Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

VIDURAMŽIŲ KAUNAS – SLEPIASI POŽEMIUOSE

Kaunas kelionės po Lietuva

Vienos dienos ekskursija Kaune.

 • Galbūt dar negirdėtos, pikantiškos istorijos ir legendos apie Kauno miestą ir jo kilmę.
 • Pasakojimai apie Kauną valdžiusius kunigaikščius.

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Vieta Kaune, kuria grožėjosi pats Napoleonas. Skaityti daugiau...

Statoko kalno šlaito nepabūgusiems, nuo Napoleono kalno atsiveria Nemuno bei Žemųjų Šančių panorama. Manoma, kad ja XIX-ame amžiuje grožėjosi ir Napoleonas, stebėjęs Prancūzijos kariuomenės persikėlimą per Nemuną. Dėl to kalva ir buvo praminta jo vardu. Piliakalnis priklauso Jiesios kraštovaizdžio draustiniui, ši upė visai greta kalvos įteka į Nemuną.

Interaktyvus orientacinis Turin'ingai "Santaka delne". Skaityti daugiau...

Siūlome į aktyvų laisvalaikį pažvelgti kitu kampu ir dalyvauti interaktyviame  orientaciniame renginyje. Čia susipina sportas, menas bei komandiniai žaidimo įgūdžiai. Viskas ko prireiks tėra išmanusis telefonas bei gera kompanija.

Orientaciniai žaidimai labai įtraukia ir yra populiarus bei puikus būdas praleisti laisvalaikį aktyviai. Jų metu stiprinami komandiniai įgūdžiai, atsiskleidžia charakterio savybės bei lyderiavimo ypatumai, susipažinsite su naujomis vietovėmis, skatinsite kūrybiškumą, bet svarbiausia – tai tiesiog labai smagiai praleistas laikas! Ypač tinka šeimoms, draugams, moksleiviams,  bei kolektyvams. Siūlome išbandyti dabar itin populiarų išmanųjį orientacinį, kurio metu jums tereikės naudotis mobiliąja programėle.

Miesto kilmės istorija nuo Aleksoto kalno, kelsimės su funikulieriumi Skaityti daugiau...

Su seniausia transporto priemone Kaune, pakilsime į Aleksoto panoramą. Kur išgirsime legendą apie kauno atsiradimą ir pasigrožėsime raudonuoju senamiesčiu.

Pažintinė ekskursija Kauno pilyje. Skaityti daugiau...

Kauno pilis – seniausias miesto istorinis objektas – pastatyta lietuviams strategiškai svarbioje vietoje, prie Nemuno ir Neries santakos, apsiginti nuo kryžiuočių intensyvių puolimų XIV a. Kauno pilis, viena seniausių mūrinių Lietuvos pilių, yra viena iš keturių ankstyvojo mūrinio aptvarinio (pritaikytų frontinei gynybai) pilių, pastatytų Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje.

Pažintinė ekskursija Kauno rotušėje. Skaityti daugiau...

Kauno širdis – rotušė, gyva miesto istorija, kauniečių dar vadinama baltąja gulbe. Kokią ją matome šiandien, išliko daugelio žmonių, pasišventusių saugant Lietuvos kultūros paveldą, dėka. Anksčiau čia vykdavo mugės, turgūs, įvairios iškilmės, buvo skelbiami teismo nuosprendžiai, į magistrato buveinę rinkdavosi garbingi miestelėnai. Šiandien čia šurmuliuoja kauniečiai, miesto svečiai, jaunavedžiai, o  2015 m. gruodžio 6 d. į pirmąją savo ekspoziciją pakvietė Kauno miesto muziejus.

Maironio muziejus. Skaityti daugiau...

Muziejus yra puikus pasirinkimas, jei norite smagiai ir turiningai praleisti savo laisvalaikį vieni, su draugais ar šeima! Siūlome įdomias ekskursijas, įvairias edukacines programas, sukurtas skirtingoms lankytojų grupėms pagal amžių, pomėgius bei poreikius. Muziejininkai yra parengę daugiau nei 50 paskaitų su iliustracijomis apie įvairių rašytojų gyvenimą ir kūrybą. Galime susitikti jūsų arba mūsų įstaigose. Kasmet kviečiame dalyvauti tradiciniuose ir naujuose konkursuose, viktorinose.

https://maironiomuziejus.lt/edukacija/ 

Pažintinė ekskursija Medicinos ir farmacijos istorijos muziejuje. Skaityti daugiau...

Farmacijos skyriaus ekspozicija. Ekspozicija vaizduoja XIX a. pab. Lietuvos miesto vaistinę. Oficina, arba receptų kambarys. Koktorija. Šioje patalpoje būdavo gaminami užpilai bei nuovirai, plaunami ir džiovinami indai, distiliuojamas vanduo. „Materialinis” kambarys. Tai vaistinių medžiagų atsargų kambarys. Laboratorija. Rūsys. Medicinos istorijos ekspozicija. Ekspozicija supažindina su Lietuvos medicina 1918-1940.

Pažintinė programa Perkūno namuose. Skaityti daugiau...

Perkūno namas stovi Kauno senamiestyje, šalia Vytauto bažnyčios, Aleksoto g. 6. Tai senas, originalus gotikinės architektūros paminklas, pastatytas XV a. II pusėje. Pastatas mūrinis, su puošniu frontonu ir erdviais rūsiais. Pagrindinis pastato fasadas papuoštas stačiakampėmis dekoratyvinėmis nišomis ir Saulės simboliu, sudarytu iš glazūruotų akmenų.

Apsilankymas Pažaislio vienuolyne. Skaityti daugiau...

Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblis yra vienas puikiausių brandžiojo baroko architektūros šedevrų Šiaurės rytų Europoje. Šventovę Kauno pakraštyje, tuo metu atokiame miške, XVII a. vienuoliams kamalduliams pastatydino Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Žygimantas Pacas (1621–1684).

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Kaina
Nuo 15 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂