Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

VIDURAMŽIŲ KAUNAS – SLEPIASI POŽEMIUOSE

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Dalyvių laukia pažintis su Kauno požemiais ir juose gyvenančiais ‘vaiduokliais’. Galbūt dar negirdėtos legendos ir istorijos apie Kauno istoriją, išlikusią Kauno požemiuose.

Vieta Kaune, kuria grožėjosi pats Napoleonas. Statoko kalno šlaito nepabūgusiems, nuo Napoleono kalno atsiveria Nemuno bei Žemųjų Šančių panorama. Manoma, kad ja XIX-ame amžiuje grožėjosi ir Napoleonas, stebėjęs Prancūzijos kariuomenės persikėlimą per Nemuną. Dėl to kalva ir buvo praminta jo vardu. Piliakalnis priklauso Jiesios kraštovaizdžio draustiniui, ši upė visai greta kalvos įteka į Nemuną.

Miesto kilmės istorija nuo Aleksoto kalno, kelsimės su funikulieriumi 

Kultūrinis orientacinis Santakos teritorijoje, tai azartiškas žaidimas. Taip pat, tai puikus būdas praleisti laiką su draugais ir dar geriau susipažinti aplinka. Susiskirstymas į komandas. Pasirenkamas komandos šūkis, pavadinimas. Dalyvių komanda gauna žemėlapį kuris padeda surasti punktus ir orientuotis aplinkoje.  Komanda ieško punktų ir teisingų atsakymų laikui. Suradus visus punktus rezultatų suvedimas. Apdovanojimai. Prizai

,,Viduramžių Kaunas“ – kilmė, legendos. Ekskursija po senamiestį.

Pažintinė ekskursija Kauno pilyje. Kauno pilis – seniausias miesto istorinis objektas – pastatyta lietuviams strategiškai svarbioje vietoje, prie Nemuno ir Neries santakos, apsiginti nuo kryžiuočių intensyvių puolimų XIV a. Kauno pilis, viena seniausių mūrinių Lietuvos pilių, yra viena iš keturių ankstyvojo mūrinio aptvarinio (pritaikytų frontinei gynybai) pilių, pastatytų Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje.

Pažintinė ekskursija Kauno rotušėje. Kauno širdis – rotušė, gyva miesto istorija, kauniečių dar vadinama baltąja gulbe. Kokią ją matome šiandien, išliko daugelio žmonių, pasišventusių saugant Lietuvos kultūros paveldą, dėka. Anksčiau čia vykdavo mugės, turgūs, įvairios iškilmės, buvo skelbiami teismo nuosprendžiai, į magistrato buveinę rinkdavosi garbingi miestelėnai. Šiandien čia šurmuliuoja kauniečiai, miesto svečiai, jaunavedžiai, o  2015 m. gruodžio 6 d. į pirmąją savo ekspoziciją pakvietė Kauno miesto muziejus.

Pažintinė ekskursija Medicinos ir farmacijos istorijos muziejuje. Farmacijos skyriaus ekspozicija. Ekspozicija vaizduoja XIX a. pab. Lietuvos miesto vaistinę. Oficina, arba receptų kambarys. Koktorija. Šioje patalpoje būdavo gaminami užpilai bei nuovirai, plaunami ir džiovinami indai, distiliuojamas vanduo. „Materialinis” kambarys. Tai vaistinių medžiagų atsargų kambarys. Laboratorija. Rūsys. Medicinos istorijos ekspozicija. Ekspozicija supažindina su Lietuvos medicina 1918-1940.

Pažintinė programa Perkūno namuose. Perkūno namas stovi Kauno senamiestyje, šalia Vytauto bažnyčios, Aleksoto g. 6. Tai senas, originalus gotikinės architektūros paminklas, pastatytas XV a. II pusėje. Pastatas mūrinis, su puošniu frontonu ir erdviais rūsiais. Pagrindinis pastato fasadas papuoštas stačiakampėmis dekoratyvinėmis nišomis ir Saulės simboliu, sudarytu iš glazūruotų akmenų.

Apsilankymas Pažaislio vienuolyne. Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblis yra vienas puikiausių brandžiojo baroko architektūros šedevrų Šiaurės rytų Europoje. Šventovę Kauno pakraštyje, tuo metu atokiame miške, XVII a. vienuoliams kamalduliams pastatydino Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Žygimantas Pacas (1621–1684).

ŠIOJE KELIONĖJE / EKSKURSIJOJE GIDAUS

Visoje Lietuvoje vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių, tad visos informacijos nespėjame atnaujinti internetinėje svetainėje. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂

SKIRTA: SUAUGUSIEMS, MOKSLEIVIAMS SU LYDINČIAIS ASMENIMISKelionė / Ekskursija / Renginys

Eur/asm.NUO 13 EUR/ASM

 • Susitikimo / išvykimo vietą: RENKATĖS JŪS
 • Laikas: RENKATĖS JŪS
 • Trukmė: PRIKLAUSYS NUO JŪSŲ PASIRINKIMŲ

UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

Kelionės išvykimo vietą ir  datą renkatės Jūs.

Ši kelionė skirta susibūrusioms grupėms. Kompanijoms / Moksleiviams

MINIMALI KAINA ASMENIUISU minimaliu mokamų objektų skaičiumi ir maksimaliu asm. sk.

asm.NUO 13 EUR

KAINA PRIKLAUSO NUO:

 • Miesto / išvykimo vietos;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (autobuso dydžio ir transportavimo kainos kurią pasidalins keliautojai).

 

Individualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

UŽSISAKYTI INDIVIDUALIĄ EKSKURSIJĄ/KELIONĘIndividualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms kompanijoms / moksleiviams.

NORĖDAMI GAUTI PASIŪLYMĄ PARAŠYKITE UŽKLAUSĄ:

 • PATEIKDAMI DALYVIŲ SKAIČIŲ
 • IŠVYKIMO MIESTĄ
 • KELIONĖS / RENGINIO PAVADINIMĄ
 • PATIKUSIUS OBJEKTUS KURIUOS NORITE ĮTRAUKTI

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus. Galite pasikliauti mūsų rekomendacijomis.UŽSISAKYTI >>

Papildoma informacija

Atobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas

32 vt. – 36 vt.

44 vt. – 50 vt

53 vt. – 56 vt.

60 vt. – 72 vt.

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.