Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

ZANAVYKAI PASISLĖPĘ PO SNIEGU

KELIONĖS TIKSLAS: Kačerginė, Zypliai, Lukšiai, Sudargas

Kleionės programa

IŠVYKIMO LAIKAS IR VIETA: Pasirenka užsakovas

Kultūrinis orientacinis ,,Bėk Kačerga Bėk“. Susipažinsime su Kačerginės miestelio istorija dalyvaudami kultūrinėse varžybose. Vaikai pasiskirstys i komandas ir turės atlikti įvairias užduotis.

Programa ,,Dvaro duris pravėrus“. Zyplių dvaro kultūrinis palikimas, aplankysime dvarą, kuris išsiskiria vienu iš didžiausių parkų Lietuvoje, išlikusiais 11 pastatų.

Pažintinė programa “Tūkstantmečio vartus peržengus” – Lukšių parke. Gražesnį miestelį šiame krašte sunkiai surastume. Ne paslaptis, kad kalvystės ir skulptūros darbais garsėjantis miestelis, už savitumą labiausiai ir yra dėkingas entuziastui, dabartiniam miestelio seniūnui.

Apsilankymas Suvalkiečio sodyboje. Senovinė XIX a. pabaigos etnografinė, autentiška kaimo turizmo sodyba, didelis kiemas ir sodas, klėtis su senoviniais ūkiniais pastatais, pirtis, ežerėlis.

Lėlių gaminimas. Edukacinė programa pasigamink sau skudurinę lėlę.

Kugelio degustavimas.Keptas kugelis pradėtas ruošti prieš 12 val. tik jums.

Apsilankymas Sudargo piliakalnių komplekse. Ant Nemuno kranto, prie sienos su Kaliningrado sritimi, Sudarge stūkso 5 piliakalnių kompleksas, menantis čia vykusias kovas su kryžiuočiais.

Zyplių dvaro lobio ieškojimas.

Edukacinė ekskursija mažiesiems ,,Į svečius pas raganą” Gelgaudiškis. Vaikams dvare pasakos forma pasakojama dvaro istorija, vaikštant po menes pasakojama, kaip veikė krosnys, kodėl buvo puošiamos patalpos, lyginamas vaikų gyvenimas (apranga, mityba ir kt.) prieš 100 metų dvaruose ir paprastuose kaimo namuose.

Pamokėlės metu vaikai mokomi dvariško etiketo, mandagaus elgesio, surengiama viktorina, kurios metu dalijami saldūs prizai. Vėliau vaikai su ponia eina pasivaikščioti į dvaro parką, kur „atranda“ raganos namelį. Jame ragana verda saldžią arbatą ir laukia svečių…

Viktorina kelionės metu. „Protų mūšio“ konkursas. 

Programos aptarimas ir apdovanojimai.

Pilni gerų įspūdžių grįžtame namo :)

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.
  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.
  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS
Translate »