Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

DIENOS KELIONĖ – Į ZANAVYKŲ KRAŠTĄ

25% Discount

KELIONĖS TIKSLAS: Kačerginė, Lekėčiai, Zyplių dvaras, Lukšiai, Šakiai, Gelgaudiškis, Kiduliai, Sudargas

Kelionės programa

IŠVYKIMO VIETA IR LAIKAS:  9.00 val. Jonavos g. “Undinės” kiemas. Kaunas (prie Circle-K degalinės)

GRĮŽIMAS~21.00 val. Jonavos g. “Undinės” kiemas. Kaunas

PROGRAMA ,,DVARO DURIS PRAVĖRUS“- Zyplių dvaro kultūrinis palikimas, aplankysime dvarą, kuris išsiskiria vienu iš didžiausių parkų Lietuvoje, išlikusiais 11 pastatų.

Laisvas laikas Kavos/arbatos pertraukėlė (apie 30 min.) gražioje dvaro apsuptyje arba restorane „KUCHMISTRAI“ – autentiškoje Zyplių dvaro aplinkoje įkurtas ir Lietuvos didikų virtuvės paveldą puoselėjantis restoranas, siekiantis išsaugoti ne tik kulinarinį, bet ir kultūrinį krašto paveikslą!

Pravažiuosime Lukšių parką. Gražesnį miestelį šiame krašte sunkiai surastume. Ne paslaptis, kad kalvystės ir skulptūros darbais garsėjantis miestelis, už savitumą labiausiai ir yra dėkingas entuziastui, dabartiniam miestelio seniūnui.

ALIEJAUS DEGUSTACIJA spaudykloje „Aletovis“, taip pat išvysime kaip mechaniniu būdu išsaugant visas gamtos dovanotas pirmapradės medžiagos savybes spaudžiamas aliejus.

GELGAUDIŠKIŲ DVARAS. Gelgaudiškis… Nedidukas miestelis Šakių rajone, garsėjantis dvaru.Visa Lietuva jį matė legendiniame filme „Tadas Blinda“: čia, kaip matome iš filmo scenų, buvęs pono Gruiniaus dvaras. Dabar šį dvarą žino visa Lietuva dėl teatralizuotų ekskursijų, organizuojamų Gelgaudiškio kultūros centro iniciatyva, teatralizuota ekskursija su vaišėmis Gelgaudiškio dvare (3 val. tik šiltuoju metų sezonu). Ekskursija po dvarą su sūrio degustacija, šokiais, arba tiesiog apžvalginė ekskursija (1 val)

VYNO DEGUSTACIJA KIDULIUOSE. Kurioje turėsime unikalią proga įsitikinti, jog apdainuotas „Pienių vynas“ išties egzistuoja ir netgi jo paragauti. Be šio nuostabaus skonio vyno, galėsime savo skonio receptorius pamaloninti  ir raudonuoju vynu, skanaudami sodraus skonio „Šešių uogų vyno“. (N-20) turėti 7 eur/asm. Jeigu nenorėsite galėsite skirti laiko pasistiprinimui, kavinėje kurioje ir vyks degustacija. Rezervuojant kelionę patikslinkite ar pageidausite šios degustacijos.

SUDARGO PILIAKALNIŲ KOMPLEKSAS – Ant Nemuno kranto, prie sienos su Kaliningrado sritimi, Sudarge stūkso 5 piliakalnių kompleksas, menantis čia vykusias kovas su kryžiuočiais. Visi 5 piliakalniai turi savo vardą: Balnakalnis, Žydkapiai, Bevardis, Pilaitė ir Vorpilis. Šis kovų su kryžiuočiais paminklas laikomas svarbiausiu po Kernavės piliakalnių istorine, archeologine ir kultūrine prasme.

KUGELIO PUOTA 3,5 eur/asm. – Ragausime ant pilaikalnių vienoje iš paruoštų lauko pavėsiniųSmalininkuose keptą kugelį (su vištiena), kuris pradėtas ruošti 10 val prieš. Rezervuojant ekskursiją taip pat patikslinkite ar pageidausite kugelio

Į Kelionės kainą ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė patogiu autobusu
  • Kelionės vadovo, gido paslaugos, ekskursinė programa
  • Bilietai į Zyplių dvarą 1,5 eur/asm.
  • Bilietai į Gelgaudiškio dvarą 3 eur/asm.
  • Aliejaus degustacija ~1,5 eur/asm.

Į Kelionės kainą NEĮSKAIČIUOTA:

  • Papildomos asmeninės išlaidos, kavos /arbatos pertraukėlė
  • Vyno degustacija 7 eur/asm. (jeigu pageidausite)
  • Kugelis 3 eur/asm. (jeigu pageidausite)

ŠIUO METU ATLIEKAMI DARBAI SU PEYSERA, TAD KOL KAS NENAUDOKITE JOS APMOKĖJIMAMS 😉

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Nesusirinkus atitinkamam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti atšaukta. Pinigai gražinami.

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Karštas vanduo autobuse tiekiamas tik autobusui sustojus!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Turėkite kelionės patvirtinimo dokumentą, kurį gausite elektroniniu paštu susimokėję už paslaugą.

Translate »