Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

KAUNAS – VIDURAMŽIAI IR STUMBRO GAMYKLOS MUZIEJUS – DEGUSTACIJA

kaunas summer-2127124

Apie 4 valandų programa: ekskursija ir degustacija

 • Dviejų valandų ekskursija po Kauno senamiestį.
 • Stumbro muziejaus lankymas
 • Stumbro gėrimų degustacija
 • Arba pasirinkto alaus degustacija
 • Skirta: suaugusiems

Poros valandų ekskursijoje:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Pažintinė ekskursija po Kauno senamiestį, pasirenkant temą. Skaityti daugiau...

Kauno senamiesti satgyja naktį. Ekskursijos metu bus atskleistos istorijos apie žiaurias bausmes, išniekintus miesto ženklus, papasakoti kruvini katalikų ir liuteronų susirėmimai, chuliganizmo, miesto iždo pasisavinimo atvejai. Gandai apie žvangančias grandines Kauno pilies požemiuose yra tik maža dalis mistinių pasakojimų Kauno senamiestyje. Kitų šmėklų pasakojimai vis dar slepiasi po istorijos ir nakties skraiste. Pamatysite, kur gyveno didysis Kauno kontrabandininkas, išgirsite negirdėtų raganų medžioklės atvejų Kaune ir dar daugelį kitų šiurpiausių miesto legendų.

Arba

Tikra meilė ir nuodėmių gatvė. Išgirsime legendą apie meilę, nugalinčią dievų pyktį. Sužinosime apie pasiaukojančią Onos meilę savo vyrui Vytautui Didžiajam ir karaliaus Žygimanto Augusto dovanas mylimai moteriai. Ekskursijos metu išgirsite daug gašlių, erotiškų, raudonuoti verčiančių istorijų, atskleisime pačius pikantiškiausius  įdomiausius nutikimus. Ekskursija “Meilės miestas”. Kokia meilės istorija sieja Rotušę ir Barborą Radvilaitę. Vytauto Didžiojo atspindžiai Kaune. Jogaila, būdamas 72 metų, rašė Vytautui: „Mielas pusbroli, ar gali man Lietuvoje nužiūrėti merginą, kuri būtų kilmingesnio kraujo ir pagimdytų man palikuonių?“. Gal nedaug kas žino jog „Napoleonui gyvybę išgelbėję šunys, išgelbėjo ne tik Kauną bet galbūt ir visą Lietuvą“…

Degustacinė programa alkoholinių gėrimų gamykloje “Stumbras”. Skaityti daugiau...

Pradžioje lankytojai supažindami su gamyklos istorija: senaisiais gamybos procese naudotais aparatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis. Muziejuje eksponuojami įvairių laikotarpių „Stumbro“ produkcijos buteliai, etiketės, įvairūs apdovanojimai bei kokybės sertifikatai. Taip pat muziejaus svečiai turi unikalią galimybę aplankyti Mykolo Velykio, gamyklos bendrasavininkio tarpukario metais, kabinetą su to meto autentiškais baldais. Tuomet kviečiame aplankyti pačią gamyklą. Čia lankytojai supažindinami su filtravimo procesu, parodomi degtinių bei likerių ir trauktinių gamybos cechai. Ekskursiją veda ir gamybos įdomybes pasakoja vienas iš „Stumbro“ ekspertų. Paskutinėje ekskursijos dalyje vyksta profesionali degustacija. Jos metu lankytojai supažindinami su degustavimo subtilybėmis ir taisyklėmis. Pagal pasirinkimą, pateikiama  4, 8 ar 10 gėrimų pavyzdžių, pasakojama jų sukūrimo istorija. Degustacijas veda geriausi „Stumbro“ specialistai ir receptūrų autoriai.

Degustacinė programa vienoje iš Kauno alaus daryklų. Skaityti daugiau...

Susipažinsime su gamyklos istorija, alaus gamybos technologijomis. Pamatysime kaip gaminamas alus. Ekskursijos metu sužinosime, kada pradėtas gaminti alus pasaulyje ir Lietuvoje, apie jo privalumus bei trūkumus. Sužinosime, kokį alų lietuviai gamino pirmieji Europoje.

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • kelionės / renginio pavadinimą

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Kaina
Nuo 27 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Pasirinktų degustacijų;
 • Žmonių skaičiaus;
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.
 • Degustacijų kainas pateikiame paštu

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂