Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

DRUSKININKAI IR DZŪKIJOS PASLAPTYS

KELIONĖS TIKSLAS: Punia, Merkinė, Druskininkai.

Kleionės programa

IŠVYKIMO LAIKAS IR VIETA: Pasirenka užsakovas

Objektai

Pasirinkite lankomus objektus programas ir vietoves:

Apsilankymas ant Punios piliakalnio ir Pilėnų istorijos pristatymas.

Turistinis žygis ,,Mistinės piramidės paslaptys“ Merkinėje.

Liškiava. Pažintinę ekskursiją po 17 a. bažnyčią, susipažįstant su jos architektūra ir joje esančiomis meno vertybėmis; aplankant bažnyčioje esančius rūsius su išlikusiais XVIII a. vienuolių dominikonų palaikais bei įrengtą 17-20 amžiaus liturginio paveldo ekspoziciją. Druskininkų miesto rekreacinės zonos

Lankysime Liškiavos piliakalnį. Liškiavos piliakalnis, dar vadinamas Raganos mūru, Pilies kalnu, įrengtas kairiajame Nemuno krante į pietvakarius nuo miestelio, Lobio ieškojimas.

Pažintinė programa ,,Merkinė – carų, kunigaikščių ir karalių miestas“ ant Merkinės piliakalnio. Taip pat kilsime į aukštą apžvalgos bokštą ir pasigrožėsime Dzūkijos miškų panorama.

Ir priešui reikia palikti truputį druskos“, – japonų posakį cituoja Druskos studijos įkūrėjai Tauras ir Aušra Česnulevičiai. Atokiau nuo Druskininkų centro, ant Ratnyčėlės upės kranto, savo sodyboje skulptorius Tauras ir menotyrininkė Aušra atidarė Druskos studiją, kurioje mokoma dirbti su druska ir pajusti kūrybos džiaugsmą. Šią sodybą lankė svečiai iš penkių pasaulio žemynų

Kultūrinė edukacinė programa ,,Dzūkijos paslaptys“. ,,Didieji skulptoriai“ – skulptūros iš druskos luito skobimas, ,,Suvenyras su šypsena“ – suvenyro iš druskos gamyba, visa tai liks Jums. Dviejų valandų edukacinė programa.

„Į svečius pas kurorto vaistininką“ – edukacinė programa druskininku miesto muziejuje. Programos metu išmoksite pasigaminti įdomų daiktą, naudojamą vonios reikmėms iš produktų kuriuos visi turi namuose.

Lynų keltuvas Druskininkuose – vienintelis toks Lietuvoje. Tai viena iš ekologinių transporto rūšių, kuri neteršia aplinkos ir yra puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Keturi dešimtviečiai keltuvai iš lynų keltuvo stotelės (prie Druskininkų vandens parko) į kitą Nemuno pusę (prie žiemos pramogų rojaus “Snow arena”).

Kultūrinio orientavimosi aktyvi programa.

 • Susiskirstymas į komandas.
 • Pasirenkamas komandos šūkis, pavadinimas. Dalyvių komanda gauna žemėlapį kuris padeda  surasti punktus ir orientuotis aplinkoje.
 • Jeigu orientacinis išmanusis, tuomet gaunate bilietą nuskenavimui .
 • Komanda ieško punktų ir teisingų atsakymų laikui.
 • Suradus visus punktus rezultatų suvedimas.
 • Apdovanojimai. Prizai.

Apsilankymas Grūto parke.  Parko ekspozicija atskleidžia sovietinės ideologijos neigiamą turinį, poveikį vertybių sistemai.

Netoli Druskininkų:

Sūrių gamybos ir degustacijos programa. Vyksite į vietą, kur tikrų dzūkų rankose gimsta ne tik lietuviški varškės, bet įvairiausi fermentiniai, brandinti ir pelėsiniai sūriai. Linksma ūkininkė papasakos sūrio kelią „nuo pievos iki stalo“, aprodys ūkį, leis pamatyti pelėsinių sūrių brandinimo rūsį. Čia Jūs degustuosite 15 rūšių įvairiausių rūšių sūrių, melšite karvę, mušite sviestą, savo rankomis pasigaminsite lietuvišką varškės sūrį, kurį skaniai suvalgysite..

Pažintinė programa “Pasimatymas su galovėjais”. Vyksite į vietą, kur gyvena mėsiniai galvijai panašūs į stumbrus – galovėjai. Pabandysite juos prisivilioti ir pamaitinti. Galėsite pasidaryti pikniką gamtoje.

Sausainių „Švilpukų“ kepimo programa. Vyksite į kepyklėlę ir mokysitės kepti sausainius “Svilpukus”, paragausite daugybės skanių sausainių. Saldumo čia bus „per akis“!

Kalvystės edukacinė programa. Kalvio pamokėlės, gaminsitės metalinius saldainius ar laimės pasagas, kalsite ir kursite.

Keramikos edukacinė programa. Minkysite molį, gaminsite norimą molinuką, sužinosite keramikos paslaptis.

Pilni įspūdžių grįžtame namo :)

Informacija

Papildoma informacija

 • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
 • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.
 • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.
 • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS
Translate »