Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt  –  Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

Apie mus

TURIN.LT – UAB “Pažink Tėvynę”

 LAISVALAIKIO KELIONIŲ ORGANIZATORIUS. KOMPANIJOMS, MOKSLEIVIAMS, ĮMONĖMS, PAVIENIAMS KELIAUTOJAMS

PLANUOKIMĖS TURIN’ingą LAISVALAIKĮ

TURIN.LT

Mes esame kelionių ir pramogų organizatorius ir norime pakviesti jus pažvelgti į laisvalaikį išradingiau. Turime didžiulę įvairovę jums paruoštų būdų gerai praleisti laiką bei garantuojame, kad tai galima padaryti ir dabar!

Nuo degustacinių potyrių iki naktinių žygių, aktyviai gamtoje, o gal iš lėto po miestą – pagalvojame apie įvairiausius pomėgius ir galimybes.

Paruošėme jums daugybę būdų praleisti laisvalaikį ne tik aktyviai, bet ir įdomiai. Pažinkite Lietuvos kampelius iš neregėtų perspektyvų.

Siūlome pažinti vietoves turin’ingai, saugiai ir išmaniai! Turime paruošę platų kelionių programų pasirinkimą pėsčiomis, automobiliu ar dviračiu, kurių metu galėsite susipažinti su įvairių vietovių istorija bei kultūra artimiau iš netikėčiausių perspektyvų.

Ištrūkite iš kasdienybės, palikite kasdieninius rūpesčius, blogas nuotaikas ir junkitės prie turiningų turistinių  kelionių Lietuvoje ir užsienyje.

Kviečiame susirasti naujų pažinčių, išsivežti esamus draugus pakeliauti, pabendrauti.  Kelionių metu Jūsų laukia: pažintinės, aktyvios, degustacininės, kulinarinės, edukacinės poilsinės programos.

Juk keliaudamas žmogus turtėja dvasiškai, įgyja naujos patirties, susipažįsta ne tik su kitais žmonėmis, bet ir su pačiu savimi. Nesvarbu, kokia kelionė Jums priimtinesnė – poilsinė, aktyvi, pažintinė, kultūrinė, kulinarinė, degustacinė…. – Mums svarbu, kad dar ilgai ji išliktų Jūsų atmintyje.
Taip pat svarbu, kad dalyviai atsimintų ne datas, o pačius įvykius, kad suprastų juos, pajustų ir išgyventų. Todėl pristatydami kraštą ar jame lankomus objektus, pateikiame įvairių užduočių, ritualų, ceremonijų, kartais tenka pasitelkti vaidybinius elementus. Vesdami ekskursijas įtraukiame žaidimus, ypač jeigu turistai – patys mažiausieji.
Kolektyvų šventės, gimtadieniai, vakarėliai įmonėms. Šventiniu laikotarpiu vyksta teminės išvykos ir kitos pramogos.

GIDAS TAVO KIŠENĖJE – PROGRAMĖLĖ, KURI PAKEIS JŪSŲ KELIAVIMĄ.

Leiskitės į nuotykį pavieniui ar su draugija, bet kuriuo metu išmaniai bei interaktyviai, gaudami visą reikalingą informaciją, kurią pateiks mobilus gidas.

Viskas ko reikia – atsisiųsti programėlę į savo išmanųjį įrenginį.

Kelionių maršrutai, kurie leis pristatyti vietinius lankytinus objektus, pateikiant unikalius gidų pasakojimus įtraukiant pikantiškas legendas, istorijas, kultūrą, meną ar sportą,  kitus įdomius faktus. Jūsų lauks įtraukiantys maršrutai keliaujant automobiliu, motociklu, dviračiu ar pėsčiomis.

Mums svarbu, kad tai ką patirsite dar ilgai išliktų Jūsų atmintyje. Todėl keliautojams pateikiame pasakojimus taip, kad atsimintų ne datas, o pačius įvykius, kad suprastų juos, pajustų ir išgyventų.

Nebus geresnio laiko atrasti nepažintus aplinkinius kampelius nei dabar!

TURIN.LT

TURIN.LT

Filmukas apie mus

TURIN.LT

KO Pažymėjimas

Veikla vykdoma nuo 2012 M.

Kelionių organizatoriaus pažymėjimas Nr.14609  KO PAŽYMĖJIMAS PDF

Kelionės organizavimo paslaugų finansinių garantijų draudimo  liudijimo KOFG 001621

INFORMACIJA KELIAUTOJAMS. ATMINTINĖ