Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

ZANAVYKŲ KRAŠTAS – MOKSLEIVIAMS

Kelionė zanavykai šakiai gidas įmonių vakarėliai (7)

Vienos dienos kelionė

 • Zanavykai
 • Zyplių dvaras, Lukšais, Gelgaudiškis, Sudargo piliakalniai.
 • Ir Jūsų pasirinktos programos

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Aktyvioji programa– Kultūrinis orientacinis “Bėk Kačerga Bėk”. Skaityti daugiau...

tai azartiškas žaidimas. Taip pat, tai puikus būdas praleisti laiką su draugais ir dar geriau susipažinti su miesteliu. Susiskirstymas į komandas. Pasirenkamas komandos šūkis, pavadinimas. Dalyvių komanda gauna žemėlapį kuris padeda surasti punktus ir orientuotis aplinkoje  Jeigu orientacinis išmanusis, tuomet gaunate bilietą nuskenavimui. Komanda ieško punktų ir teisingų atsakymų laikui. Suradus visus punktus rezultatų suvedimas. Apdovanojimai. Prizai

Programa dvaro duris pravėrus. Skaityti daugiau...

Zyplių dvaro kultūrinis palikimas, aplankysime dvarą, kuris išsiskiria vienu iš didžiausių parkų Lietuvoje, išlikusiais 11 pastatų. Šiandien dvaras – vienas iš labiausiai lankomų objektų Šakių rajone. Edukacinė keramikos programa.

Tūkstantmečio vartus pravėrus Lukšiuose. Skaityti daugiau...

Lukšių parke. Gražesnį miestelį šiame krašte sunkiai surastume. Ne paslaptis, kad kalvystės ir skulptūros darbais garsėjantis miestelis, už savitumą labiausiai ir yra dėkingas entuziastui, dabartiniam miestelio seniūnui. Galimybė įsigyti Lukšių sūrelių.

Kaimiško sūrio gaminimas. Skaityti daugiau...

Prūselių kaime aktyvi bendruomenės narė suorganizavo pirmąją sūrių šventę, kuri išaugo į kasmetinį tradicinį renginį, tapusį šio kaimo išskirtinumu – čia sumanios ir darbščios Zanavykų gaspadinės spaudžia skaniausius sūrius. Išgirsite sūrio atsiradimo istoriją, sūrio slėgimą ir mušimą, sužinosite apie zanavykišką saldaus pieno sūrį, Jūsų lauks atrakcijos ir sūrių ragavimas.

Cirko meno užsiėmimai. Skaityti daugiau...

Užsiėmimų metu skatinsime vaikų grupių bendravimą ir bendradarbiavimą su profesionaliais cirko artistais, režisieriais, choreografais, per veiklas supažindinsime su cirko menu ir istorija, per kūrybines ir praktines paieškas skatinsime vaikų ir jaunimo pažinimo ir lavinimosi poreikius kultūros bei meno srityse.

Gelgaudiškio dvaras. Edukacinė ekskursija mažiesiems ,,Į svečius pas raganą” Skaityti daugiau...

Vaikams dvare pasakos forma pasakojama dvaro istorija, vaikštant po menes pasakojama, kaip veikė krosnys, kodėl buvo puošiamos patalpos, lyginamas vaikų gyvenimas (apranga, mityba ir kt.) prieš 100 metų dvaruose ir paprastuose kaimo namuose.Pamokėlės metu vaikai mokomi dvariško etiketo, mandagaus elgesio, surengiama viktorina, kurios metu dalijami saldūs prizai.Vėliau vaikai su ponia eina pasivaikščioti į dvaro parką, kur „atranda“ raganos namelį. Jame ragana verda saldžią arbatą ir laukia svečių.

Ožiukų mokykla. Skaityti daugiau...

Sodyboje auginame miniatiūrines kalnų ožkas (Kamerūno dvarfus arba Pigmy goats) ir Čekų baltąsias mišrūnes su jaunikliais. Taip pat auginame švelniakailius triušiukus, muskusines antis (vadinamas rojaus paukščiais), avis, šuniukus. Su visais šiais ir kitais sodybos gyvūnais atvykę svečiai mielai ir įdomiai leidžia laiką, vieni su kitais pažindinasi.

Suvalkiečio sodyba. Skaityti daugiau...

Senovinė XIX a. pabaigos etnografinė, autentiška kaimo turizmo sodyba, didelis kiemas ir sodas, klėtis su senoviniais ūkiniais pastatais, pirtis, ežerėlis. Šalia miškas ir Nemuno upė su penkiais Sudargo piliakalniais

Sudargo piliakalniai. Čirvinių blynų kepimo edukacija. Skaityti daugiau...

Ant Nemuno kranto, prie sienos su Kaliningrado sritimi, Sudarge stūkso 5 piliakalnių kompleksas, menantis čia vykusias kovas su kryžiuočiais. Visi 5 piliakalniai turi savo vardą: Balnakalnis, Žydkapiai, Bevardis, Pilaitė ir Vorpilis. Šis kovų su kryžiuočiais paminklas laikomas svarbiausiu po Kernavės piliakalnių istorine, archeologine ir kultūrine prasme. IŠKYLA GARŽIOJE GAMTOS APSUPTYJE, ČIRVINIŲ BLYNŲ KEPIMO EDUKACIJA.

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs galite rinktis viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.

Kaina
Nuo 15 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂