzos pirklių sąjungai. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra, Apžvalginė ekskursija: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Didžioji ir Mažoji gildijos, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Rotušės aikštė, nepakartojamas “Juodagalvių namas”, Katės namas, Laisvės paminklas. Kas norės pasikels į Šv. Petro bažnyčios bokštą apžiūrėti Rygos senamiesčio panoraminio vaizdo.

Apie 18.00 val. vakare išvykstame su keltu į Stoholmą. Nakvynė kelte.. Skaityti daugiau...

Nakvynę galite rinktis pagal klasę, taip pat su atitinkamu maitinimu. Keliaujame visą naktį iki Stokholmo uosto.

II DIENA

Pusryčiai. Skaityti daugiau...

Priklauso nuo pasirinkto maitinimo

Apie 11.30 atplaukiame į Švedijos sostinę Stokholmą. Lankome. Skaityti daugiau...

Sostinė įsikūrus 14-oje salų, kurias jungia 57 tiltai. Stokholmas – viena gražiausių Europos sostinių. Ne veltui miestas vadinamas Šiaurės Venecija. Jis gali pasigirti ir nuostabiais gamtos peizažais, ir pasaulinio lygio muziejais bei didele pramogų gausa.

Stoholme aplankysime: Djurgarden sala. Kažkada buvusi karališkuoju medžioklės plotu, Djurgarden sala šiuo metu yra fantastiška poilsio ir rekreacijos zona Stokholmo centre. Tarp jos atrakcionų yra pirmasis pasaulyje muziejus po atviru dangumi Skansen, Junibacken – geriausias vaikų muziejus Švedijoje. Jūs pateksite į Astridos Lindgren knygų veikėjų pasaulį: Emilis iš Lennebergio, Karlsonas ant stogo ir daugelis kitų. Vaikai gali žaisti Pepės Ilgakojinės name – Villa Vverhtormashkami, taip susipažinti su kitais Švedijos knygų autorių personažais

Vasa muziejus. Senamiestis – Gamla Stan sala senamiestis, Skaityti daugiau...

istorinis Stokholmo centras – turistų vienas mėgstamiausių traukos objektų mieste, žavintis viduramžių gatvelėmis ir daugybe lankytinų vietų. Karališkieji rūmai – vieni įspūdingiausių Šiaurės Europoje. Didžioji aikštė – Stortorget – labiausiai žavinti Stokholmo aikštė, esanti pačioje senamiesčio širdyje. Stokholmo katedra – Storkyrkan Didžioji bažnyčia pastatyta 1306 metais, vietoje nedidelės koplyčios, kuri sunaikinta gaisro metu.  Miesto rotušė – Stadshuset – vienas labiausiai žinomų simbolių Stokholme. Parlamentas – Riksdagshuset  – didžiulis pastatas, užimantis beveik pusę Helgeandsholmen salos, esančios tarp Stokholmo miesto centro ir senamiesčio.

Išvykstame į Estiją. Apžvalginė ekskursija po vakarinę Estijos sostinę Taliną. Skaityti daugiau...

miestą, skaičiuojantį jau 850 metų.Talino apylinkės: Piritos buriavimo centras, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūrusi Prezidentūra, Aleksandro Nevskio soboras – XIX amžiaus caro valdžios simbolis, apžvalgos aikštelės, Rotušė, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios „Storosios Margaritos“ bokštas.

Laisvas laikas senamiestyje. Skaityti daugiau...

Sutartas laisvas laikas kurio metu galėsite prisėsti kavinėje ir paragauti tradicinių patiekalų, pasivaikščioti po krautuvėles, ar apžiūrėti senamiestį.

Apie 17.30 val vakare išplaukiame į Taliną. Naktis Kelte. Skaityti daugiau...

Nakvynę galite rinktis pagal klasę, taip pat su atitinkamu maitinimu. Keliaujame visą naktį iki Stokholmo uosto.

III DIENA

Pusryčiai. Skaityti daugiau...

Priklauso nuo pasirinkto maitinimo

Apžvalginė ekskursija po Estijos sostinę Taliną. Skaityti daugiau...

– miestą, skaičiuojantį jau 850 metų. Atvykstame į Taliną. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Bastiono tunelis, Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos parlamentas, Aleksandro Nevskio soboras – XIX amžiaus caro valdžios simbolis, Domo bažnyčia – buvusi Talino vyskupų rezidencija, apžvalgos aikštelės, Rotušė, kurios bokšte puikuojasi miesto simbolis „Senasis Tomas“, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios. Laisvas laikas. Po pietų išvykstame į Lietuvą.

Antroje dienos pusėje išvykstame į Lietuvą. Skaityti daugiau...

Kelionė per Lenkiją. Pakeliui numatyti sustojimai. Apie 24.00 savo mieste

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs galite rinktis viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.

KELIONĖS DOKUMENTAI

 • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN.LT“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

  Paso kopija.

  Vykstantiems į kelionę rekomenduojame (neprivaloma) turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti  draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt

Kaina
Nuo 183 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transporto (autobuso) dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Nuo pasirinkto viešbučio;
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Kelionių maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂