Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

Apie mus

logo1

KELIONIŲ IR LAISVALAIKIO ORGANIZATORIUS. VEIKIANTIS NUO 2012 M. KOLEKTYVAMS, MOKSLEIVIAMS, ĮMONĖMS. SUPLANUOTOS KELIONĖS, MARŠRUTŲ SUDARYMAS, INVENTORIAUS NUOMA.

TURIN.LT

Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriaus TURIN.LT (UAB „Pažink Tėvynę“) rengiamos kelionės vertos dėmesio ne tik dėl savo įvairumo. Mes, padėsime pasirinkti įdomią kelionę, pramogą, išvyką kuri atitiktų jūsų norus ir lūkesčius!

Siūlome pramogas išvykų ir sportinių vakarėlių metu. Pažintines – istorinės kelionės, ypač gražios Lietuvos pilys, piliakalniai. Kraupios ir meilės istorijos naktinėse ekskursijose. Programas Jūsų ypatingoms šventėms: gimtadieniams, susibūrimams, įmonių vakarėliams, šventėms, renginiams. Plaukimą upėmis baidarėmis, plaustais. Pasiplaukiojimą po Kauno, Kuršių marias laivu. Praleisti kartu nuostabias akimirkas, patirti naujų įspūdžių, būti kartu su draugais.

Ištrūkite iš kasdienybės, palikite kasdieninius rūpesčius, blogas nuotaikas namuose ir junkitės prie turiningų turistinių  kelionių Lietuvoje ir užsienyje. Kviečiame susirasti naujų pažinčių, išsivežti esamus draugus pakeliauti, pabendrauti.  Kelionių metu Jūsų laukia: pažintinės, aktyvios, degustacininės, kulinarinės, edukacinės poilsinės programos.

TURIN.LT

TURIN.LT

Juk keliaudamas žmogus turtėja dvasiškai, įgyja naujos patirties, susipažįsta ne tik su kitais žmonėmis, bet ir su pačiu savimi. Nesvarbu, kokia kelionė Jums priimtinesnė – poilsinė, aktyvi, pažintinė, kultūrinė, kulinarinė, degustacinė…. – Mums svarbu, kad dar ilgai ji išliktų Jūsų atmintyje.
Taip pat svarbu, kad dalyviai atsimintų ne datas, o pačius įvykius, kad suprastų juos, pajustų ir išgyventų. Todėl pristatydami kraštą ar jame lankomus objektus, pateikiame įvairių užduočių, ritualų, ceremonijų, kartais tenka pasitelkti vaidybinius elementus. Vesdami ekskursijas įtraukiame žaidimus, ypač jeigu turistai – patys mažiausieji.
Kolektyvų šventės, gimtadieniai, vakarėliai įmonėms. Šventiniu laikotarpiu vyksta teminės išvykos ir kitos pramogos.

Filmukas apie mus

TURIN.LT

KO Pažymėjimas

Kelionių organizatoriaus pažymėjimas Nr.14609  KO PAŽYMĖJIMAS PDF

Kelionės organizavimo paslaugų finansinių garantijų draudimo  liudijimo KOFG 001249

INFORMACIJA KELIAUTOJAMS. ATMINTINĖ

Translate »