Turin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriusTurin.lt – Kelionių ir Laisvalaikio organizatorius
Pamiršote slaptažodį?

ŽYMIAUSI ŠIAURĖS IR VIDURIO LIETUVOS DVARAI

keliones-lietuvoje-dvarai-imoniu-vakareliai-pramogos-3-1024x765

Vienos dienos kelionė

 • Burbiškio dvaras
 • Joniškėlis
 • Pakruojo dvaras
 • Alaus degustacija (N-20)
 • Kirkilų apžvalgos bokštas
 • Ir daug programų pasirinkimui

VIENOS DIENOS IŠVYKOJE GALITE PATIRTI:

Išsirinkite Jums tinkamiausias programas / objektus:

Slapta lietuviška XIX amžiaus vakaronė“. Skaityti daugiau...

„Skėmių traktieriuje” Jūs ir Jūsų svečiai pateksite į… praėjusį amžių. Šeimininkė Morta Jus susodins, istorijų paporins, midaus parūpins. Gaspadinės senoviškais valgiais pavaišins. Pamatysite slaptą, nuotaikingą liaudišką vaidinimą pagal kunigo Matulio pjesę, o keli iš Jūsų ir patys pabūsite artistais. Lietuviškai dainuosite ir šoksite kartu su Vaciuliu, grojant muzikantams, tik reikės dairytis, kad žandarai neužkluptų…

Šeduvos malūnas. Skaityti daugiau...

Malūno pradžia – 1905-ieji metai… Tada jis buvo pradėtas statyti. Tarsi kažkokio užkeikimo persekiojimas, malūnas, dar nebaigtas statyti, užsidegė, jo vos nepraradome karo metais (buvo smarkiai apgriautas). Tačiau malūnas niekada nebuvo užmirštas – tarybiniais (1967aisiais) metais jis tapo pasilinksminimų vieta – žmonės į jį plaukdavo kaip į atlaidus.

Interaktyvus orientacinis Turin'ingai Biržuose. Skaityti daugiau...

Siūlome į aktyvų laisvalaikį pažvelgti kitu kampu ir dalyvauti interaktyviame  orientaciniame renginyje. Čia susipina sportas, menas bei komandiniai žaidimo įgūdžiai. Viskas ko prireiks tėra išmanusis telefonas bei gera kompanija.

Orientaciniai žaidimai labai įtraukia ir yra populiarus bei puikus būdas praleisti laisvalaikį aktyviai. Jų metu stiprinami komandiniai įgūdžiai, atsiskleidžia charakterio savybės bei lyderiavimo ypatumai, susipažinsite su naujomis vietovėmis, skatinsite kūrybiškumą, bet svarbiausia – tai tiesiog labai smagiai praleistas laikas! Ypač tinka šeimoms, draugams, moksleiviams,  bei kolektyvams. Siūlome išbandyti dabar itin populiarų išmanųjį orientacinį, kurio metu jums tereikės naudotis mobiliąja programėle.

Ekskursija Burbiškio dvare. Skaityti daugiau...

dvaras esantis Daugyvenės kultūros istorijos muziejuje – draustinyje, kuriame nuo ankstyvo pavasario žydi gėlės. Senasis Burbiškio dvaras XVII amžiuje priklausė dvarininkams Burboms – pagal jų pavardę ir kilo vietovės pavadinimas. XIX amžiuje jis atiteko Baženskiams, kurie rekonstravo buvusius dvaro pastatus. Mykolo Baženskio iniciatyva įveistas mišraus stiliaus dvaro parkas su puikiais, vaizdingais, su nedidelėmis salelėmis tvenkiniais. Salelėse buvo įrengtos poilsio aikštelės, į kurias vedė mediniai ir mūriniai tilteliai bei liepteliai.

Akmenėlių dvaras. Skaityti daugiau...

nuo 1780 m. priklausė vokiečių kilmės baronui Teodorui fon der Ropui. Dvaras yra šimtamečių medžių paunksmėje, ant Kruojos upės kranto. Dvare lankydavosi daug svečių – daugiausia vokiečių tautybės iš apylinkės dvarų, atvykdavo ir ponų iš Kauno. Visą vasarą svečiuodavosi šeimininko tėvai ir sesuo iš Danijos. Tai buvo kunkuliuojanti gyvybe ir džiaugsmu vieta susitikimams, maudynėms Kruojos upėje. Ekskursija po sodus, gėlynus ir patalpas arba Ekskursija ir desertas su kava.

Ekskursija Joniškėlyje. Skaityti daugiau...

Joniškėlio krašto muziejus kviečia į pažintinę kelionę po Joniškėlio Respubliką: Ekskursiją pradėsime nuo švento Joniškėlio akmens, kuris padės išgydyti visas Jūsų ligas ir … ištekėti vienišoms moterims ir merginoms. Ekskursiją po 2 valandų baigsime prie Joniškėlio dvaro

Šv. Vincento vyninė. Skaityti daugiau...

Tik Joniškėlyje jūs rasite vynuogyną su didžiausia vynuogių įvairove šalyje. Tik čia galėsite susipažinti su daugiau nei 30 rūšių naminiais lietuviškais vynais, paragauti egzotišku vynuogių ar perprasti vyno degustavimo ypatybes. Paklauskite savęs kada paskutinį kartą ragavote burokėlių ar pienių, svarainių ar rabarbarų, girtuoklių ar bruknių vyno?

Karvės Ola. Skaityti daugiau...

karstinė smegduobė su ola, esanti Karajimiškio kaime (Biržų rajonas), Biržų regioniniame parke. Tai žinomiausias ir geriausiai ištirtas geologinis gamtos paminklas Šiaurės Lietuvoje. Paminklu paskelbtas 1964 m.

Speleologai mano, kad jai – apie 200 metų. Jos skersmuo 10-12 metrų, gylis – apie 12,6 m. Duobės dugne yra atvira kiaurymė. Olos sienose matosi viršutinio devono sistemos uolienos – dolomitas, gipsas, mergelis. 9 m gylio karstinės įgriuvos dugne yra 5 atšakos (Šlapioji ola, Siauroji landa, Šikšnosparnių landa, Rupūžės ola) ir 1,5 m gylio požeminis ežeriukas.

Biržų tvirtovės rūmai. Skaityti daugiau...

Pilį-tvirtovę 1586 – 1589 metais pastatė Kristupas Radvila Perkūnas. XVII amžiaus pabaigoje – XVIII amžiaus pradžioje Biržai buvo pagrindinė Lietuvos tvirtovė kovose su švedais. 1704 metais Biržų pilis susprogdinta švedų kariuomenės. 1988 metais atstatytuose tvirtovės reprezentaciniuose rūmuose įsikūrė Biržų krašto muziejus

Biržų krašto muziejus „Sėla“. Skaityti daugiau...

kviečia dalyvauti smagioje edukacinėje programoje – užsukti į svečius pas pačius kunigaikščius Radvilas. Po Biržų pilies rūmus Jus vedžios dvi šmaikščios kunigaikščių tarnaitės, nuo kurių liežuvių visai netyčia nuslys ir slapčiausios istorijos, sklindančios rūmų menių skliautais, o jų smalsumas leis net praverti duris į kunigaikštienės buduarą…

Biržų Astravo dvaras ir tiltas per ežerą iki jo. Skaityti daugiau...

žinomą nuo 1617 metų. Jis priklausė Radvilų giminės Biržų-Dubingių atšakai, pirmasis savininkas buvo Kristupas Radvila Jaunasis (lankymas tik iš išorės)

Kirkilų apžvalgos bokštas. Skaityti daugiau...

Biržų regioninio parko teritorijoje prie Kirkilų karstinių ežerėlių pastatytas apžvalgos bokštas, kurio forma primena kanoją arba grimztančią valtį.  Bokšto aukštis – beveik 32 metrai. 30 metrų aukštyje esančios apžvalgos aikštelės plotas – beveik 30 kvadratinių metrų. Pirmajame aukšte yra 27,75 m2 amfiteatras žmonių susibūrimams, nedideliems renginiams ar tiesiog poilsiui

Kirkilų bendruomenės centras. Skaityti daugiau...

Atvykę galėsite sužinoti daugiau apie kaimo istoriją, pamatyti karstines įgriuvas, aplankyti Kirkilų kaimo muziejų, iš anksto susitarus galėsite išvysti ir daugiau sužinoti apie amatininkų demonstruojamus įvairius amatus, nusipirkti pagamintų suvenyrų. Meniu: rupiai maltų kviečių miltų blynai, patiekiami su spirgučiais arba uogiene ant vynuogės lapo, žuvienė iš Kirkilų ežerėliuose pagautos žuvies bei arbata iš Kirkilų pievose surinktų žolelių

Senovinės technikos muziejus Sodeliškių dvaro sodyboje. Skaityti daugiau...

Muziejuje išvysite senovinių garo traktorių, traktorių, autobusų, sunkvežimių, spec. paskirties technikos, prieškarinių, bei tarybinių automobilių, motociklų, dviračių kolekcijas.

Arba edukacija„Grūdo kelias“ – tai pažintinė-edukacinė ekskursija autentiškoje XXa. pradžios sodyboje, kurios metu pamatysite buities rakandų, senovinių žemės dirbimo padargų. Lankysitės vieninteliame Lietuvoje veikiančiame 1924-tųjų metų vėjo malūne. Įpusėjus ekskursijai , keliausite į jaukią sodybos gryčią, kurioje sužinosite, kaip mūsų senoliai kepdavo duoną. Galėsite patys iš paruoštos tešlos susiformuoti savo kepalėlį ir kiekvienas pajusti kepamos duonelės gardų kvapą! Kol duonelė keps, turėsite galimybę atsikvėpti, padegustuoti naminio alaus, žvėrienos užkandžių, naminio sūrio ar gurmaniško skonio elnienos dešrelių. Tai dar ne viskas! Pasistiprinusių Jūsų laukia senovinių automobilių ekspozicija bei ūkyje laikomų žvėrelių, tokių kaip elniai, danieliai, muflonai, alpakos, asiliukas, avys, ožkos, triušiai, naminiai paukščiai lankymas.  Ekskursijos metu susipažinsite su to meto papročiais, gyvenimo budu, bei sąsajomis su kaimynais latviais

Eko basų kojų takas. Skaityti daugiau...

Basų kojų tako ilgis – daugiau nei 1 km. Pradėjus eiti akmenuotu taku už vingio laukia smėlis. Vėliau tenka eiti per pjuvenas, įvairaus dydžio ir formos akmenis, lentas. Taip pat maloniai nuteikia ėjimas per nendres, vyteles, kankorėžius. Galima šokinėti nuo kelmelio ant kelmelio, pereiti ir paprasčiausiu juodžemiu. Tenka pereiti ir melioracijos griovį, vėliau pakilti mediniu tilteliu į viršų ir staigiai nusileisti. Smagu po aštrių akmenukų pereiti paprasčiausiu smėliu ar netgi žvyru. Pailsus tako viduryje galima prisėsti ant suoliuko, atsipūsti.

Degustacijos suaugusiems. Skaityti daugiau...

Programa “Alaus kelias”. Čia susipažinsite su senosios aludarystės reikmenimis, naminio alaus gamybos technologija ir aukštaičių vaišingumą menančiomis tradicijomis. Susėdę už padengto stalo paragausite biržietiško alaus, sūrio ir duonos.  „Rinkuškių alaus kelias“ – 7 gėrimų degustacija su užkandžiais   (2 val.) + šonkauliukai.

Kitos Alaus degustacijos Biržų krašte :

Edukacinė pramoginė programa „A biržiečė vaišin dainuodamūs“. Biržų krašto muziejus „Sėla“ kviečia aplankyti unikalią ekspoziciją „Senoji aludarystė“ bei dalyvauti edukacinėje programoje suaugusiesiems „A biržiečė vaišin dainuodamūs“. Čia susipažinsite su senosios aludarystės reikmenimis, naminio alaus gamybos technologija ir aukštaičių vaišingumą menančiomis tradicijomis. Susėdę už balta staltiese dengto stalo paragausite tradicinių biržietiškų vaišių.

Biržų alus. Pirmiausia pateksite ten, kur gimsta „Biržų alus“. Apsilankysite virimo, fermentacijos cechuose, išvysite ledo marškinėliais apsigaubusias alaus talpas. O senuose alaus daryklos rūsiuose, mažai pasikeitusiuose nuo XIX a., sužinosite, kaip ir kiek laiko brandinamas alus. Sužinosite daug įdomių detalių apie alaus filtraciją. Tolimesnės kelionės metu pamatysite, kaip vyksta alaus išpilstymas.Po ekskursijos jūs persikelsite į degustacijos salę rūsyje. Degustacijos metu ragausite iki 6 skirtingų įvairaus stiprumo ir tipo alaus rūšių. Būsite supažindinti su itin plačia „Biržų alaus“ aludarių gaminamo alaus skonių įvairove ir suprasite, kodėl apie biržiečių alų visiškai pagrįstai sakoma, kad nė viena jo rūšis nėra panaši į jokią kitą. Prie alaus pasiūlysime šaltų užkandžių – sūrio, skrudintos duonos su česnaku, riešutų, traškučių.verta žinoti, kad programos metu jūsų laukia ir žaidimas – loterija, kurio sėkmingiausi dalyviai laimės „Biržų alaus“ suvenyrų. Be to, programos metu išgirsite ne vieną biržietišką anekdotą apie alų, kuriuo galėsite stebinti savo draugus.  Ekskursija po alaus daryklą su 6 alaus rūšių degustacija ir dar daugiau gardžios užkandos.

Butautų dvaro: bravoras. Ekskursija po bravorą. Virtieniai arba grilyje kepta mėsa sriuba, šalti užkandžiai 5 Butauto alaus rūšys, smagūs, įtraukiantys žaidimai. Ekskursija po bravorą. Vokiškos kimštos dešros su kopūstais ir bulba šalti užkandžiai 4 Krafto alaus rūšys.

Kelionės išvykimo vietą ir datą renkatės Jūs.

Ši kelionės programa skirta susibūrusioms grupėms: Įmonėms, Kompanijoms, Moksleiviams

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Arba ieškokite panašios programos

Norėdami gauti individualų pasiūlymą grupei, PATEIKITE UŽKLAUSĄ:

 • pateikdami dalyvių skaičių
 • išvykimo miestą
 • kelionės / renginio pavadinimą

Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Jeigu neturite grupės

Rinkitės maršrutą su GIDEO Audiogidu

Papildoma informacija

AUTOBUSAS

Autobusai:

20 vt. tame tarpe ir gidas;     23 vt. tame tarpe ir gidas;

 32 vt. – 36 vt; 

44 vt. – 50 vt;      53 vt. – 56 vt;     60 vt. – 72 vt;

 

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra, garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone, turite segėti saugs diržus. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (virš 29 vt.) galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!

BAGAŽAS

Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui:

Vienos dienos kelionėje neviršytų 10 kg.

Kelionėje su nakvyne neviršytų 30 kg.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Kaina
Nuo 29 €/asm.
Minimali kaina, kuomet pasirinktos minimalios išlaidos.


Kaina priklauso nuo:

 • Išvykimo vietovės;
 • Pasirinktų lankomų mokamų objektų / programų;
 • Žmonių skaičiaus (transportavimo dydžio ir kainos kurią pasidalins keliautojai);
 • Programa ruošiama jau susibūrusioms grupėms.

Maršrutuose vis daugėja naujų programų, atnaujintų dvarų ir naujų paruoštų turistams vietovių. Rašykite užklausoje ir mes pateiksime visus naujinius  🙂