Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

VILNIUS – ISTORINĖ LIETUVOS SOSTINĖ

Vilnius - Istorinė Lietuvos sostinė

Vienos dienos kelionė

 • Seimas, Prezidentūra
 • Valdovų rūmai
 • Muitinės muziejus
 • Emocinio intelekto lavinimas MO muziejuje
 • Ir daug kitų programų

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Trijų kryžių kalnas ir trumpas žygis. Skaityti daugiau...

Šventaragio slėnio paslaptys. LDK kunigaikščio Gedimino nuopelnai Lietuvai. Kreivosios, aukštutinės ir  žemutinės pilių istorija. Žygis nuo kalno iki senamiesčio šalia Vilnelės per Bernardinų sodą.

Interaktyvus orientacinis Turin'ingai Vilniaus senamiestyje. Skaityti daugiau...

Siūlome į aktyvų laisvalaikį pažvelgti kitu kampu ir dalyvauti interaktyviame  orientaciniame renginyje. Čia susipina sportas, menas bei komandiniai žaidimo įgūdžiai. Viskas ko prireiks tėra išmanusis telefonas bei gera kompanija.

Orientaciniai žaidimai labai įtraukia ir yra populiarus bei puikus būdas praleisti laisvalaikį aktyviai. Jų metu stiprinami komandiniai įgūdžiai, atsiskleidžia charakterio savybės bei lyderiavimo ypatumai, susipažinsite su naujomis vietovėmis, skatinsite kūrybiškumą, bet svarbiausia – tai tiesiog labai smagiai praleistas laikas! Ypač tinka šeimoms, draugams, moksleiviams,  bei kolektyvams. Siūlome išbandyti dabar itin populiarų išmanųjį orientacinį, kurio metu jums tereikės naudotis mobiliąja programėle.

TV Bokštas. Skaityti daugiau...

Vilniaus TV bokštas yra aukščiausias statinys šalyje ir teisėtai užima garbingą vietą tarp aukščiausių pasaulio televizijos bokštų. Pagal aukštį jis yra 8-as Europoje ir 26-as pasaulyje. Vilniaus TV bokšto aukštis yra 326,5 metro. Besisukanti apžvalgos aikštelė įkurta 165 m aukštyje esančioje TV bokšto žiedinėje dalyje – 19-ame bokšto aukšte (t. y. 55-ame aukšte, lyginant su daugiabučiais pastatais).

Esant giedram orui Vilniaus miestas ir jo apylinkės pro čia įsikūrusio restorano „Paukščių takas“ langus matomos net 50 km spinduliu. Minėtasis restoranas gali didžiuotis turėdamas vienintelę Lietuvoje tokiame aukštyje įrengta apžvalgos aikštelę. Žiedinės formos restorano grindys per 55 minutes apsisuka 360 laipsnių. Restoranas mielai priima tiek pavienius lankytojus, tiek turistų grupes. Čia vyrauja europietiškos virtuvės skoniai. Restoranas kviečia skanauti šviežių salotų, įvairių užkandžių, kepsnių ir desertų.

Prezidentūroje kuriasi unikalus Valstybės pažinimo centras. Skaityti daugiau...

Valstybės pažinimo centras supažindins lankytojus su valstybe, kvies piliečius siūlyti savo iniciatyvas, įsitraukti į valstybės problemų sprendimą ir dalyvauti valstybės kūrime. Pasitelkus šiuolaikines technologijas bus rengiami interaktyvūs užsiėmimai moksleiviams, mokytojams, šeimoms su vaikais ir visiems Lietuvos gyventojams bei svečiams.

Lietuvos Nacionalinis muziejus . Skaityti daugiau...

pažintis su muziejaus parengtomis ekspozicijomis, parodomis ir muziejinėmis vertybėmis, kurios pristato Lietuvos valstybės archeologiją, istoriją, etninę kultūrą, iškilių istorinių asmenybių indėlį į kultūros paveldą.

Edukacinė programa: Istorijos ir atradimai katedros kriptose. Skaityti daugiau...

Mindaugo laikų katedra. Karališkoji kripta. Žmonės ir istorija. Vilniaus katedros požemiai – nematoma pastato dalis – pristato šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis.

Gedimino Pilis ir Senamiestis. Skaityti daugiau...

Gedimino Pilis (Iš išorės) ir Senamiestis. Pažintinė programa ,,Senasis Vilnius ir gynyba“.Bastėjos ir barbakano reikšmė gynybai. Senosios miesto gatvės ir jų istorija.

Edukacinė programa Planetariume. Skaityti daugiau...

,, Žemė – Saulės planeta“. Kokiomis sakmėmis ir legendomis senovės lietuviai ir kitos tautos apipindavo dangaus kūnus? Ką simbolizavo Saulė, Mėnulis, kokiomis sakmėmis buvo aprašyti ir ką senovės žmogui reiškė žvaigždynai?

Valdovų Rūmai ir jų istorijos. Edukacinė programos. Skaityti daugiau...

Kviečiame susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija, literatūra, muzika ir asmenybėmis bei Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro buitimi. Įvairių formų, nuolatiniai ir proginiai edukaciniai užsiėmimai rengiami moksleivių ir suaugusiųjų grupėms, šeimoms.

Technikos mokslas ir technika vaikams. Skaityti daugiau...

Ekskursijos metu aplankysite dvi interaktyvias ekspozicijas „Technikos mokslas“ ir „Technika vaikams“, kuriose žaisdami spalvingais eksponatais susipažinsite su įvairiais fizikos reiškiniais: šviesa, energija, jėgos perdavimu, magnetiniais laukais, garsu, elektra ir t.t. 

Iliuzijos - mokslas, mistika ar apgaulė? Skaityti daugiau...

Mėgiamiausia edukacinė programa Energetikos ir technikos muziejuje. Jos metu sužinosite, kas yra iliuzijos, kaip jos susidaro, kas yra miražas, pareidolija ar dirbtinės perspektyvos. Turėsite progą pažvelgti į judančius paveikslėlius, gėrėtis 3D anaglifais ir interaktyvių eksponatų pagalba atrasti stulbinančių optinių apgaulių!

Geležinkelių muziejus. Edukacinis užsiėmimas „Kas valdo Traukinius?". Skaityti daugiau...

Susipažinsite su geležinkelininkų profesijomis bei atliksite interaktyvias užduotis. Gausimė žaidimą su užduotimis, aplankysime unikalių maketų salę. Vėliau turėsime fotosesiją su uniforminėmis kepurėmis.

Kur įstatymus leidžia. LR Seimas Skaityti daugiau...

Raskime atsakymus apie Lietuvos valstybės valdymo sistemą, parlamentą, įstatymų leidybą ir kitus įdomius dalykus. O ką mes kaip LR piliečiai galime savo valstybėje? Papildomai yra galimybė sutikti net Seimo narį. Parlamente eksponuojamos dokumentų kopijos, nuotraukos ir interjero dalimi esantys simboliai iliustruoja Lietuvos parlamentarizmo istoriją, valstybės raidą lėmusius įvykius.

KGB muziejus. Apžvalginė ekskursija. Skaityti daugiau...

Rasime atsakymus apie nepriklausomybės praradimą XX a. viduryje, sovietų valdžios vykdytas represijas, tautos kovas dėl nepriklausomybės atgavimo. Apžiūrimas buvęs KGB įstabusis vidaus kalėjimas, susipažįstama su jame kalintų žmonių patirtomis kančiomis ir pastangomis neprarasti žmogiško orumo, tikėjimo ir vilties. Arba edukacija: „Vaikai Tremtyje“. 1941–1953 m. 39 tūkst. Vaikų tapo tremtiniais ir buvo išvežti iš savo gimtų vietų. Atskleisime jų patirtus išgyvenimus ir pastangas išlikti tremties sąlygomis. Edukacinio užsiėmimo dalyviai gali iš arčiau apžiūrėti ir paliesti autentiškus tremtinių daiktus, atsižvelgiant į amžių, jiems skiriamos įvairios meninės, loginės ir kitos užduotys.

Muitinės muziejus. Apžvalginė ekskursija. Skaityti daugiau...

Mus pasitiks muitinės istorija su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Rusijos imperijos laikotarpiais bei 1918 m. atkūrus nepriklausomą Lietuvos valstybę. Vėliau prieisime prie 1940 m. birželio mėnesio, kai Sovietų valstybės kariuomenei okupavus Lietuvą jos muitinės veikla buvo nutraukta. Galiausiai išsiaiškinsime apie muitinės veiklą po 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo ir po 2004 m. gegužės 1 d. Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą.

Emocinio intelekto lavinimas MO muziejuje. Skaityti daugiau...

Gebėjimas suprasti ir tinkamai išreikšti savo jausmus yra svarbus ir reikalingas įgūdis sveikai kiekvieno vaiko raidai. Vaikai jaučia tokius pačius jausmus kaip ir suaugusieji, tik dar ne visada moka juos atpažinti ir suprasti. Per šį užsiėmimą mažieji kviečiami patyrinėti emocinį paveikslų pasaulį ir geriau suprasti šešis pagrindinius savo jausmus: liūdnas, piktas, laimingas, išsigandęs, pasibjaurėjęs ir nustebęs.

„Pinigų muziejus.“Kaip gimsta pinigai“. Skaityti daugiau...

Susipažinsime su pinigais, pamatysime kaip senovėje buvo kalamos monetos ir kaip pinigai gaminami šiandien. Išmoksime atskirti skirtingus eurų monetas ir banknotus, atras skirtingus apsaugos požymius. Vaikai patys nusikals monetas ir gaus kitų Pinigų muziejaus dovanų.

„Triukšmo įgarsinimas filmuose“. Skaityti daugiau...

Triukšmą dauguma mūsų supranta kaip nemalonų reiškinį, kurio reikia atsikratyti. Kine gi – tai terminas, reiškiantis visus garsus, išskyrus kalbą ir muziką. Filmuojant profesionalų kiną, vaizdas fiksuojamas kino juostoje, o garsas įrašomas atskirai.

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Kaina
Nuo 18 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂