Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

SLOVAKIJOS TATRAI, KROKUVA, ZAKOPANĖ 4 DIENŲ KELIONĖ

KELIONĖS TIKSLAS: Krokuva, Slovakijos Rojaus nacionalinis parkas, Papradas, Belianska, Stary Smokovec

Kelionės programa

IŠVYKIMO VIETA IR LAIKAS:  pasirenkate Jūs

GRĮŽIMO VIETA IR LAIKAS:  Pasirenkate Jūs

I DIENA

I DIENA. Išvykimas anksti ryte. Kelionė per Lenkija. Atvykstame į Krokuvą, miestą su vienu seniausių universitetų Europoje. Pažintinė vakarinė programa ,,Krokuva senoji Lenkijos sotinė“ apžvalginė ekskursija po senamiestį. Ekskursija ,,Lenkijos karalių rezidencija – Vavelis“.  Lenkijos – Lietuvos karalių rezidencija, Vavelio katedra: karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S. Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A.Mickevičiaus palaikai. Ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį:  Barbakanas , Jogailos universiteto kiemeliai, centriniai senojo miesto vartai, paminklas Žalgirio mūšio 500 – osioms metinėms, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bažnyčia. Laisvas laikas. Nakvynė Krokuvoje

II DIENA

Pusryčiai. Pusryčiai. Keliaujame į žymųjį Belianska urvą, iki jo ėjimas pėsčiomis apie 30 min. tiek pat ir atgal (urve apie 5-6 laipsniai šilumos, pasiruošti tinkamą aprangą, klajonės užtruks 70 min). XVIII amžiuje atrastas Belianska urvas yra didžiausias ir vienintelis Slovakijos Aukštuosiuose Tatruose, į kurį įleidžiami žmonės. Tai ką pamatysite urvuose tikrai sužavės. Akis džiugins įvairios formos stalagmitai, stalaktitai, požeminės upės ir ežerai, kriokliai, galerijos, ledo stulpai. Viena iš stotelių yra Muzikos salė. Išvyka į didžiausio Vidurio Europos pilių ansamblio Spiš pilies griuvėsius, pakeliui sustojame viduramžių miestelyje Levoča. Viduramžiais miestas buvo svarbus prekybinis centras, iki šių dienų išsaugojęs senąją miesto dalį su Šv.Jokūbo bažnyčia. Vakare atvykimas į Popradą – Slovakijos Aukštųjų Tatrų region. Galimybė apsipirkti parduotuvėse. Laisvas laikas Keliaujame į Nakvynės vietą Aukštųjų Tatrų kurortą Tatranska Lomnica. Geriausia vieta nebrangiai įsigyti lauktuvių.

III DIENA

Pusryčiai. Išvyka į Staryj Smokovec iš kur pasikelsite funikulieriumi iki Hrebienoko ir eisite per krioklius iki „Zamkovskeho chatos“. Išgėrus kalnų žolelių arbatos, grįžti pro seniausią Rainerio chatą iki funikulieriaus. Tam reiks min pusės dienos. Išvykimas iš Slovakijos. Kelionė per Slovakiją. Pažintinė ekskursija po Zakopanės miestelį. Aplankysime Krupowki gatvę. Tai pėsčiųjų populiari gatvė, kuri patenka į žinomiausių Lenkijos gatvių penketuką. Čia visuomet šurmulys.. Turėsite galimybę apsipirkti Zakopanės turguje.

Pasivaikščiojimas po Zakopanės kalnus. Pasikelsime į vieną iš žinomiausių Lenkijos kalnų – Gubaluvkos kalną. Jo aukštis siekia 1123 metrus virš jūros lygio. Į jį pakilti galima funikulieriumi, kuris pradeda kilti iš Zakopanės centro.  Kelionė į Krokuvą. Nakvynė Krokuvoje

IV DIENA

Pusryčiai. Išvykstame į Veličką.  Pažintinė programa ,,Druskos požemių uniklaumas“ – Veličkoje. Aplankome jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų kasyklą. Dviejų kilometrų turistinė trasa veda kalnakasių iškirstais požemiais, vandens išplautomis olomis, pro požeminius ežerus į garsiąją Kingos bažnyčią.  Kelionė per Lenkiją. Vėlai naktį, kupini gerų įspūdžių, grįžtame į Lietuvą 😊.

Į Kelionės kainą ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė patogiu autobusu
 • Kelionės vadovo, gido paslaugos, ekskursinė programa
 • 3 nakvynės su pusryčiais ir vakariene.
 • Kelionės programos sudarymas.
 • Kelionės dokumentų tvarkymas.
 • Pažintinė kelionė Krokuvoje.

Į kelionės kainą NEĮSKAIČIUOTA

 • Asmeninės išlaidos pagal poreikį;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • Vavelis ~12 zł/asm.
 • Bilietai į Veličkos kasyklas ~zł/69 pl vaikams ir 89pl zł/suaugusiems.
 • Keltuvas Staryj Smokovec  ~ 5 €/asm.
 • Bilietai pažintiniais takais ~ 2 €/asm.
 • Spiš pilį, Belianska urvas ~ 8 €/asm. vaikams
 • kainos pateiktos apie, gali nežymiai kisti iki atvykimo dienos

PAPILDOMA INFORMACIJA

 • Turėkite kelionės patvirtinimo dokumentą, kurį gausite elektroniniu paštu susimokėję už paslaugą.
 • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.
 • Paso kopija.
 • Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt)

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kuriuose kambariuose gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Karštas vanduo autobuse tiekiamas tik autobusui sustojus!

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 30 kg. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

SVARBI INFORMACIJA

Daugiau išvykimų datų ieškokite www.turin.lt. TURIN.LT  įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 30 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionė gali būt atšaukiama, pinigai grąžinami. Apie  pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Kelionės organizuojamos kartu su kelionių organizatoriumi UAB “Fortūna Travel”. Kelionės organizavimo paslaugų finansinių garantijų draudimo  liudijimo Nr. KOFG 000876.

PDF Kelionės programa

Kelionės programa PDF formatu ruošiama