Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

VIDURAMŽIŲ KAUNAS IR STUMBRO GAMYKLOS MUZIEJUS – DEGUSTACIJA

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Pažintinė ekskursija po Kauno senamiestį. Galbūt dar negirdėtos istorijos ir legendos apie Kauno pilį – jos didybė, kunigaikščius gynusius Kauną. Pasakojimai apie Kauno Rotušę, miesto teisių suteikimą, Kauno m. pirklių gildijos reikšmę Lietuvai. Perkūno namo istorija – Kauno prekybos kelias, paslaptys, legendos. Vytauto Didybės atspindžiai Kauno mieste. Taip pat Jūsų laukia miesto kilmės istorija matant Aleksoto kalną, pasakojimai apie pagonių Dievus.

 

Degustacinė programa alkoholinių gėrimų gamykloje “Stumbras”. Pradžioje lankytojai supažindami su gamyklos istorija: senaisiais gamybos procese naudotais aparatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis. Muziejuje eksponuojami įvairių laikotarpių „Stumbro“ produkcijos buteliai, etiketės, įvairūs apdovanojimai bei kokybės sertifikatai. Taip pat muziejaus svečiai turi unikalią galimybę aplankyti Mykolo Velykio, gamyklos bendrasavininkio tarpukario metais, kabinetą su to meto autentiškais baldais. Tuomet kviečiame aplankyti pačią gamyklą. Čia lankytojai supažindinami su filtravimo procesu, parodomi degtinių bei likerių ir trauktinių gamybos cechai. Ekskursiją veda ir gamybos įdomybes pasakoja vienas iš „Stumbro“ ekspertų. Paskutinėje ekskursijos dalyje vyksta profesionali degustacija. Jos metu lankytojai supažindinami su degustavimo subtilybėmis ir taisyklėmis. Pagal pasirinkimą, pateikiama  4, 8 ar 10 gėrimų pavyzdžių, pasakojama jų sukūrimo istorija. Degustacijas veda geriausi „Stumbro“ specialistai ir receptūrų autoriai.

Arba Edukacinė programa vienoje iš Kauno alaus daryklų. Susipažinsime su gamyklos istorija, alaus gamybos technologijomis. Pamatysime kaip gaminamas alus. Ekskursijos metu sužinosime, kada pradėtas gaminti alus pasaulyje ir Lietuvoje, apie jo privalumus bei trūkumus. Sužinosime, kokį alų lietuviai gamino pirmieji Europoje.

Degustacinė alaus programa. Apie alų sužinoję daugiau, ragausime jį ir pajusime išskirtinį pagaminto alaus skonį.

ŠIOJE KELIONĖJE / EKSKURSIJOJE GIDAUS

Visoje Lietuvoje vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių, tad visos informacijos nespėjame atnaujinti internetinėje svetainėje. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂

SKIRTA: SUAUGUSIEMS N-21 Ekskursija

Eur/asm.NUO 19 EUR/ASM

  • Susitikimo / išvykimo vietą: RENKATĖS JŪS
  • Laikas: RENKATĖS JŪS
  • Trukmė: PRIKLAUSYS NUO JŪSŲ PASIRINKIMŲ

UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

Kelionės išvykimo vietą ir  datą renkatės Jūs.

Ši kelionė skirta susibūrusioms grupėms. Kompanijoms / Moksleiviams

MINIMALI KAINA ASMENIUISU minimaliu mokamų objektų skaičiumi ir maksimaliu asm. sk.

asm.NUO 19 EUR

KAINA PRIKLAUSO NUO:

  • Pasirinktos degustacijos kiekio
  • Žmonių skaičiaus

 

Individualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms

Programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

UŽSISAKYTI INDIVIDUALIĄ EKSKURSIJĄ/KELIONĘIndividualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms kompanijoms / moksleiviams.

NORĖDAMI GAUTI PASIŪLYMĄ PARAŠYKITE UŽKLAUSĄ:

  • PATEIKDAMI DALYVIŲ SKAIČIŲ
  • KELIONĖS / RENGINIO PAVADINIMĄ
  • PATIKUSIUS OBJEKTUS KURIUOS NORITE ĮTRAUKTI

Programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus. Galite pasikliauti mūsų rekomendacijomis.UŽSISAKYTI >>

Translate »