Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

VILNIUS – ISTORINĖ LIETUVOS SOSTINĖ

KELIONĖS TIKSLAS: Vilnius.

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Kelių muziejus.Rasime eksponatų, pradedant nuo Romos imperijos laikų iki šių dienų. Muziejus turi unikalią, prieš 100 metų Tilžėje išleistą knygelę „Įrankis pagerinimui ir sutaisymui šosajų ir paprastų kelių“. Muziejuje saugomi Stanislovo Kerbedžio, Petro Vileišio ir kitų žymių Lietuvos kelininkų portretai, nuotraukos. Galima pamatyti tiltų, viadukų, sankryžų, autobusų stočių, gamybos įmonių, bazių ir kitų statinių maketus, seniausius kelių tiesimo bei tvarkymo įrankius, mašinas, vežimus, kelių ženklus.

Trijų kryžių kalnas. Mokomoji pažintinė programa ,,Lietuvos sostinės istorija“. Šventaragio slėnio paslaptys. LDK kunigaikščio Gedimino nuopelnai Lietuvai. Vilniaus pilių istorija.

TV Bokštas 

Prezidentūroje kuriasi unikalus Valstybės pažinimo centras. Valstybės pažinimo centras supažindins lankytojus su valstybe, kvies piliečius siūlyti savo iniciatyvas, įsitraukti į valstybės problemų sprendimą ir dalyvauti valstybės kūrime. Pasitelkus šiuolaikines technologijas bus rengiami interaktyvūs užsiėmimai moksleiviams, mokytojams, šeimoms su vaikais ir visiems Lietuvos gyventojams bei svečiams.

Lietuvos Nacionalinis muziejus – pažintis su muziejaus parengtomis ekspozicijomis, parodomis ir muziejinėmis vertybėmis, kurios pristato Lietuvos valstybės archeologiją, istoriją, etninę kultūrą, iškilių istorinių asmenybių indėlį į kultūros paveldą.

Edukacinė programa : ,, Istorijos ir atradimai katedros kriptose”. Mindaugo laikų katedra. Karališkoji kripta. Žmonės ir istorija. Vilniaus katedros požemiai – nematoma pastato dalis – pristato šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis.

Gedimino Pilis (Iš išorės) Pažintinė programa ,,Senasis Vilnius ir gynyba“. Bastėjos ir barbakano reikšmė gynybai. Senosios miesto gatvės ir jų istorija.

Edukacinė programa Panetariume ,, Žemė – Saulės planeta“ 

Valdovų Rūmai ir jų istorijos. Edukacinė programos vaikams.

Technikos mokslas ir technika vaikams. Ekskursijos metu aplankysite dvi interaktyvias ekspozicijas „Technikos mokslas“ ir „Technika vaikams“, kuriose žaisdami spalvingais eksponatais susipažinsite su įvairiais fizikos reiškiniais: šviesa, energija, jėgos perdavimu, magnetiniais laukais, garsu, elektra ir t.t. 

ILIUZIJOS – MOKSLAS, TISTIKA AR APGAULĖ? Mėgiamiausia edukacinė programa Energetikos ir technikos muziejuje. Jos metu sužinosite, kas yra iliuzijos, kaip jos susidaro, kas yra miražas, pareidolija ar dirbtinės perspektyvos. Turėsite progą pažvelgti į judančius paveikslėlius, gėrėtis 3D anaglifais ir interaktyvių eksponatų pagalba atrasti stulbinančių optinių apgaulių!

Geležinkelių muziejus. Edukacinis užsiėmimas „Kas valdo Traukinius?“ Susipažinsite su geležinkelininkų profesijomis bei atliksite interaktyvias užduotis. Gausimė žaidimą su užduotimis, aplankysime unikalių maketų salę. Vėliau turėsime fotosesiją su uniforminėmis kepurėmis. 2 eur/asm. 

Kur įstatymus leidžia. Raskime atsakymus apie Lietuvos valstybės valdymo sistemą, parlamentą, įstatymų leidybą ir kitus įdomius dalykus. O ką mes kaip LR piliečiai galime savo valstybėje? Papildomai yra galimybė sutikti net Seimo narį. Parlamente eksponuojamos dokumentų kopijos, nuotraukos ir interjero dalimi esantys simboliai iliustruoja Lietuvos parlamentarizmo istoriją, valstybės raidą lėmusius įvykius.

KGB muziejus. Apžvalginė ekskursija. Rasime atsakymus apie nepriklausomybės praradimą XX a. viduryje, sovietų valdžios vykdytas represijas, tautos kovas dėl nepriklausomybės atgavimo. Apžiūrimas buvęs KGB įstabusis vidaus kalėjimas, susipažįstama su jame kalintų žmonių patirtomis kančiomis ir pastangomis neprarasti žmogiško orumo, tikėjimo ir vilties. Arba edukacija: „Vaikai Tremtyje“. 1941–1953 m. 39 tūkst. Vaikų tapo tremtiniais ir buvo išvežti iš savo gimtų vietų. Atskleisime jų patirtus išgyvenimus ir pastangas išlikti tremties sąlygomis. Edukacinio užsiėmimo dalyviai gali iš arčiau apžiūrėti ir paliesti autentiškus tremtinių daiktus, atsižvelgiant į amžių, jiems skiriamos įvairios meninės, loginės ir kitos užduotys. 2eur/asm.

„Muitinės muziejus. Mus pasitiks muitinės istorija su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Rusijos imperijos laikotarpiais bei 1918 m. atkūrus nepriklausomą Lietuvos valstybę. Vėliau prieisime prie 1940 m. birželio mėnesio, kai Sovietų valstybės kariuomenei okupavus Lietuvą jos muitinės veikla buvo nutraukta. Galiausiai išsiaiškinsime apie muitinės veiklą po 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo ir po 2004 m. gegužės 1 d. Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą.

„Pinigų muziejus.“Kaip gimsta pinigai“. Susipažinsime su pinigais, pamatysime kaip senovėje buvo kalamos monetos ir kaip pinigai gaminami šiandien. Išmoksime atskirti skirtingus eurų monetas ir banknotus, atras skirtingus apsaugos požymius. Vaikai patys nusikals monetas ir gaus kitų Pinigų muziejaus dovanų.

Emocinio intelekto lavinimas MO muziejuje. Gebėjimas suprasti ir tinkamai išreikšti savo jausmus yra svarbus ir reikalingas įgūdis sveikai kiekvieno vaiko raidai. Vaikai jaučia tokius pačius jausmus kaip ir suaugusieji, tik dar ne visada moka juos atpažinti ir suprasti. Per šį užsiėmimą mažieji kviečiami patyrinėti emocinį paveikslų pasaulį ir geriau suprasti šešis pagrindinius savo jausmus: liūdnas, piktas, laimingas, išsigandęs, pasibjaurėjęs ir nustebęs.

Vikingų linksmybės.. Dalyvius pakviesime pakeliauti  kartu su vikingais  po stalo žaidimų pasaulį.Vikingai buvo garsūs ne tik kaip plėšikai, bet ir kaip keliautojai. Juk iš tiesų tai jie pirmieji nukeliavo į Šiaurės Ameriką, lankėsi Italijoje, Šiaurės Afrikoje, dažni svečiai buvo Azijoje. Keliaudami su vikingais kiekviename krante supažindinsime keliautojus su skirtingų šalių senoviniais stalo žaidimais.

Gintaro degustacija. Supažindinama su gintaro sandara, rūšimis, susidarymo procesu bei panaudojimo galimybėmis. Mokoma gintarą pažinti per 5 pagrindinius žmogaus pojūčius: kvapą, skonį, lytėjimą, garsą bei vaizdą. Taip pat sužinoma, kur ir kaip gintaro smilkalus naudojo kryžiuočiai, kokias savybes galime pritaikyti šiandieninėje medicinoje ir kitas gintaro paslaptis.

Sekliai Bibliotekoje.Sekliui Kviatkovskiui mestas iššūkis. Kodėl iš kiosko staiga dingsta būtent jo mėgstamiausia kramtomoji guma?Jūsų kaip šnipų darbas – padėti Kviatkovskiui atskleisti dingusios kramtomosios gumos sąmokslą. Kiekviena šnipų komanda gaus skirtingas užduotis.

„Triukšmo įgarsinimas filmuose“Triukšmą dauguma mūsų supranta kaip nemalonų reiškinį, kurio reikia atsikratyti. Kine gi – tai terminas, reiškiantis visus garsus, išskyrus kalbą ir muziką. Filmuojant profesionalų kiną, vaizdas fiksuojamas kino juostoje, o garsas įrašomas atskirai.

Vichy pramogų parkas. Patirk vandens pramogos visus metus. Tereikia pasirinkti savo pramogas. Tai gali būti aktrakcionai, „Delfinų jūra“, ‚Kanojų upė“, 9 nusileidimo takeliai, sukūrinės vonios, vaikų žaidimo aikštelė ir kita.

Suaugusiems galime įtraukti atitinkamas regiono degustacijas. (N-21)

ŠIOJE KELIONĖJE / EKSKURSIJOJE GIDAUS

Visoje Lietuvoje vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių, tad visos informacijos nespėjame atnaujinti internetinėje svetainėje. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂

SKIRTA: SUAUGUSIEMS, MOKSLEIVIAMS SU LYDINČIAIS ASMENIMISKelionė / Ekskursija / Renginys

Eur/asm.NUO 18 EUR/ASM

 • Susitikimo / išvykimo vietą: RENKATĖS JŪS
 • Laikas: RENKATĖS JŪS
 • Trukmė: PRIKLAUSYS NUO JŪSŲ PASIRINKIMŲ

UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

Kelionės išvykimo vietą ir  datą renkatės Jūs.

Ši kelionė skirta susibūrusioms grupėms. Kompanijoms / Moksleiviams

MINIMALI KAINA ASMENIUISU minimaliu mokamų objektų skaičiumi ir maksimaliu asm. sk.

asm.NUO 18 EUR

KAINA PRIKLAUSO NUO:

 • Miesto / išvykimo vietos;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (autobuso dydžio ir transportavimo kainos kurią pasidalins keliautojai).

 

Individualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

UŽSISAKYTI INDIVIDUALIĄ EKSKURSIJĄ/KELIONĘIndividualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms kompanijoms / moksleiviams.

NORĖDAMI GAUTI PASIŪLYMĄ PARAŠYKITE UŽKLAUSĄ:

 • PATEIKDAMI DALYVIŲ SKAIČIŲ
 • IŠVYKIMO MIESTĄ
 • KELIONĖS / RENGINIO PAVADINIMĄ
 • PATIKUSIUS OBJEKTUS KURIUOS NORITE ĮTRAUKTI

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus. Galite pasikliauti mūsų rekomendacijomis.UŽSISAKYTI >>

Papildoma informacija

Atobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas

32 vt. – 36 vt.

44 vt. – 50 vt

53 vt. – 56 vt.

60 vt. – 72 vt.

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs renkatės viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.