Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

LENKIJA. DVIEJŲ DIENŲ KELIONĖ Į VARŠUVA – KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS, SUNTAGO AQUA PARKAS

kelione i Koperniko mokslo centra

Dviejų dienų kelionė į Varšuvą

 • Koperniko mokslų centras
 • Kultūros ir mokslų rūmai
 • Lazienki parkas, Zoosodas
 • Bibliotekos botanikos sodas
 • Varšuvos senamiesti

I DIENA

Pateikiame programas / objektus. Jūs renkatės ką lankote ką praleidžiate 😉

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkija. Skaityti daugiau...

Kad kelionė neprailgtų, užsiėmimai autobuse, apdovanojimai kelionės pabaigoje.

Keliaujame į Lenkijos Suntago vandens parką. Skaityti daugiau...

Lenkijos parkas yra didžiausias dengtas vandens parkas Lenkijoje ir Vidurio bei Rytų Europoje. kurio dydis apie 70 000 kv. m.  Šiame vandens pramogų parke oro temperatūra siekia apie 32 laipsnius ir auga 740 palmių, atgabentų iš Malaizijos ir kitų šiltų kraštų. Parkas suskirstytas į tris atskiras zonas. „Relax Suntago“ tai aštuoniolikos baseinų erdvė. Čia galėsite leisti laiką net trijuose Negyvosios jūros druskos, penkiuose mineralinio vandens, atogrąžų, terminiame, milžiniškų bangų ir kituose baseinuose, pritaikytuose įvairaus amžiaus žmonėms. Antroji zona „Jamango“ skirta ekstremalesnių vandens pramogų mėgėjams. Čia rasite trisdešimt dvi unikalias čiuožyklas, o viena iš jų yra ilgiausia visoje Europoje, net 320 metrų ilgio. Nusileidę „Black Thunder“ čiuožykla sužinosite koks jausmas yra lėkti visiškoje tamsoje svaiginančiu greičiu. Trečioji zona „Saunaria Suntago“ skirta pirčių mėgėjams, tad čia galėsite mėgautis net dešimčia pirčių su skirtingomis temperatūromis ir drėgmės lygiais. Galėsite išbandyti turkišką, korėjietišką pirtis, „Egipto kaime“ rasite penkias itin prabangias pirtis, o labai aukštos temperatūros mėgėjai galės mėgautis dvejomis suomiškomis pirtimis. Taip pat turėsite galimybę išbandyti ledo kambarį ir gaivinantį „Calla“ krioklį. Zonos „Relax Suntago“ ir „Saunaria Suntago“ skirtos lankytojams nuo 16 metų. Vaikai iki 16 metų gali lankytis tik „Jamango“ zonoje. 

Pažintis su senamiesčio paminklais: Karalių rezidencija ir pilies aikštė, Skaityti daugiau...

Zigmanto II-ojo Vazos kolona, Šv. Jono katedra, Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota kompozitoriaus Šopeno širdis. Turgaus aikštė su nuostabiais buvusiais pirklių namais. Varšuvos simbolis – Undinėlės fontanas. Keliaujame į Kultūros ir mokslo rūmus – tai aukščiausias pastatas Lenkijoje – turi 44 aukštus, 114 m aukštyje yra apžvalgos aikštelė. Pažvelgsime į Varšuvą iš viršaus.

Lankysime Lazienki parką. Skaityti daugiau...

Kadaise Mazovijos kunigaikščiams priklausęs parkas XVII amžiuje buvo perleistas valstybei ir čia buvo įkurtas karališkasis žvėrynas. Ilgainiui netoli Varšuvos įkurtame parke iškilo karališkoji vasaros rezidencija, kuri buvo praminta „Rūmais ant vandens“. Lazienki parko rūmai – vienas gražiausių neoklasikinių statinių šalyje. Rūmuose įsikūręs Architektūros muziejus.  Lazienki išvertus iš lenkų kalbos reiškia „pirtys, vonios“.

Vakare nakvynė viešbutyje Varšuvoje. Skaityti daugiau...

Nakvynė pasirintame viešbutyje.

DVIEJŲ DIENŲ KELIONĖ Į VARŠUVA – KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS

II DIENA

Pusryčiai. Skaityti daugiau...

Priklauso nuo pasirinkto viešbučio.

Tęsiame pažinti su Lenkijos sostine. Lankysimės naujai atidarytame Koperniko mokslo centre. Skaityti daugiau...

Šį technologijų muziejų geriausia būtų vadinti laboratorija. Centras užima 20 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją. Lankomės centre, kur nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato kabo instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami…  Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno jūsų bandymo duomenis, nuotraukas ar kt. informaciją, o vėliau išsiunčia į jūsų elektroninį paštą. Gali grįžęs  gauti savo atvaizdą po paties padarytos virtualios plastinės operacijos. Gali sužinoti kokia tavo reakcija, kokia tavo rankų jėga. Muziejuje svajonės tampa realybe. Nemokėję groti – grosite, galėsite dalyvauti virtualiame orkestre… Galima bus pasiklausyti laukinių gyvūnų stūgavimo…Verta bus atsidurti kambaryje, kuris yra žemės drebėjimo zonoje arba pabūti skęstančio laivo kapitonu, arba pakilti virš žemės ant skraidančio kilimo… Tikrai bus įdomu  ir neužmirštama. 

galimybė pasigrožėti viena iš gražiausių stogu sodų. Skaityti daugiau...

Europoje esančiu ant Varšuvos Universiteto bibliotekos stogo. Laisvas laikas Varšuvos senamiestyje. Vakare išvykstame namų link.

Laisvas laikas. Skaityti daugiau...

Sutartas laisvas laikas kurio metu savarankiškai pažindinatės su miestu

Kelionė į Varšuvos zoo sodą. Skaityti daugiau...

Varšuvos zoologijos sodas buvo įkurtas 1928 metų kovo 11-tą. Šiuo metu jame galima rasti apie 3,5 tūkstančio skirtingų gyvūnų bei 10 tūkstančių žuvų, o pati parko teritorija užima apie 40 ha. Varšuvos zoologijos sodas priklauso prestižinėms EAZA (ang. European Association of Zoos and Aquaria – liet. Europos zoologijos sodų bei akvariumų asociacija) ir WAZA (ang. World Association of Zoos and Aquariums – liet. Pasaulio zoologijos sodų bei akvariumų asociacija) asocijacijoms.

Apie 15.00 val išvykstame iš Varšuvos. Skaityti daugiau...

Kelionė atgal į Lietuvą per Lenkiją. Apie 23.00 savo mieste.

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs galite rinktis viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.

KELIONĖS DOKUMENTAI

 • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN.LT“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

  Paso kopija.

  Vykstantiems į kelionę rekomenduojame (neprivaloma) turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti  draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt

Kaina
Nuo 91 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transporto (autobuso) dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Nuo pasirinkto viešbučio;
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Kelionių maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂