Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

Apie mus

TURIN.LT

TURIN.LT – UAB “Pažink Tėvynę”

 LAISVALAIKIO KELIONIŲ ORGANIZATORIUS. KOMPANIJOMS, MOKSLEIVIAMS, ĮMONĖMS, PAVIENIAMS KELIAUTOJAMS
PLANUOKIMĖS TURIN’ingą LAISVALAIKĮ

Mes esame kelionių ir pramogų organizatorius ir norime pakviesti jus pažvelgti į laisvalaikį išradingiau. Turime didžiulę įvairovę jums paruoštų būdų gerai praleisti laiką bei garantuojame, kad tai galima padaryti ir dabar!

Nuo degustacinių potyrių iki naktinių žygių, aktyviai gamtoje, o gal iš lėto po miestą – pagalvojame apie įvairiausius pomėgius ir galimybes.

Paruošėme jums daugybę būdų praleisti laisvalaikį ne tik aktyviai, bet ir įdomiai. Pažinkite įvairias vietoves iš neregėtų perspektyvų.

Siūlome pažinti vietoves turin’ingai, saugiai ir išmaniai! Turime paruošę platų kelionių programų pasirinkimą pėsčiomis, automobiliu ar dviračiu, kurių metu galėsite susipažinti su įvairių vietovių istorija bei kultūra artimiau iš netikėčiausių perspektyvų.

Ištrūkite iš kasdienybės, palikite kasdieninius rūpesčius, blogas nuotaikas ir junkitės prie turiningų turistinių  kelionių Lietuvoje ir užsienyje.

Kviečiame susirasti naujų pažinčių, išsivežti esamus draugus pakeliauti, pabendrauti.  Kelionių metu Jūsų laukia: pažintinės, aktyvios, degustacininės, kulinarinės, edukacinės poilsinės programos.

GIDAS TAVO KIŠENĖJE – PROGRAMĖLĖ, KURI PAKEIS JŪSŲ KELIAVIMĄ.

Leiskitės į nuotykį pavieniui ar su draugija, bet kuriuo metu išmaniai bei interaktyviai, gaudami visą reikalingą informaciją, kurią pateiks mobilus gidas.

Viskas ko reikia – atsisiųsti programėlę į savo išmanųjį įrenginį.

Kelionių maršrutai, kurie leis pristatyti vietinius lankytinus objektus, pateikiant unikalius gidų pasakojimus įtraukiant pikantiškas legendas, istorijas, kultūrą, meną ar sportą,  kitus įdomius faktus. Jūsų lauks įtraukiantys maršrutai keliaujant automobiliu, motociklu, dviračiu ar pėsčiomis.

Mums svarbu, kad tai ką patirsite dar ilgai išliktų Jūsų atmintyje. Todėl keliautojams pateikiame pasakojimus taip, kad atsimintų ne datas, o pačius įvykius, kad suprastų juos, pajustų ir išgyventų.

Nebus geresnio laiko atrasti nepažintus aplinkinius kampelius nei dabar!

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su Turingoo Audiogidu

Veikla vykdoma nuo 2012 M.

Atvykstamojo, išvykstamojo ir vietinio turizmo kelionių organizatoriaus pažymėjimas (licencija) – licencijos Nr. 17162.  

«LICENCIJA spausti čia»

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su Turingoo Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

image description

Naujas keliavimo paslaugos teikimo būdas – Virtualus audio gidas

Projekto metu numatoma: Atlikti Mobilaus AudioGido paslaugos dizaino tyrima bei Mobilaus AudioGido paslaugos dizaino pakeitimus;  Atlikti Mobilaus AudioGido paslaugos dizaino sprendimo diegima; Sukurti rinkodaros inovaciju turini;- Įdiegti rinkodaros inovacijas e-priemonèse. Pagal priemonę „13.1.1-LVPA-K-861 Kūrybiniai čekiai COVID 19” įgyvendinamas projektas
Projekto biudžetas – 57700 EUR. Projekto finansavimui iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonę, skirta  – 43275 EUR. Projekto trukmė 12 mėnesių
UAB Pažink Tėvynę – turistines keliones ir laisvalaikio pramogas organizuojanti lietuviško kapitalo įmone. Įmonės pagrindinė vykdoma veikla pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių (EVRK 2 red.) 79.12 – Ekskursijų organizatorių veikla. Rinkoje veikianti nuo 2014 metu, įmonė teikia iškirtinai platų ir kokybiška paslaugu pasirinkimą galutiniam klientui – kolektyvams, įmonių darbuotojams, moksleiviams ar pavieniams asmenims. Įmonės teikiamas paslaugas apima: Pažintiniu, aktyvaus laisvalaikio, degustacinių kelionių organimas.