Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

ZANAVYKŲ KRAŠTAS – DEGUSTACIJA, PRAMOGOS

Kelionių organizatorius

Vienos dienos kelionė

 • Zanavykai
 • Kačerginė, Lekėčiai, Zyplių dvaras,
 • Lukšiai, Šakiai, Gelgaudiškis, Kiduliai, Sudargas
 • Didelis degustacijų pasirinkimas

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Lekėčių kulinarinio paveldo namai. Skaityti daugiau...

Kulinarinio paveldo – autentiško tradicinio šakočio kepimas Autentiško tradicinio šakočio kepimo (2-3 val.) kulinarinės edukacijos metu susipažinsite su šakočio istorija, receptūra, gaminimo procesu ir reikmenimis, užpilsite tešlos ant volo, kurį patys suksite virš kvepiančio malkų židinio, ragausite šviežutėlį šakotį, ką tik ištrauktą nuo žarijų.n Kol keps šakotis, Jūsų lauks autentiškų Lekėčių krašto kulinarinio paveldo patiekalų ir rankų darbo sveikuoliškų gardėsių degustacinis stalas, įvairių vietinės žoliautojos ekologiškų arbatų ragavimas, žolelių rinkimo, džiovinimo ir laikymo paslapčių pristatymas.

Interaktyvus orientacinis "Turin'ingai Bėk Kačerga bėk" Skaityti daugiau...

Siūlome į aktyvų laisvalaikį pažvelgti kitu kampu ir dalyvauti interaktyviame  orientaciniame renginyje. Čia susipina sportas, menas bei komandiniai žaidimo įgūdžiai. Viskas ko prireiks tėra išmanusis telefonas bei gera kompanija.

Orientaciniai žaidimai labai įtraukia ir yra populiarus bei puikus būdas praleisti laisvalaikį aktyviai. Jų metu stiprinami komandiniai įgūdžiai, atsiskleidžia charakterio savybės bei lyderiavimo ypatumai, susipažinsite su naujomis vietovėmis, skatinsite kūrybiškumą, bet svarbiausia – tai tiesiog labai smagiai praleistas laikas! Ypač tinka šeimoms, draugams, moksleiviams,  bei kolektyvams. Siūlome išbandyti dabar itin populiarų išmanųjį orientacinį, kurio metu jums tereikės naudotis mobiliąja programėle.

Programa ,,dvaro duris pravėrus“- Zyplių dvaro kultūrinis... Skaityti daugiau...

palikimas, aplankysime dvarą, kuris išsiskiria vienu iš didžiausių parkų Lietuvoje, išlikusiais 11 pastatų. Šiandien dvaras – vienas iš labiausiai lankomų objektų Šakių rajone. Vyksta projektų pristatymai, konferencijos, sueigos, šventės, savaitgaliais rodomi kaimo teatrų spektakliai. Buvusiose dvaro arklidėse yra įrengta Zyplių dvaro galerija, čia nuolat eksponuojama daug meno dirbinių: paveikslų, rankdarbių, medžio, akmens skulptūrų, keramikos, kalvystės, stiklo dirbinių, įspūdingi sodai, kaukės

Pažintinė programa ,,Tūkstantmečio vartus peržengus“. Skaityti daugiau...

Lukšių parke. Gražesnį miestelį šiame krašte sunkiai surastume. Ne paslaptis, kad kalvystės ir skulptūros darbais garsėjantis miestelis, už savitumą labiausiai ir yra dėkingas entuziastui, dabartiniam miestelio seniūnui. Galimybė įsigyti Lukšių sūrelių

Zanavykų kulinarinio paveldo degustacija „Ragaučius“. Skaityti daugiau...

Restorane „KUCHMISTRAI“ – autentiškoje Zyplių dvaro aplinkoje įkurtas ir Lietuvos didikų virtuvės paveldą puoselėjantis restoranas, siekiantis išsaugoti ne tik kulinarinį, bet ir kultūrinį krašto paveikslą!  „Zanavykų ragaučius“Ragaučiaus metu svečius pasitinka svetinga, tradiciniu aprėdu apsitaisiusi “gaspadinė” ir jos “mergučės”, sodina už tradiciniais indais ir zanavykų valgiais padengto stalo ir porina kulinarines istorijas. Programa pradedama nuo šaltų užkandžių: rūkytų mėsos gaminių: naminiai rukyti lašiniai su svogūnais, naminė šalto rūkymo dešra, taip pat silkė su natūraliai raugintais burokėliais, su prieskoniais keptas sūris, rauginti agurkai, naminė duona, “košeliena” (šaltiena), atsigaivinimui – naminė gira. Karštas patiekalas – gardžioji kopūsto galva, kepta krosnyje. Desertui vaišinama kaimiškais sviestiniais sausainiais, aguonų vyniotiniu, morkų saldainiais bei gilių kava

Kaimiško sūrio gaminimas. Skaityti daugiau...

Prūselių kaime aktyvi bendruomenės narė suorganizavo pirmąją sūrių šventę, kuri išaugo į kasmetinį tradicinį renginį, tapusį šio kaimo išskirtinumu – čia sumanios ir darbščios Zanavykų gaspadinės spaudžia skaniausius sūrius. Išgirsite sūrio atsiradimo istoriją, sūrio slėgimą ir mušimą, sužinosite apie zanavykišką saldaus pieno sūrį, Jūsų lauks atrakcijos ir sūrių ragavimas

Vyno degustacija Kiduliuose. Skaityti daugiau...

Kurioje turėsime unikalią proga įsitikinti, jog apdainuotas „Pienių vynas“ išties egzistuoja ir netgi jo paragauti. Be šio nuostabaus skonio vyno, galėsime savo skonio receptorius pamaloninti  ir raudonuoju vynu, skanaudami sodraus skonio „Šešių uogų vyno“.

Kidulių dvaras. Skaityti daugiau...

Kidulių dvaras kadaise priklausė LDK iždininkui Jeronimui Krišpinui Kiršenšteinui. Vėliau čia vienas paskui kitą gyveno net trys žemaičių vyskupai, o 1807 m., ruošdamasis Tilžėje pasirašyti pralaimėjimo sutartį su Prancūzijos imperatoriumi Napoleonu, gyveno Prūsijos karalius Vilhelmas III. Šiandien jaukus nedidelis dvaras restauruotas, jame puoselėjama kultūra: veikia biblioteka, vyksta įvairūs renginiai, vedamos edukacinės pamokos.

Dvaro programos pasirinkimui:

 • Ekskursija ir edukacinė dvaro šokių pamoka (+ parodomoji dvaro šokių programa su vaišėmis). Svečius pasitinka dvaro ponia, ji ruošiasi vakaro pokyliui, renkasi garderobą, repetuoja naujus, madingus šokius – angliškuosius kontradansus, polkas, valsus, menuetus. Dalyviai susipažįsta su 19 amžiaus drabužio mados įvairove (5 siluetai!) , mokosi nuotaikingų dvaro šokių – vedama pamoka. Šokių pamoka žaisminga, nesudėtinga, pritaikyta ir vyresnio amžiaus žmonėms ir ne tik. Svečiams pasakojama dvaro istorija, vedama ekskursija.
 • Istorinių dvaro šokių programa. Istorinių šokių kolektyvo parodomoji 19 amžiaus šokių programa, įtraukiant ir svečius į šokių sūkurį. Šokami kontradansai, polkos, valsai, menuetai. Šokiai nesudėtingi, žaismingi, pritaikyti ir vyresnio amžiaus žmonėms. Svečius žavi ne tik šokio žingsneliai, bet ir puošnūs damų drabužiai.
 • Teatralizuota ekskursija su vaišėmis. Atvykusius svečius pasitinka dama, papasakoja dvaro istoriją ir po to vedasi svečius į didžiąją menę pasivaišinimui ir smagiam pasibuvimui drauge.

Suvalkiečio sodyba. Skaityti daugiau...

Senovinė XIX a. pabaigos etnografinė, autentiška kaimo turizmo sodyba, didelis kiemas ir sodas, klėtis su senoviniais ūkiniais pastatais, pirtis, ežerėlis. Šalia miškas ir Nemuno upė su penkiais Sudargo piliakalniais

Kugelio degustavimas. Skaityti daugiau...

keptas kugelis pradėtas ruošti 12 val prieš.    (30 asm. šiltuoju sezonu galimybė ant Sudargo piliakalnių)

Sudargo piliakalnių kompleksas. Skaityti daugiau...

Ant Nemuno kranto, prie sienos su Kaliningrado sritimi, Sudarge stūkso 5 piliakalnių kompleksas, menantis čia vykusias kovas su kryžiuočiais. Visi 5 piliakalniai turi savo vardą: Balnakalnis, Žydkapiai, Bevardis, Pilaitė ir Vorpilis. Šis kovų su kryžiuočiais paminklas laikomas svarbiausiu po Kernavės piliakalnių istorine, archeologine ir kultūrine prasme. Iškyla gražioje gamtos apsuptyje.

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Kaina
Nuo 24 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂