Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

RYTŲ AUKŠTAITIJOS PUOŠMENA – ZARASŲ KRAŠTAS

KELIONĖS TIKSLAS: Leliūnai, Zarasai, Šlyninka.

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Pažintinė programa ,,Lietuva- 1000 piliakalnių kraštas“- Vilkmergės piliakalnis. Šis piliakalnis ,kaip gynybinis objektas, buvo naudojamas 10-15 a. 1225 m. kunigaikštis Dausprungas ant jo pastatė medinę pilį ir davė pradžią gyvenvietei. Pilis buvo nuolat puldinėjama kryžiuočių ir galiausiai sudeginta. Legendos ir mitai.

Ekskursija po lietuvišką „Provansą“ Ekskursija po levandų ūkį, levandų lauko apžiūrėjimas, supažindinimas su levandų auginimu bei jų priežiūra. Levandų arbatos, levandų sirupo bei sausainių su levandomis ragavimas. Organizuojame unikalias kūrybines dirbtuves: natūralių kvepalų, natūralaus lūpų balzamo, natūralaus rankų darbo muilo, natūralių sojų vaško žvakių, kvepiančių lazdelių gamybos. Galimybė pasidaryti profesionalią fotosesiją levandų lauke

Interaktyvi edukacija apie kavos kelią nuo plantacijos iki mūsų puodelių “Apie kavą ir ne tik!”

Svečiuose pas Leliūnų keramiką Vytautą Valiušį. Keramikos muziejus neįprastas, ekspozicija lyg padrika, be aiškaus grupavimo, bet nenuobodi. Ekspoziciją pagyvina ir papildo įvairiausi kaimo buities daiktai, įrankiai: piestos, anderės, šepečiai, geldos, kubilai, girnos. Apie seniausių laikų žmogaus gyvenimą archeologai dažnai kalba remdamiesi puodų šukėmis, o puodai Lietuvoje jau buvo lipdomi daugiau kaip prieš keturis tūkstančius metų. Dar senesnius laikus siekia Egipto, graikų ir kitų šalių keramika. Ten net pirmosios „knygos“ buvo molinės… Vytauto Valiušio muziejaus eksponatai jaunesni, nors irgi ne vienas turi šimtą ar net du šimtus metų. Muziejuje eksponuojama keramika skiriasi ne tik savo forma, bet ir paskirtimi, gamybos technika, puošyba.

Amatų centras Antazavės dvare. edukacinius medžio drožybos ir keramikos užsiėmimus.Laukiami visi norintys turiningai praleisti laiką, pailsėti jaukioje kūrybinėje aplinkoje. Edukacinių užsiėmimų metu pasigaminsite molinių ir medinių darbelių namams ar dovanoms. Užsiėmimus veda sertifikuotų tautinio paveldo produktų amatininkai – medžio drožėjas Erikas Čypas bei keramikas Romualdas Pučekas.

Sraigių degustacija. Tai unikali paslauga. Papasakojam apie sraigių auginimą, naudingąsias savybes, kuo sraigės skiriasi nuo kitų maisto produktų, kodėl sveika valgyti sraiges ir dar daug kitų įdomių faktų

Tiltiškių vandens malūnas.Pagrindinis ir originaliausias muziejaus eksponatas – tai pats vandens malūnas, išlikusios orginalios girnos, keltuvas ir autentiški vitražai…Didžiąją muziejaus dalį užima senoviškų radijo aparatų kolekcija, nuo seniausios detektorinės radijos, vienos pirmųjų garso laikmenų gramofoninės plokštelės bei Kauno radijo gamykloje gamintos magnetolos. Galimybė degustuoti Rytų Aukštaitijos patiekalus

Senolių kaimas Vajasiškis – tai kaimas Zarasų rajone. Visi, kas jame apsilanko, sako, kad tai vieta, į kurią norisi vėl sugrįžti. Turbūt dėl to, kad tai daug autentikos, lietuvių liaudies papročių išlaikęs kaimas.

Lieptų kaimas Antalieptė – miestelis Zarasų rajone, Šventosios aukštupio dešiniajame krante. Ši vieta – tikras pasakiškų tiltų ir lieptų kraštas. Antalieptėje ir aplink ją esančių kultūros paminklų, piliakalnių gausa liudija, kad ši vietovė skaičiuoja ne vieną šimtmetį. Miestelio viduryje yra kabantis lieptas virš Šventosios upės. Žmonės sako, kad jis yra stebuklingas. Įsitikinkite tuo.

Dusetos — miestas turintis istoriją“. Susipažinsite su bene mažiausiu Lietuvos miestu — Dusetomis. Miestas, nors ir nėra didelis, tačiau mena ilgą ir įdomią istoriją, kuri prasidėjo dar XIV, o gal net ir XIII amžiuje. Vaikštinėdami po Dusetas sužinosite apie vietinių bei dvarininkų gyvenimą, miesto kūrimosi raidą, čia gyvenusius žydus, gyventojų tarpusavio santykius, kultūrą bei skaudžius istorinius vingius.

Rytų Aukštaitijos puošmena –Zarasų kraštas. XIX a. Švč. Mergelės Marijos dangun ėmimo bažnyčios lankymas, pamatysime bažnyčioje esantį stebuklingą Dievo Motinos paveikslą, kurį, pasak legendos, Vytautas Didysis padovanojo pirmajai Zarasų bažnyčiai.

Pasivaikščiosime virš Zaraso ežero nutiestu apžvalgos ratu, krantine bei po didžiausią Zaraso ežero salą.

Prie tūkstantmečio Lietuvos ąžuolo. Lankome seniausią ir storiausią Lietuvoje stelmužės ąžuolą,. Užsuksime į medinę XVII a. Stelmužės Viešpaties Jėzaus Kryžiaus bažnyčią. Bažnyčią surentė latvių meistrai tik kirviais aptašydami sienojus, nenaudodami metalinių vinių ar pjūklų. Pamatysime Vergų bokštą, kuriame buvo kankinami baudžiauninkai

Edukacinė programa su degustacija ,,Ant malūno sparno“ –Šlyninkos vandens malūne. Tai  tris šimtmečius skaičiuojantis unikalus technikos paveldo statinys su išlikusia autentiška įranga. Malonūs šeimininkai aprodys visus trys malūno aukštus, papasakos įdomių istorinių faktų, supažindins su grūdų malimo procesu, parodys kaip veikia valcai, kruopinė, akmeninės girnos, senovinis maišų kėlimo ratas, visus norinčius pasvers senovinėmis svarstyklėmis.

Nedaug Lietuvos miestelių gali didžiuotis tokia didinga Švč. Mergelės Marijos Sopulingosios bažnyčia kaip senasis Salakas. Tai aukščiausia (72 m) šalyje iš tašytų lietuviškų lauko akmenų pastatyta bažnyčia.

Suaugusiems galime įtraukti atitinkamas regiono degustacijas. (N-21)

ŠIOJE KELIONĖJE / EKSKURSIJOJE GIDAUS

Visoje Lietuvoje vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių, tad visos informacijos nespėjame atnaujinti internetinėje svetainėje. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂

SKIRTA: SUAUGUSIEMS, MOKSLEIVIAMS SU LYDINČIAIS ASMENIMISKelionė / Ekskursija / Renginys

Eur/asm.NUO 21 EUR/ASM

 • Susitikimo / išvykimo vietą: RENKATĖS JŪS
 • Laikas: RENKATĖS JŪS
 • Trukmė: PRIKLAUSYS NUO JŪSŲ PASIRINKIMŲ

UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

Kelionės išvykimo vietą ir  datą renkatės Jūs.

Ši kelionė skirta susibūrusioms grupėms. Kompanijoms / Moksleiviams

MINIMALI KAINA ASMENIUISU minimaliu mokamų objektų skaičiumi ir maksimaliu asm. sk.

asm.NUO 21 EUR

KAINA PRIKLAUSO NUO:

 • Miesto / išvykimo vietos;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (autobuso dydžio ir transportavimo kainos kurią pasidalins keliautojai).

 

Individualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.UŽSAKYTI / PAKLAUSTI >>

UŽSISAKYTI INDIVIDUALIĄ EKSKURSIJĄ/KELIONĘIndividualus planas ruošiamas jau susibūrusioms grupėms kompanijoms / moksleiviams.

NORĖDAMI GAUTI PASIŪLYMĄ PARAŠYKITE UŽKLAUSĄ:

 • PATEIKDAMI DALYVIŲ SKAIČIŲ
 • IŠVYKIMO MIESTĄ
 • KELIONĖS / RENGINIO PAVADINIMĄ
 • PATIKUSIUS OBJEKTUS KURIUOS NORITE ĮTRAUKTI

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus. Galite pasikliauti mūsų rekomendacijomis.UŽSISAKYTI >>

Papildoma informacija

Atobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas

32 vt. – 36 vt.

44 vt. – 50 vt

53 vt. – 56 vt.

60 vt. – 72 vt.

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Jeigu kelionė su nakvyne Jūs renkatės viešbutį, nakvynės vietą pagal pateiktus pasiūlymus.